Skip Ribbon Commands
Skip to main content
Skip to main menu
Sign In
 

 Schedules of exam sessions

 
 
 
SCHEDULE OF WINTER EXAM SESSION 2017/2018 - studies in Polish​​​​​​​​​​​ - I term upade: 18.01.2018
 
 ​

Course

lecturer

Date

Day

time

building and room

grup number

 

110430-0041 Geografia ekonomiczna

Brdulak Jacek - 0041

29.01

Monday

15:20

G-Assembly Hall No. IV

15+25

 

110430-0378 Geografia ekonomiczna

Molenda Marcin-0378

29.01

Monday

15:20

G-Assembly Hall No. VI

14+24+ 51+ 61

 

110430-0398 Geografia ekonomiczna

Niedziólka Dorota-0398

29.01

Monday

17:10

G-107

13+ 23

 

110430-0603 Geografia ekonomiczna

Trzcińska Barbara-0603

29.01

Monday

17:10

G-Assembly Hall No. VI

12+22

+ NLLP

110430-0722 Geografia ekonomiczna

Rutkowska-Gurak Anna-0722

29.01

Monday

17:10

G-Assembly Hall No. IV

20+ 50+62

 

110430-1034 Geografia ekonomiczna

Gurbała Maciej-1034

29.01

Monday

09:50

G-Assembly Hall No. VII

21+ 30+ 40

 

110431-0722 Economic Geography

Rutkowska-Gurak Anna-0722

29.01

Monday

15:20

G-316

10

+ SLLA

110431-1034 Economic Geography

Gurbała Maciej-1034

29.01

Monday

08:00

G-Assembly Hall No. VII

11

+ SLLA

110440-0117 Historia gospodarcza

Dwilewicz Łukasz-0117

29.01

Monday

17:10

C-Assembly Hall No. II

300+ 101

 

110440-0208 Historia gospodarcza

Jarosz-Nojszewska Anna-0208

29.01

Monday

17:10

G-Assembly Hall No. I

300 + 400 + 500

 

110440-0323 Historia gospodarcza

Luszniewicz Jacek-0323

29.01

Monday

09:50

C-1b

102+ 202+ 603

 

110440-0382 Historia gospodarcza

Morawski Wojciech-0382

29.01

Monday

17:10

A-9

201

 

110440-0461 Historia gospodarcza

Podolska-Meducka Aldona-0461

29.01

Monday

15:20

G-Assembly Hall No. I

303+403+ 504+ 604

 

110440-0664 Historia gospodarcza

Zawistowski Andrzej-0664

29.01

Monday

15:20

G-Assembly Hall B

301+ 401+ 600

 

110440-1263 Historia gospodarcza

Łazor Jerzy-1263

29.01

Monday

11:40

C-1b

200+ 601

 

110441-0117 Economic history

Dwilewicz Łukasz-0117

29.01

Monday

15:20

C-Assembly Hall No. II

100

+ SLLA

110441-1263 Economic history

Łazor Jerzy-1263

29.01

Monday

09:50

C-Assembly Hall No. II

101

+ SLLA

110450-0280 Integracja europejska

Kurczewska Urszula-0280

02.02

Friday

09:50

G-Assembly Hall B

10

 

110450-0309 Integracja europejska

Latoszek Ewa-0309

02.02

Friday

15:20

C-1b

11

+ NLLP

110450-0695 Integracja europejska

Miszczak Krzysztof-0694

02.02

Friday

09:50

G-Assembly Hall No. V

12

 

110451-0233 European Integration

Kawecka-Wyrzykowska Elżbieta-0233

07.02

Wednesday

10:45

C-1b

13

+ SLLA

110454-1256 Europische integration

Wandel Jurgen-1256

31.01

Wednesday

11:40

A-8

14

 

110459-0570 Integracja europejska (e-learning)

Szypulewska-Porczyńska Alina D.-0570

01.02

Thursday

19:00

G-Assembly Hall No. IV

1

+ NLLP + NLLS

110460-0707 Makroekonomia I

Maszczyk Piotr-0707

31.01

Wednesday

08:00

G-Assembly Hall No. IV

10

+ NLLP

110461-0696 Macroeconomics I

Freyberg Ewa-0696

31.01

Wednesday

11:40

C-2a

10

+ SLLA

110470-0077 Makroekonomia II

Czarny Bogusław-0077

31.01

Wednesday

08:00

A-Assembly Hall A

10

 

110470-0104 Makroekonomia II

Malinowski Dariusz-0342

31.01

Wednesday

15:20

G-Assembly Hall No. VI

20

 

110470-0150 Makroekonomia II

Golachowski Edward-0150

31.01

Wednesday

15:20

A-Assembly Hall A

11

 

110470-0154 Makroekonomia II

Góra Marek-0154

31.01

Wednesday

08:00

G-Assembly Hall No. II

12

 

110470-0281 Makroekonomia II

Ruzik-Sierdzińska Anna-1140

31.01

Wednesday

08:00

G-Assembly Hall No. II

21

 

110470-0342 Makroekonomia II

Malinowski Dariusz-0342

31.01

Wednesday

08:00

G-Assembly Hall No. VII

22

 

110470-0434 Makroekonomia II

Pacho Wojciech-0434

31.01

Wednesday

08:00

G-Assembly Hall No. V

13

 

110470-0804 Makroekonomia II

Suda Jacek-1617

31.01

Wednesday

15:20

G-Assembly Hall No. I

23

 

110470-1285 Makroekonomia II

Gradzewicz Michał-1285

31.01

Wednesday

08:00

G-Assembly Hall B

24

 

