Skip Ribbon Commands
Skip to main content
Skip to main menu
Sign In
 

 Schedules of exam sessions

 
 
 
 
 
Semestr of sprin​g exam session 2016/2017 - studies in Polish​​​​​​​​​​​ - II term upade: 20.09.2017
 
 ​

Course

lecturer

Date

Day

time

building and room

grup number

 

110430-0041 Geografia ekonomiczna

Brdulak Jacek - 0041

25.09

Monday

15:20

A-105

10

+ NLLP

110431-1034 Economic Geography

Gurbała Maciej-1034

25.09

Monday

15:20

A-107

10

+ SLLA

110440-0323 Historia gospodarcza

Luszniewicz Jacek-0323

25.09

Monday

15:20

A-117

100

+ NLLP

110441-0117 Economic history

Dwilewicz Łukasz-0117

25.09

Monday

15:20

A-209

10

+ SLLA

110450-0028 Integracja europejska

Biskup Józef - 0028

25.09

Monday

15:20

G-Assembly Hall No. IV

20

 

110450-0280 Integracja europejska

Kurczewska Urszula-0280

25.09

Monday

15:20

G-Assembly Hall No. VI

10

 

110450-0309 Integracja europejska

Latoszek Ewa-0309

28.09

Thursday

13:30

G-Assembly Hall B

11

 

110451-0992 European Integration

Heiduk Gunter-0992

25.09

Monday

15:20

G-232

30

+ SLLA

110454-1256 Europische integration

Wandel Jurgen-1256

29.09

Friday

09:50

G-232

10

+ NLLP

110460-0077 Makroekonomia I

Czarny Bogusław-0077

25.09

Monday

09:50

A-Assembly Hall A

10

 

110460-0119 Makroekonomia I

Dzierżek Lidia-0119

25.09

Monday

09:50

G-Assembly Hall No. IV

11

 

110460-0397 Makroekonomia I

Pietrewicz Jerzy-0449

25.09

Monday

09:50

G-Assembly Hall No. V

12

 

110460-0434 Makroekonomia I

Pacho Wojciech-0434

25.09

Monday

11:40

G-Assembly Hall No. V

13

 

110460-0522 Makroekonomia I

Sobiecki Roman-0522

25.09

Monday

09:50

G-316

14

 

110460-0665 Makroekonomia I

Zawiślińska Izabela-0665

27.09

Wednesday

19:00

A-Assembly Hall A

20

+ NLLP + NLLS

110460-0669 Makroekonomia I

Znoykowicz-Wierzbicka Małgorzata-0669

25.09

Monday

09:50

G-Assembly Hall B

21

 

110460-0707 Makroekonomia I

Maszczyk Piotr-0707

25.09

Monday

11:40

A-Assembly Hall A

22

 

110460-1285 Makroekonomia I

Gradzewicz Michał-1285

25.09

Monday

09:50

G-230

15

 

110460-1392 Makroekonomia I

Wajda Marcin-1392

25.09

Monday

09:50

G-Assembly Hall No. I

24

 

110460-1488 Makroekonomia I

Dworakowska Małgorzata-1488

25.09

Monday

17:10

A-8

23

 

110461-0669 Macroeconomics I

Znoykowicz-Wierzbicka Małgorzata-0669

25.09

Monday

11:40

G-Assembly Hall B

30

+ SLLA

110461-1186 Macroeconomics I

Magda Iga-1186

26.09

Tuesday

11:40

G-Assembly Hall B

40

+ SLLA

110470-0104 Makroekonomia II

Drabińska Danuta-0104

25.09

Monday

11:40

G-Assembly Hall No. III

10

+ NLLP

110471-0479 Macroeconomics II

Próchniak Mariusz-0479

25.09

Monday

08:00

G-Assembly Hall No. IV

30

+ SLLA

110480-0013 Marketing

Baran Radosław - 0013

28.09

Thursday

17:10

G-107

100

 

110480-0110 Marketing

Dudzik Teresa M.-0110

26.09

Tuesday

11:40

C-1A

102

 

110480-1136 Marketing

Sagan Mariusz-1136

26.09

Tuesday

15:20

C-3b

101

+ NLLP

110481-0035 Marketing

Bombol Małgorzata - 0035

26.09

Tuesday

09:50

C-3b

104

+ SLLA

110490-0996 Matematyka

Lipiński Piotr-0996

26.09

Tuesday

13:30

G-Assembly Hall No. III

10

+ NLLP

110491-0122 Mathematics

Kowalska Dorota-1273

27.09

Wednesday

09:50

C-1b

10

+ SLLA

110500-0583 Mikroekonomia I

Kightley Marta-0583

29.09

Friday

09:50

G-236

10

+ NLLP

110501-0689 Microeconomics I

Mokrogulski Mateusz-0689

29.09

Friday

09:50

G-Assembly Hall No. III

10

+ SLLA

110510-0078 Mikroekonomia II

Czarny Elżbieta-0078

29.09

Friday

17:10

A-Assembly Hall A

10

 