110471-0479 Macroeconomics II

Próchniak Mariusz-0479

31.01

Wednesday

08:00

G-Assembly Hall No. III

25

+ SLLA

110474-0973 Makroökonomie II

Bielig Andreas-0973

31.01

Wednesday

09:50

A-9

14

+ NLLP

110480-0013 Marketing

Baran Radosław - 0013

06.02

Tuesday

13:30

C-1b

200+ 300

 

110480-0110 Marketing

Dudzik Teresa M.-0110

06.02

Tuesday

15:20

A-Assembly Hall A

101+ 201+ 400+ 500 +600+ 601

 

110480-0392 Marketing

Mirońska Dominika-0392

06.02

Tuesday

17:10

G-Assembly Hall B

202+ 302

+ NLLS

110480-0593 Marketing

Taranko Teresa-0593

06.02

Tuesday

09:50

G-Assembly Hall No. III

100+ 203

 

110480-1060 Marketing

Danik Lidia-1060

06.02

Tuesday

09:50

G-Assembly Hall No. IV

402+ 502

 

110480-1178 Marketing

Dąbrowski Tomasz-1178

06.02

Tuesday

17:10

C-1b

101+ 204

 

110481-0035 Marketing

Bombol Małgorzata - 0035

06.02

Tuesday

09:50

C-2a

600

+ NLLP + SLLA

110481-0355 Marketing

Mazur Jolanta-0355

06.02

Tuesday

09:50

C-3a

100

+ SLLA

110481-0392 Marketing

Mirońska Dominika-0392

06.02

Tuesday

17:10

G-Assembly Hall B

400+ 601

+ SLLA

110481-0709 Marketing

Kasprzak Rafał-0709

06.02

Tuesday

09:50

C-2a

401+602

+ SLLA

110484-1790 Marketing

Huber Frank-1790

06.02

Tuesday

09:50

A-9

100

+ NLLP

110490-0059 Matematyka

Boratyńska Agata - 0059

01.02

Thursday

12:00

 

10

 

110490-0098 Matematyka

Dędys Monika-0098

01.02

Thursday

12:00

 

20

 

110490-0102 Matematyka

Dorosiewicz Sławomir-0102

01.02

Thursday

12:00

 

21

 

110490-0122 Matematyka

Ekes Maria-0122

01.02

Thursday

12:00

 

11

 

110490-0263 Matematyka

Kowalczyk Barbara-0263

01.02

Thursday

12:00

 

22

 

110490-0406 Matematyka

Nowakowski Jerzy-0406

01.02

Thursday

12:00

 

12

 

110490-0553 Matematyka

Szapiro Tomasz-0553

01.02

Thursday

12:00

 

23

 

110490-0740 Matematyka

Winnicka Justyna-0740

01.02

Thursday

12:00

 

13

 

110490-0741 Matematyka

Pawelec Łukasz-0741

01.02

Thursday

12:00

 

24

 

110490-1116 Matematyka

Bryk Artur-1116

01.02

Thursday

12:00

 

14

 

110490-1188 Matematyka

Kozakiewicz Mariusz - 1188

01.02

Thursday

12:00

 

15

 

110491-0803 Mathematics

Łochowski Rafał-0803

01.02

Thursday

12:00

 

30

+ SLLA

110500-0077 Mikroekonomia I

Czarny Bogusław-0077

31.01

Wednesday

09:50

G-main auditorium

10

 

110500-0136 Mikroekonomia I

Garbicz Marek-0136

31.01

Wednesday

09:50

G-Assembly Hall No. IV

20

 

110500-0434 Mikroekonomia I

Pacho Wojciech-0434

31.01

Wednesday

09:50

G-Assembly Hall No. I

11

 

110500-0522  Mikroekonomia I

Sobiecki Roman-0522

31.01

Wednesday

09:50

G-Assembly Hall No. III

12

 

110500-0665 Mikroekonomia I

Zawiślińska Izabela-0665

31.01

Wednesday

19:00

A-Assembly Hall A

21

+ NLLP + NLLS

110500-0669 Mikroekonomia I

Znoykowicz-Wierzbicka Małgorzata-0669

31.01

Wednesday

09:50

A-Assembly Hall A

13

 

110500-0707 Mikroekonomia I

Maszczyk Piotr-0707

31.01

Wednesday

09:50

G-Assembly Hall No. II

26

 

110500-0804 Mikroekonomia I

Makarski Krzysztof-0804

31.01

Wednesday

09:50

G-Assembly Hall No. VI

22

 

110500-1392 Mikroekonomia I

Wajda Marcin-1392

31.01

Wednesday

09:50

G-Assembly Hall B

15

 

110500-1488 Mikroekonomia I

Dworakowska Małgorzata-1488

31.01

Wednesday

09:50

G-Assembly Hall No. VII

23

 

110501-0669 Microeconomics I

Znoykowicz-Wierzbicka Małgorzata-0669

31.01

Wednesday

08:00

G-main auditorium

24

+ SLLA

110501-0696 Microeconomics I

Freyberg Ewa-0696

31.01

Wednesday

09:50

C-1b

25

+ SLLA

110504-1256 Mikroökonomie I

Wandel Jurgen-1256

31.01

Wednesday

09:50

A-8

10

 

110510-0271 Mikroekonomia II

Pawłowska Małgorzata-1272

02.02

Friday

15:20

G-Assembly Hall No. IV

10

+ NLLP

110520-0475 Nauka o państwie

Pytlik Bogusław-0475

02.02

Friday

09:50

G-Assembly Hall No. III

10

+ NLLP

110520-0665 Nauka o państwie

Zawiślińska Izabela-0665

31.01

Wednesday

17:10

A-Assembly Hall A

11

 

110520-1122 Nauka o państwie

Kozłowski Krzyszof-1122

02.02

Friday

08:00

G-main auditorium

12

 

110520-1337 Nauka o państwie

Misiuna Jan-1337

02.02

Friday

09:50

G-107

13

 

110521-0430 Theory of State

Oniszczuk Jerzy-0430

02.02

Friday

13:30

C-1b

14

+ SLLA

110521-1122 Theory of State

Kozłowski Krzyszof-1122

02.02

Friday

08:00

G-main auditorium

15

+ NLLP + SLLA

110530-0404 Wstęp do informatyki gospodarczej

Nojszewski Dariusz-0404

05.02

Monday

10:00

W-60 computer room

107+ 207+ 307+ 407+ 507+ 607

+ NLLP

110530-1589 Wstęp do informatyki gospodarczej

Czyż Dominika-1610

30.01

Tuesday

09:50

DS. Sabinki-10 compter room

500

 

110530-1589 Wstęp do informatyki gospodarczej

Czyż Dominika-1610

30.01

Tuesday

11:40

DS. Sabinki-10 compter room

600

 

110540-0153 Podstawy prawa

Gospodarek Jerzy-0153

07.02

Wednesday

11:40

G-Assembly Hall No. I

10

 

110540-0381 Podstawy prawa

Morawska Sylwia-0381

07.02

Wednesday

13:30

G-Assembly Hall No. I

11

 

110540-0430 Podstawy prawa

Oniszczuk Jerzy-0430

07.02

Wednesday

11:40

A-Assembly Hall A

20

 

110540-1114 Podstawy prawa

Gwardzińska Ewa-1114

07.02

Wednesday

13:30

A-Assembly Hall A

12

 

110540-1227 Podstawy prawa

Kociołek-Pęksa Anna-1227

07.02

Wednesday

11:40

G-Assembly Hall No. VI

21

 

110540-1236 Podstawy prawa

Menkes Marcin-1236

07.02

Wednesday

13:30

G-Assembly Hall B

13

 

110540-1489 Podstawy prawa

Godlewska Małgorzata-1489

07.02

Wednesday

15:20

A-Assembly Hall A

14

 

110541-0410 Basic of Law

Nowak-Far Artur-0410

07.02

Wednesday

13:30

G-main auditorium

22+10

+ SLLA

110541-1236 Basic of Law

Menkes Marcin-1236

07.02

Wednesday

11:40

G-Assembly Hall No. III

23

+ SLLA

110550-0257 Polityka gospodarcza i społeczna

Korporowicz Violetta-0257

09.02

Friday

11:40

G-Assembly Hall No. VI

10

+ NLLP

110550-0349 Polityka gospodarcza i społeczna

Marczewski Krzysztof-0349

09.02

Friday

11:40

G-Assembly Hall No. III

10

 

110550-0472 Polityka gospodarcza i społeczna

Przybyciński Tomasz-0472

09.02

Friday

13:30

A-Assembly Hall A

20

 

110550-0567 Polityka gospodarcza i społeczna

Szumlicz Tadeusz-0567

09.02

Friday

15:20

G-Assembly Hall No. IV

11

 

110550-0581 Polityka gospodarcza i społeczna

Słobodzian Ludmiła-0581

09.02

Friday

11:40

G-Assembly Hall No. I

21

 

110550-0712 Polityka gospodarcza i społeczna

Bołkunow Wiktor- 0712

09.02

Friday

11:40

G-main auditorium

12

 

110550-0802 Polityka gospodarcza i społeczna

Chrzanowski Marek-0802

09.02

Friday

13:30

G-Assembly Hall No. I

13

 

110550-1295 Polityka gospodarcza i społeczna

Guzikowski Mateusz-1295

09.02

Friday

13:30

G-Assembly Hall No. V

22

 

110550-1563 Polityka gospodarcza i społeczna

Szweda-Lewandowska Zofia-1563

09.02

Friday

11:40

G-Assembly Hall No. II

23

 

110551-0288 Economic and Social Policy

Kawiński Marcin-0288

09.02

Friday

11:40

G-Assembly Hall No. IV

30

+ SLLA

110551-0493 Economic and Social Policy

Rosati Dariusz-0493

09.02

Friday

11:40

G-Assembly Hall No. V

31

+ SLLA

110560-0211 Rachunkowość

Łazarowicz Edyta-0211

07.02

Wednesday

13:30

G-Assembly Hall No. VI

10

+ NLLP

110561-1330 Accounting

Raulinajtys-Grzybek Monika-1330

07.02

Wednesday

13:30

A-9

10

+ SLLA

110570-0082 Socjologia

Czarzasty Jan-0082

05.02

Monday

13:30

C-Assembly Hall No. II

400

 

110570-0128 Socjologia

Firlit Eżbieta-0128

05.02

Monday

09:50

C-2a

100

 

110570-0270 Socjologia

Kozłowska Anna-0270

05.02

Monday

13:30

C-Assembly Hall No. I

300+401

 

110570-0280 Socjologia

Kurczewska Urszula-0280

05.02

Monday

11:40

G-Assembly Hall No. VI

101+201

 

110570-0600 Socjologia

Towalski Rafał-0600

30.01

Tuesday

17:10

W-42

102+202

+ NLLP + NLLS

110570-1355 Socjologia

Konopka Dorota-1355

05.02

Monday

13:30

A-9

301

 

110571-0082 Sociology

Czarzasty Jan-0082

05.02

Monday

11:40

C-3a

500

+ SLLA

110571-0184 Sociology

Górak-Sosnowska Katarzyna-0184

05.02

Monday

15:20

G-Assembly Hall No. VI

300

+ SLLA

110571-0600 Sociology

Towalski Rafał-0600

30.01

Tuesday

17:10

W-42

501

+ SLLA

110580-0854 Statystyka

Podogrodzka Małgorzata-0854

29.01

Monday

15:30

A-Assembly Hall A

10

+ NLLP

110581-1268 Statistics

Strzelecki Paweł-1268

05.02

Monday

08:30

A-113 computer room; C-3e computer room

10

+ SLLA

110590-0034 Zarządzanie (w)