110510-0089 Mikroekonomia II

Woźny Łukasz-0089

29.09

Friday

08:00

G-316

20

 

110510-0096 Mikroekonomia II

Dąbrowski Ireneusz-0096

29.09

Friday

09:50

G-Assembly Hall No. I

21

 

110510-0104 Mikroekonomia II

Drabińska Danuta-0104

29.09

Friday

09:50

G-316

22

 

110510-0136 Mikroekonomia II

Garbicz Marek-0136

29.09

Friday

08:00

G-Assembly Hall No. III

15

 

110510-0402 Mikroekonomia II

Nojszewska Ewelina-0402

29.09

Friday

08:00

G-Assembly Hall No. IV

16

 

110510-0689 Mikroekonomia II

Mokrogulski Mateusz-0689

29.09

Friday

09:50

G-Assembly Hall No. III

24

 

110510-0804 Mikroekonomia II

Makarski Krzysztof-0804

29.09

Friday

09:50

G-Assembly Hall No. VI

25

 

110510-1272 Mikroekonomia II

Pawłowska Małgorzata-1272

29.09

Friday

08:00

G-236

11

 

110510-1392 Mikroekonomia II

Wajda Marcin-1392

29.09

Friday

09:50

G-Assembly Hall No. II

12

 

110511-0164 Microeconomics II

Sternal Bartosz-1316

29.09

Friday

08:00

G-322

30

+ SLLA

110511-0471 Microeconomics II

Prokop Jacek-0471

29.09

Friday

09:50

G-Assembly Hall No. IV

40

+ SLLA

110514-1256 Mikroökonomie II

Wandel Jurgen-1256

29.09

Friday

09:50

G-232

10

+ NLLP

110520-0426 Nauka o państwie

Osiński Joachim-0426

25.09

Monday

15:20

C-3a

10

 

110520-0475 Nauka o państwie

Pytlik Bogusław-0475

25.09

Monday

15:20

C-3b

22

 

110520-0665 Nauka o państwie

Zawiślińska Izabela-0665

27.09

Wednesday

19:00

A-Assembly Hall A

20

 

110520-1122 Nauka o państwie

Kozłowski Krzyszof-1122

25.09

Monday

15:20

C-1A

21

 

110521-0430 Theory of State

Oniszczuk Jerzy-0430

25.09

Monday

15:20

C-2c

30

+ SLLA

110521-1122 Theory of State

Kozłowski Krzyszof-1122

25.09

Monday

15:20

C-1A

40

+ SLLA

110530-0568 Wstęp do informatyki gospodarczej

Szupiluk Ryszard-0568

26.09

Tuesday

09:50

W-60 computer room

100

+ NLLP

110540-0695 Podstawy prawa

Miszczak Krzysztof-0694

26.09

Tuesday

11:40

C-2c

10

+ NLLP

110541-0410 Basic of Law

Nowak-Far Artur-0410

27.09

Wednesday

11:40

G-233

10

+ SLLA

110550-0472 Polityka gospodarcza i społeczna

Przybyciński Tomasz-0472

28.09

Thursday

13:30

G-110

10

+ NLLP

110551-0288 Economic and Social Policy

Kawiński Marcin-0288

29.09

Friday

09:50

G-233

30

+ SLLA

110560-0050 Rachunkowość

Bystrzycka Hanna-0050

26.09

Tuesday

17:10

G-Assembly Hall No. I, G-main auditorium

10+20

 

110560-0187 Rachunkowość

Hellich Ewa-0187

26.09

Tuesday

17:10

G-Assembly Hall No. I, G-main auditorium

11

 

110560-0211 Rachunkowość

Łazarowicz Edyta-0211

26.09

Tuesday

17:10

G-Assembly Hall No. I, G-main auditorium

21

 

110560-0229 Rachunkowość

Karmańska Anna-0229

26.09

Tuesday

17:10

G-Assembly Hall No. I, G-main auditorium

12

 

110560-0235 Rachunkowość

Kierczyńska Urszula-0235

26.09

Tuesday

17:10

G-Assembly Hall No. I, G-main auditorium

22

 

110560-0441 Rachunkowość

Paszula Małgorzata-0441

26.09

Tuesday

17:10

G-Assembly Hall No. I, G-main auditorium

26

 

110560-0705 Rachunkowość

Krysik Małgorzata-0705

26.09

Tuesday

17:10

G-Assembly Hall No. I, G-main auditorium

23

 