Bojewska Barbara - 0034

29.01

Monday

09:50

G-Assembly Hall No. II

10

 

110590-0278 Zarządzanie (w)

Kuczmera-Ludwiczyńska Eleonora-0278

29.01

Monday

17:10

G-322

11

+ NLLP

110590-0428 Zarządzanie (w)

Ostaszewski Janusz-0428

29.01

Monday

09:50

A-Assembly Hall A

20

 

110590-0442 Zarządzanie (w)

Pawlak Zbigniew-0442

29.01

Monday

19:00

G-Assembly Hall B

21

+ NLLS

110590-0527 Zarządzanie (w)

Sopińska Agnieszka-0527

29.01

Monday

17:10

C-3a

12

+ NLLP

110590-1002 Zarządzanie (w)

Korpus Joanna-1002

29.01

Monday

09:50

G-Assembly Hall B

22

 

110590-1257 Zarządzanie (w)

Mierzejewska Wioletta-1257

29.01

Monday

15:20

C-2a

23

 

110590-1275 Zarządzanie (w)

Roszkowska-Menkes Maria-1275

29.01

Monday

09:50

G-Assembly Hall No. I

13

 

110591-0674 Management

Ziółkowska Marta-0674

29.01

Monday

13:00

G-322

20

+ SLLA

110591-1275 Management

Roszkowska-Menkes Maria-1275

29.01

Monday

08:00

G-Assembly Hall No. V

21

+ SLLA

110610-0028 Ekonomia międzynarodowa

Biskup Józef - 0028

30.01

Tuesday

13:30

 

10

 

110610-0309 Ekonomia międzynarodowa

Latoszek Ewa-0309

30.01

Tuesday

13:30

 

11

 

110610-0622 Ekonomia międzynarodowa

Weresa Marzenna A.-0622

30.01

Tuesday

13:30

 

12

 

110610-0665 Ekonomia międzynarodowa

Zawiślińska Izabela-0665

30.01

Tuesday

13:30

 

20

 

110610-1255 Ekonomia międzynarodowa

Folfas Paweł-1255

30.01

Tuesday

13:30

 

21

 

110610-1362 Ekonomia międzynarodowa

Wosiek Roman-1362

30.01

Tuesday

13:30

 

22

 

110610-1391 Ekonomia międzynarodowa

Skopiec Dominik-1391

30.01

Tuesday

13:30

 

13

 

110611-0047 International Economics

Budnikowski Adam - 0047

30.01

Tuesday

15:20

 

30

+ SLLA

110611-0078 International Economics

Czarny Elżbieta-0078

30.01

Tuesday

15:20

 

31

+ SLLA

110611-0149 International Economics

Kuźnar Andżelika-0149

30.01

Tuesday

15:20

 

32

+ SLLA

110614-1256 Internationale Wirtschaftsbeziehungen

Wandel Jurgen-1256

31.01

Wednesday

13:30

A-8

10

+ NLLP

110620-0512 Filozofia

Sidorek Janusz-0512

05.02

Monday

09:50

A-9

100+200

 

110620-1252 Filozofia

Nowotniak-Poręba Justyna-0408

05.02

Monday

11:40

G-Assembly Hall No. IV

300

 

110621-1252 Philosophy

Rosiak-Zięba Ewa-1252

05.02

Monday

13:30

G-110

300

+ SLLA

110631-1282 Finance

Sum Katarzyna-1165

05.02

Monday

11:40

C-2a

10

+ SLLA

110641-1089 Management

Sołek-Borowska Celina-1089

01.02

Thursday

11:40

C-1A

10

+ SLLA

120030-1138 Analiza ekonomiczno-finansowa

Dec Paweł-1138

30.01

Tuesday

17:10

A-105

10

+ NLLP

120031-1009 Economic and  Financial Analysis

Gospodarowicz Marcin-1009

02.02

Friday

13:30

G-316

10

+ SLLA

120110-0395 Badania marketingowe

Marciniak Beata-0395

05.02

Monday

08:00

G-Assembly Hall No. IV

10+11

+ NLLP

120110-1503 Badania marketingowe

Trzebiński Wojciech-1503

31.01

Wednesday

17:10

A-105

10

+ NLLP

120111-1503 Marketing Research

Trzebiński Wojciech-1503

31.01

Wednesday

13:30

A-105

10

+ SLLA

120140-0097 Deterministyczne modele badań operacyjnych

Decewicz Anna-0097

05.02

Monday

11:40

C-2d computer room; C-4d computer room; C-5d computer room; G-108 computer room; G-235 computer room

10

+ NLLP

120140-0283 Deterministyczne modele badań operacyjnych

Kuszewski Tomasz-0283

29.01

Monday

17:10

C-2d compuer room; C-4d computer room

10

 

120141-0239 Deterministc Models of Operations Research

Klimkowska Joanna-0239

02.02

Friday

11:40

A-1

10

+ SLLA

120150-0484 Ekonomia matematyczna

Ramsza Michał-0484

01.02

Thursday

09:50

G-322

10

 

120180-0016 Finanse międzynarodowe

Bąk Henryk - 0016

05.02

Monday

17:10

G-110

10

+ NLLP

120180-0450 Finanse międzynarodowe

Kulpaka Paweł-0450

05.02

Monday

15:20

G-Assembly Hall No. IV

10

+ NLLP

120180-0470 Finanse międzynarodowe

Proczek Magdalena-0470

02.02

Friday

17:10

C-2a

12

+ NLLP

120180-1350 Finanse międzynarodowe

Kłos Agnieszka-1350

29.01

Monday

15:30

G-236

11

+ NLLP

120180-1391 Finanse międzynarodowe

Skopiec Dominik-1391

05.02

Monday

17:10

A-Assembly Hall A

10

+ NLLP

120181-0482 International Finance

Radomski Bogdan-0482

05.02

Monday

15:20

C-1b

10

+ SLLA

120181-0963 International Finance

Chilimoniuk-Przeździecka Eliza - 0963

31.01

Wednesday

13:30

C-1b

10

+ SLLA

120189-1152 Finanse międzynarodowe (e-learning)

Waszkiewicz Aneta-1152

01.02

Thursday

17:10

G-Assembly Hall No. VI

1

+ NLLP + NLLS

120190-0171 Finanse przedsiębiorstwa

Grzywacz Jacek-0171

29.01

Monday

17:10

G-main auditorium

10

+ NLLP

120190-0428 Finanse przedsiębiorstwa

Ostaszewski Janusz-0428

29.01

Monday

11:40

G-316

10

+ NLLP

120191-0096 Coroprate Finance

Dąbrowski Ireneusz-0096

30.01

Tuesday

19:00

G-107

10

 

120200-0019 Finanse przedsiębiorstwa

Bem Dorota - 0019

01.02

Thursday

15:20

G-110

10

+ NLLP

120200-0171 Finanse przedsiębiorstwa

Grzywacz Jacek-0171

29.01

Monday

17:10

G-main auditorium

10

+ NLLP

120200-0350 Finanse przedsiębiorstwa

Marecki Krzyszof-0350

04.02

Sunday

15:20

G-Assembly Hall No. I

10

+ NLLP

120200-0428 Finanse przedsiębiorstwa

Ostaszewski Janusz-0428

29.01

Monday

11:40

G-316

10

+ NLLP

120201-0061 Corporate Finance

Berent Tomasz - 0061

01.02

Thursday

08:00

G-Assembly Hall No. VII

10

+ NLLP + SLLA

120210-0005- Finanse publiczne

Kosycarz Ewa-0005

08.02

Thursday

15:20

G-Assembly Hall No. IV

10

+ NLLP

120210-0348 Finanse publiczne

Marczakowska-Proczka Joanna-0348

06.02

Tuesday

11:40

A-105

10

 

120210-0802- Finanse publiczne

Chrzanowski Marek-0802

09.02

Friday

15:20

G-Assembly Hall No. I

10

+ NLLP

120210-1350- Finanse publiczne

Kłos Agnieszka-1350

29.01

Monday

16:15

G-236

11

+ NLLP

120211-0289 Public Finance

Kluza Krzysztof-0289

29.01

Monday

17:10

G-111

10

+ SLLA

120240-0382 Historia stosunków międzynarodowych

Morawski Wojciech-0382

29.01

Monday

15:20

A-9

10

+ NLLP

120241-0296 History of International Relations

Krukowska Monika-0296

07.02

Wednesday

11:40

W-66a

10

 

120250-0152 Informatyka gospodarcza I

Goliński Michał-0152

09.02

Friday

13:30

G-Assembly Hall No. VII

11

 

120250-0411 Informatyka gospodarcza I

Sobczak Andrzej-0411

07.02

Wednesday

17:10

A-Assembly Hall A

10

+ NLLP + NLLS

120270-0459 Matematyka finansowa i ubezpieczeniowa

Podgórska Maria-0459

09.02

Friday

19:00

G-Assembly Hall No. I

10

+ NLLP

120270-0954 Matematyka finansowa i ubezpieczeniowa

Gutkowska Anna-0954

08.02

Thursday

08:00

C-Assembly Hall No. II

11

+ NLLP

120290-1305 Metody ekonometryczne

Mućk Jakub-1305

29.01

Monday

08:00

C-1b

10+11

+ NLLP

120310-0565 Metody statystyczne I

Szulc Adam-0565

30.01

Tuesday

17:10

G-Assembly Hall No. I

10

+ NLLP

120311-0565 Statistical Metods I

Szulc Adam-0565

30.01

Tuesday

15:20

G-110

10

+ SLLA

120360-0469 Nauka o przedsiębiorstwie

Poznańska Krystyna-0469

30.01

Tuesday

15:20

A-9

10

+ NLLP

120361-0547 Enterprise Science

Suszyński Cezary-0547

07.02

Wednesday

09:50

G-110

10

+ SLLA

120369-0964 Nauka o przedsiębiorstwie (e-learning)

Żelazko Beata-0964

07.02

Wednesday

13:00 i 17:10

M-117

1

+ NLLP + NLLS

120370-0309 Organizacje międzynarodowe

Latoszek Ewa-0309

02.02

Friday

16:15

C-1b

10

+ NLLP

120371-0309 International Organizations

Latoszek Ewa-0309

02.02

Friday

16:15

C-1b

10

+ SLLA

120420-0382 Polityka zagraniczna Polski

Morawski Wojciech-0382

29.01

Monday

15:20

A-9

10

+ NLLP

120470-0410  Prawo międzynarodowe prywatne

Nowak-Far Artur-0410

07.02

Wednesday

15:20

A-9

10

+ NLLP

120471-0203 International Private Law

Janik Andrzej-0203

02.02

Friday

11:40

G-110

10

+ SLLA

120481-1236 Public International Law

Menkes Marcin-1236

07.02

Wednesday

09:50

G-105

10

 