110560-0968 Rachunkowość

Baran Wioletta-0968

26.09

Tuesday

17:10

G-Assembly Hall No. I, G-main auditorium

14

 

110560-1015 Rachunkowość

Świderska Małgorzata-1015

26.09

Tuesday

17:10

G-Assembly Hall No. I, G-main auditorium​

24

 

110561-1064 Accounting

Grabowski Rafał-1064

26.09

Tuesday

17:10

G-316

30

+ SLLA

110570-0082 Socjologia

Czarzasty Jan-0082

28.09

Thursday

11:40

C-4b

302+402

+ NLLP

110570-0128 Socjologia

Firlit Eżbieta-0128

25.09

Monday

10:30

W-47

600

+ NLLP

110570-0143 Socjologia

Gładys-Jakóbik Jolanta-0143

28.09

Thursday

11:40

C-2c

300+400

+ NLLP

110570-0184 Socjologia

Górak-Sosnowska Katarzyna-0184

27.09

Wednesday

11:40

C-2a

500

+ NLLP

110570-0270 Socjologia

Kozłowska Anna-0270

26.09

Tuesday

09:50

G-110

100+101 +301+ 401

+ NLLP

110570-0275 Socjologia

Książkiewicz Izabela-0275

28.09

Thursday

09:50

C-2e

305

+ NLLP

110570-0280 Socjologia

Kurczewska Urszula-0280

28.09

Thursday

09:50

C-3c

200 + 201 + 202

+ NLLP

110570-0379 Socjologia

Molęda-Zdziech Małgorzata-0379

28.09

Thursday

11:40

C-3c

104

+ NLLP

110570-0600 Socjologia

Towalski Rafał-0600

27.09

Wednesday

11:30

W-42

103 + 203 + 303

+ NLLP

110570-1355 Socjologia

Konopka Dorota-1355

25.09

Monday

09:50

C-5c

204

+ NLLP

110571-0082 Sociology

Czarzasty Jan-0082

28.09

Thursday

11:40

C-4b

52

+ SLLA

110571-0184 Sociology

Górak-Sosnowska Katarzyna-0184

27.09

Wednesday

11:40

C-2a

61

+ SLLA

110580-0029 Statystyka

Błaszczak-Przybycińska Ilona - 0029

28.09

Thursday

15:20

G-main auditorium down level

20

 

110580-0518 Statystyka

Słaby Teresa-0518

28.09

Thursday

15:20

G-Assembly Hall No. III

10

 

110580-0565 Statystyka

Szulc Adam-0565

28.09

Thursday

15:20

G-Assembly Hall No. I

11

 

110580-0641 Statystyka

Wróblewska Wiktoria-0641

28.09

Thursday

15:20

G-Assembly Hall No. I

12

 

110580-0853 Statystyka

Kocot-Górecka Katarzyna-0853

28.09

Thursday

15:20

G-Assembly Hall No. II

21

 

110580-0854 Statystyka

Podogrodzka Małgorzata-0854

28.09

Thursday

15:20

G-main auditorium down level

13

 

110580-0917 Statystyka

Tymicki Krzysztof-0917

28.09

Thursday

15:20

G-Assembly Hall B

22

 

110580-0923 Statystyka

Abramowska-Kmon Anita-0923

28.09

Thursday

15:20

G-Assembly Hall B

23

 

110580-1185 Statystyka

Wieczorek Maria-1185

28.09

Thursday

15:20

G-Assembly Hall No. II

14

 

110580-1287 Statystyka

Zwierzchowski Jan-1287

28.09

Thursday

15:20

G-Assembly Hall No. I

24

 

110581-1268 Statistics

Strzelecki Paweł-1268

28.09

Thursday

08:00; 10:30

A-113 computer room; C-4d computer room

30

+ SLLA

110590-0527 Zarządzanie (w)

Dworzecki Zbigniew-0114

29.09

Friday

15:20

G-Assembly Hall No. IV

10

+ NLLP

110591-1275 Management

Roszkowska-Menkes Maria-1275

26.09

Tuesday

11:40

C-5c

11

+ SLLA

110600-0442 Zarządzanie (k)

Pawlak Zbigniew-0442

25.09

Monday

17:10

G-Assembly Hall No. VI

100

+ NLLS

110600-0527 Zarządzanie (k)

Dworzecki Zbigniew-0114

29.09

Friday

16:20

G-Assembly Hall No. IV

101

+ NLLP

110610-0665 Ekonomia międzynarodowa

Zawiślińska Izabela-0665

27.09

Wednesday

19:00

A-Assembly Hall A

10

+ NLLP

110611-0047 International Economics

Budnikowski Adam - 0047

27.09

Wednesday

09:50

C-2c

10

+ SLLA

110620-0512 Filozofia

Sidorek Janusz-0512

28.09

Thursday

11:00

W-46 (katedra)