120490-0430 Prawo pracy

Oniszczuk Jerzy-0430

02.02

Friday

15:20

C-2a

10

+ NLLP

120491-0430 Labor Law

Oniszczuk Jerzy-0430

02.02

Friday

11:40

C-2a

10

+ SLLA

120520-0243 Projektowanie systemów informatycznych I

Kobyliński Andrzej-0243

01.02

Thursday

13:30

G-116 computer room

10

+ NLLP

120550-0050 Rachunkowość i sprawozdawczość finansowa

Bystrzycka Hanna-0050

07.02

Wednesday

13:30

G-Assembly Hall No. VII

10

+ NLLP

120551-0287 Accounting and Financial Reporting

Karwowski Mariusz-0287

30.01

Tuesday

17:10

G-Assembly Hall No. VI

10

+ SLLA

120560-0050 Rachunkowość finansowa

Bystrzycka Hanna-0050

07.02

Wednesday

11:40

G-Assembly Hall No. II

10

+ NLLP

120560-0211 Rachunkowość finansowa

Łazarowicz Edyta-0211

07.02

Wednesday

15:20

G-Assembly Hall No. VI

12

+ NLLP

120560-0287 Rachunkowość finansowa

Karwowski Mariusz-0287

30.01

Tuesday

19:00

G-Assembly Hall No. VI

10

+ NLLP

120560-0295 Rachunkowość finansowa

Klimczak Katarzyna-0295

08.02

Thursday

17:10

G-Assembly Hall B

13

+ NLLP

120560-1206 Rachunkowość finansowa

Giedroyć Magdalena-1206

07.02

Wednesday

15:20

G-Assembly Hall No. IV

14

+ NLLP

120590-0472 Strategie konkurencji

Przybyciński Tomasz-0472

09.02

Friday

15:20

A-Assembly Hall A

10

+ NLLP

120591-0207 Competitive Strategies

Jarosiński Mirosław-0207

01.02

Thursday

09:50

C-2a

10

+ SLLA

120670-1124 Zachowania organizacyjne

Winch Sławomir-1124

01.02

Thursday

17:10

A-102

10

+ NLLP

120671-0007 Organisational Behavior

Aniszewska-Banaś Grażyna - 0007

05.02

Monday

09:50

G-111

10

+ SLLA

120680-0370 Zarządzanie jakością

Miller Piotr-0370

02.02

Friday

19:00

G-Assembly Hall No. VI

10

+ NLLP + NLLS

120681-0971 Quality Management

Bartoszczuk Paweł-0971

08.02

Thursday

17:10

A-9

10

+ SLLA

120700-0034 Zarządzanie projektami

Bojewska Barbara - 0034

29.01

Monday

13:30

C-1b

10

+ NLLP

120700-1066 Zarządzanie projektami

Grucza Bartosz-1066

05.02

Monday

17:10

A-9

10

+ NLLP

120701-0314 Project Management

Leśniak-Łebkowska Grażyna-0314

30.01

Tuesday

11:40

G-Assembly Hall No. VI

10

+ SLLA

120710-0378 Zarządzanie zasobami ludzkimi

Molenda Marcin-0378

29.01

Monday

13:30

G-110

10

+ NLLP

120710-0616 Zarządzanie zasobami ludzkimi

Wachowiak Piotr-0616

06.02

Tuesday

15:20

C-1A

10

+ NLLP

120711-1057 Human Resources Management

Fryczyńska Marzena-1057

08.02

Thursday

13:30

C-4a

10

+ SLLA

120860-0100 Międzynarodowa konkurencyjność gospodarki

Dołęgowski Tomasz-0100

30.01

Tuesday

15:20

C-1A

10

+ NLLP

120860-0132 Międzynarodowa konkurencyjność gospodarki

Falkowski Krzysztof-0132

31.01

Wednesday

17:10

G-Assembly Hall No. I

10

+ NLLP

120861-0037 International Competitiveness

Bossak Jan - 0037

31.01

Wednesday

17:10

G-233

10

+ SLLA

120880-0024 Rozliczenia międzynarodowe

Bień Andrzej - 0024

08.02

Thursday

17:10

G-Assembly Hall No. VI

10

+ NLLP

120881-0024 International Financial Settlements

Bień Andrzej - 0024

08.02

Thursday

15:20

G-Assembly Hall No. VI

10

+ SLLA

120890-0132 Gospodarka światowa

Falkowski Krzysztof-0132

31.01

Wednesday

17:10

G-Assembly Hall No. I

10

+ NLLP

120890-0603 Gospodarka światowa

Trzcińska Barbara-0603

29.01

Monday

17:10

G-Assembly Hall No. VI

10

+ NLLP

120891-0963 World Economy

Chilimoniuk-Przeździecka Eliza - 0963

31.01

Wednesday

13:30

C-1b

10

+ SLLA

120910-0262 Demografia

Kotowska Irena E.-0262

02.02

Friday

15:20

G-Assembly Hall No. VI

10

+ NLLP

120910-0641 Demografia

Wróblewska Wiktoria-0641

29.01

Monday

11:40

G-Assembly Hall No. III

10

 

120910-0923 Demografia

Abramowska-Kmon Anita-0923

31.01

Wednesday

09:50

C-3a

10

+ NLLP

120911-0917 Demography

Tymicki Krzysztof-0917

07.02

Wednesday

13:30

C-1b

10

+ SLLA

120920-0662 Marketing międzynarodowy

Zarzycka Anna M.-0662

07.02

Wednesday

15:20

G-Assembly Hall No. III

10

+ NLLP

120930-0110 Międzynarodowe transakcje gospodarcze

Dudzik Teresa M.-0110

06.02

Tuesday

17:10

A-9

10

+ NLLP

121000-0102 Algebra

Dorosiewicz Sławomir-0102

01.02

Thursday

11:40

G-110

10

 

121000-0122 Algebra

Ekes Maria-0122

05.02

Monday

13:30

G-Assembly Hall No. V

20

+ NLLP

121000-0740 Algebra

Winnicka Justyna-0740

05.02

Monday

13:30

A-Assembly Hall A

10

+ NLLP

121010-0238 Analiza matematyczna

Kłopotowski Jacek-0238

06.02

Tuesday

15:20

G-Assembly Hall No. I

10

+ NLLP

121010-0741 Analiza matematyczna

Pawelec Łukasz-0741

05.02

Monday

09:50

A-102

10

 

121020-0097 Badania operacyjne

Decewicz Anna-0097

05.02

Monday

13:30

G-Assembly Hall No. VII

10

+ NLLP

121021-0239 Operations Research

Klimkowska Joanna-0239

06.02

Tuesday

11:40

A-113 computer room

10

+ SLLA

121030-0195 Bankowość

Iwanicz-Drozdowska Małgorzata-0195

31.01

Wednesday

11:40

G-Assembly Hall B

11

+ NLLP

121030-0660 Bankowość

Zaleska Małgorzata-0660

06.02

Tuesday

15:20

G-Assembly Hall No. IV

10

+ NLLP

121030-1226 Bankowość

Szelągowska Anna-1226

31.01

Wednesday

17:10

C-2a

10

+ NLLP

121031-0195 Banking

Iwanicz-Drozdowska Małgorzata-0195

31.01

Wednesday

11:40

G-Assembly Hall B

10

 

121040-0350 Biznesplan

Marecki Krzyszof-0350

04.02

Sunday

15:20

G-Assembly Hall No. I

10

+ NLLP + NLLS

121040-0442 Biznesplan

Pawlak Zbigniew-0442

29.01

Monday

19:00

G-Assembly Hall B

10

 

121040-0490 Biznesplan

Rogowski Waldemar-0490

31.01

Wednesday

17:10

C-1b

10

+ NLLP

121041-0649 Business Plan

Wieloch Maciej-0649

06.02

Tuesday

09:50

G-Assembly Hall No. V

10

+ SLLA

121049-0160 Biznesplan (e-learning)

Orzechowski Remigiusz-0160

05.02

Monday

19:00

G-Assembly Hall B

1

+ NLLP + NLLS

121060-0548 Ekonometria

Syczewska Ewa-0548

02.02

Friday

17:10

 

10

 

121060-0609 Ekonometria

Tomczyk Emilia-0609

02.02

Friday

17:10

 

20

 

121060-0610 Ekonometria

Topolewski Marcin-0610

02.02

Friday

17:10

 

30

 

121060-0975 Ekonometria

Rubaszek Michał-0975

02.02

Friday

17:10

 

40

 

121060-1097 Ekonometria

Ciżkowicz Piotr-1097

02.02

Friday

17:10

 

50

 

121060-1305 Ekonometria

Mućk Jakub-1305

02.02

Friday

17:10

 

60

 

121061-0647 Econometrics

Witkowski Bartosz-0647

29.01

Monday

09:50

G-Assembly Hall No. IV

70

+ NLLP + SLLA

121070-1139 Ekonomia behawioralna

Pońsko Paweł-1139

07.02

Wednesday

11:40

G-105

10

+ NLLP

121080-0119 Ekonomia trzeciego sektora

Dzierżek Lidia-0119

06.02

Tuesday

11:40

A-103

10

+ NLLP

121150-0006 Rynek wewnętrzny Unii Europejskiej

Ambroziak Adam-0006

31.01

Wednesday

18:00

G-110

10

+ NLLP

121150-0309 Rynek wewnętrzny Unii Europejskiej

Latoszek Ewa-0309

02.02

Friday

16:15

C-1b

10

+ NLLP

121151-0233 European Union Internal Market

Kawecka-Wyrzykowska Elżbieta-0233

07.02

Wednesday

09:50

C-1b

10

+ SLLA

121190-0459 Matematyka finansowa

Podgórska Maria-0459

09.02

Friday

19:00

G-Assembly Hall No. I

10+11

+ NLLP

121190-0954 Matematyka finansowa

Gutkowska Anna-0954

08.02

Thursday

09:50

C-Assembly Hall No. II

12

+ NLLP

121190-1156 Matematyka finansowa

Orzechowski Arkadiusz-1156

05.02

Monday

17:10

G-Assembly Hall No. I

10

+ NLLP + NLLS

121200-0544 Metodologia ekonomii

Sulejewicz Aleksander-0544

05.02

Monday

17:10

A-8

10

+ NLLP

121221-0296 International Relations

Krukowska Monika-0296

07.02

Wednesday

11:40

W-66a

10

 

121260-0366 Ubezpieczenia

Michalski Tomasz-0366

01.02

Thursday

19:00

G-Assembly Hall B

10

+ NLLP

121260-0567 Ubezpieczenia

Szumlicz Tadeusz-0567

09.02

Friday

17:10

G-107

10

+ NLLP

121260-0653 Ubezpieczenia

Więckowska Barbara-0653

09.02

Friday

13:30

G-Assembly Hall No. III

10

+ NLLP

121261-0288 Insurance

Kawiński Marcin-0288

09.02

Friday

13:30

A-9

10

 

121280-0059 Rachunek prawdopodobieństwa

Boratyńska Agata - 0059

07.02

Wednesday

11:40

G-Assembly Hall No. V

11

 

121280-0238 Rachunek prawdopodobieństwa

Kłopotowski Jacek-0238

01.02

Thursday

17:10

A-Assembly Hall A

10

+ NLLP

121290-0126 Rynki finansowe

Fierla Andrzej-0126

30.01

Tuesday

15:20

M-112

10

+ NLLP

121290-0126 Rynki finansowe

Fierla Andrzej-0126

01.02

Thursday

18:00

M-112

10

+ NLLP

121290-0126 Rynki finansowe

Fierla Andrzej-0126

02.02

Friday

12:00

M-112

10

+ NLLP

121290-0450 Rynki finansowe

Kulpaka Paweł-0450

05.02

Monday

13:30

G-Assembly Hall No. IV

10

+ NLLP

121290-0519 Rynki finansowe

Sławiński Andrzej-0519

30.01

Tuesday

11:40

G-Assembly Hall No. II

10

+ NLLP

121291-1282 Financial Markets

Konopczak Michał-1282

31.01

Wednesday

13:30

C-3a

10

 

121310-1024 Socjologia ekonomiczna

Czerniak Adam-1024

30.01

Tuesday

17:10

A-107

10

 

121360-0118 Trening przedsiębiorczości

Danilewicz Dariusz-0118

01.02

Thursday

19:00

C-Assembly Hall No. II

100+ 101

+ NLLP

121361-0511 Entrepreneurship Training

Sasin Robert-0511

09.02

Friday

13:30

G-110

10

+ SLLA

121400-1257 Zarządzanie w biznesie międzynarodowym

Mierzejewska Wioletta-1257

29.01

Monday

17:10

C-2a

10

+ NLLP

121401-0674 Management in International Business

Ziółkowska Marta-0674

29.01

Monday

14:00

G-322

10

+ SLLA

121401-1136 Management in International Business

Sagan Mariusz-1136

09.02

Friday

15:20

G-110

10

+ SLLA

121410-0019 Analiza finansowa

Bem Dorota - 0019

01.02

Thursday

13:30

G-110

10

+ NLLP

121410-0065 Analiza finansowa

Cenkier Agnieszka - 0065

30.01

Tuesday

13:30

A-105

10

+ NLLP

121410-0357 Analiza finansowa

Mączyńska-Ziemacka  Elżbieta-0357

02.02

Friday

13:30

M-115

10

+ NLLP

121410-0718 Analiza finansowa

Mosiejko Leszek-0718

29.01

Monday

17:10

A-1

10

 

121410-1156 Analiza finansowa

Orzechowski Arkadiusz-1156

05.02

Monday

19:00

G-Assembly Hall No. I

10

+ NLLP + NLLS

121411-1009 Financial analysis

Gospodarowicz Marcin-1009

02.02

Friday

11:40

G-232

10

 

121419-1138 Analiza finansowa (e-learning)

Dec Paweł-1138

30.01

Tuesday

19:00

A-105

1

+ NLLP + NLLS

121420-0243 Projektowanie systemów informatycznych II

Kobyliński Andrzej-0243

01.02

Thursday

17:10

G-110

100+101+102+103

+ NLLP

121430-0740 Wstęp do teorii gier

Winnicka Justyna-0740

05.02

Monday

15:20

G-107

10

+ NLLP

121430-1255 Wstęp do teorii gier

Folfas Paweł-1255

30.01

Tuesday

17:10

G-Assembly Hall No. IV

10

+ NLLP + NLLS

121431-0471 Introduction to Game Theory

Prokop Jacek-0471

09.02

Friday

11:40

G-110

10

+ SLLA

121450-0014 Marketing globalny

Baranowska-Prokop Ewa - 0014

09.02

Friday

11:40

G-Assembly Hall B

10

+ NLLP

121451-0014 Global Marketing

Baranowska-Prokop Ewa - 0014

09.02

Friday

13:30

G-Assembly Hall B

10+11

+ SLLA

121461-0713 International Trade Law

Targański Bartosz-0713

01.02

Thursday

08:30

G-316

10

+ SLLA

121470-0132 Wymiary konkurencyjności gospodarki

Falkowski Krzysztof-0132

31.01

Wednesday

17:10

G-Assembly Hall No. I

10

+ NLLP

121471-1032 Dimensions of Competitiveness

Kowalski Arkadiusz -1032

06.02

Tuesday

17:10

G-110

10

+ SLLA

121481-0148 Internationalization of the Firm

Gołębiowski Tomasz-0148

30.01

Tuesday

13:30

C-1b

10

+ SLLA

121490-0149 Firmy wielonarodowe w gospodarce światowej

Kuźnar Andżelika-0149

30.01

Tuesday

17:10

G-Assembly Hall No. VI

10

+ NLLP

121491-1349 Multinational Firms in the World Economy

Mccaleb Agnieszka-1349

31.01

Wednesday

11:40

G-110

10

+ SLLA

121500-0024 Rynek kapitałowy

Bień Andrzej - 0024

08.02

Thursday

19:00

G-Assembly Hall No. VI

10

+ NLLP

121500-0991 Rynek kapitałowy

Adamska Agata-0991

06.02

Tuesday

17:30

M-112

10

+ NLLP

121501-1282 Capital Market

Konopczak Michał-1282

31.01

Wednesday

15:20

C-3a

10

 

121510-0084 Zrównoważony rozwój

Cygler Maciej-0084

30.01

Tuesday

15:30

G-316

10

+ NLLP

121510-0218 Zrównoważony rozwój

Jastrzębska Ewa Magdalena-0218

08.02

Thursday

15:20

A-105

10

+ NLLP

121510-1566 Zrównoważony rozwój

Jasiński Michał-1566

31.01

Wednesday

15:20

G-107

10

+ NLLP

121511-0084 Sustainable Development

Cygler Maciej-0084

30.01

Tuesday

16:00

G-316

10

+ SLLA

121521-0636 Business Cycle Analysis and Foreign Market Research

Wojtkowska-Łodej Grażyna-0636

07.02

Wednesday

09:50

C-3a

10

+ SLLA

121530-0040 Techniki negocjacji

Żukowska Joanna-1155

30.01

Tuesday

11:40

G-Assembly Hall No. I

10

+ NLLP

121531-0040 Negotiation Techniques

Miroński Jacek-0373

02.02

Friday

09:50

C-Assembly Hall No. I

10

+ SLLA

121540-1230 Zarządzanie projektami międzynarodowymi

Sońta-Drączkowska Ewa-1230

07.02

Wednesday

13:30

G-Assembly Hall No. IV

10

+ NLLP

121541-1230 International Project Management

Sońta-Drączkowska Ewa-1230

07.02

Wednesday

11:40

G-Assembly Hall No. IV

10

+ SLLA

121551-0389 Public International Law