100

+ NLLP

110620-0566 Filozofia

Szulczewski Grzegorz-0566

29.09

Friday

18:00

A-115

200

+ NLLP

110620-1252 Filozofia

Rosiak-Zięba Ewa-1252

29.09

Friday

13:40

W-45

405

+ NLLP

110621-1252 Philosophy

Rosiak-Zięba Ewa-1252

29.09

Friday

15:00

W-45

30

+ SLLA

110630-0003 Finanse

Alińska Agnieszka-0003

27.09

Wednesday

09:50

G-Assembly Hall No. IV

10

 

110630-0350 Finanse

Marecki Krzyszof-0350

28.09

Thursday

17:10

G-Assembly Hall No. IV

20

+ NLLS

110630-0428 Finanse

Ostaszewski Janusz-0428

27.09

Wednesday

09:50

C-3a

11

 

110630-0452 Finanse

Pietrzak Bogusław-0452

27.09

Wednesday

09:50

C-2a

21

 

110630-0482 Finanse

Radomski Bogdan-0482

27.09

Wednesday

11:40

C-4a

22

 

110630-0624 Finanse

Wiatr Maciej S.-0624

26.09

Tuesday

17:10

G-236

23

 

110630-1011 Finanse

Tymoczko Dobiesław-1011

27.09

Wednesday

09:50

C-4a

12

 

110630-1165 Finanse

Sum Katarzyna-1165

27.09

Wednesday

15:20

C-1A

25

 

110631-0415 Finance

Nikołajczuk Andrzej-0415

27.09

Wednesday

11:40

C-1A

30

+ SLLA

110631-0482 Finance

Radomski Bogdan-0482

27.09

Wednesday

11:40

C-4a

40

+ SLLA

110631-1165 Finance

Sum Katarzyna-1165

27.09

Wednesday

15:20

C-1A

50

+ SLLA

110634-1192 Finanzen (FORUM)

Trautmann Siegfried-1192

29.09

Friday

09:50

G-232

10

+ NLLP

120030-1138 Analiza ekonomiczno-finansowa

Dec Paweł-1138

27.09

Wednesday

17:10

G-114

10

+ NLLP

120031-0345 Economic and  Financial Analysis

Marciniak Zenon-0345

27.09

Wednesday

13:00

Instytut HZiSE Bud. C, 6 piętro pokój 2

11

+ SLLA + NLLP

120031-1009 Economic and Financial Analysis

Gospodarowicz Marcin-1009

26.09

Tuesday

17:10

G-230

10

+ SLLA + NLLP

120100-0082 Antropologia społeczna

Czarzasty Jan-0082

28.09

Thursday

11:40

C-4b

10

+ NLLP

120110-1503 Badania marketingowe

Trzebiński Wojciech-1503

29.09

Friday

19:00

G-233

10

+ NLLP + NLLS

120111-1503 Marketing Research

Trzebiński Wojciech-1503

29.09

Friday

19:00

G-233

10

+ SLLA + NLLP

120111-1791 Marketing Research

Zaborek Piotr-1791

25.09

Monday

14:00

G-236

10

+ SLLA + NLLP

120140-0097 Deterministyczne modele badań operacyjnych

Decewicz Anna-0097

27.09

Wednesday

09:50

C-2d computer room

10

+ NLLP

120140-0283 Deterministyczne modele badań operacyjnych

Kuszewski Tomasz-0283

26.09

Tuesday

17:00

C-2d computer room; C-4d computer room

10

+ NLLP

120141-0239 Deterministc Models of Operations Research

Klimkowska Joanna-0239

28.09

Thursday

10:00

C-1b

10

+ SLLA + NLLP

120150-0484 Ekonomia matematyczna

Ramsza Michał-0484

29.09

Friday

13:30

C-Assembly Hall No. I

10

+ NLLP

120180-0016 Finanse międzynarodowe

Bąk Henryk - 0016

26.09

Tuesday

16:00

G-322

11

+ NLLP

120180-0450 Finanse międzynarodowe

Kulpaka Paweł-0450

25.09

Monday

13:30

C-4b

10

+ NLLP

120180-0470 Finanse międzynarodowe

Proczek Magdalena-0470

28.09

Thursday

13:30

G-Assembly Hall B

10

+ NLLP

120180-0482 Finanse międzynarodowe

Radomski Bogdan-0482

27.09

Wednesday

13:30

C-4a

10

+ NLLP

120180-1350 Finanse międzynarodowe

Kłos Agnieszka-1350

25.09

Monday

17:10

G-Assembly Hall No. IV

10

+ NLLP + NLLS

120181-0482 International Finance

Radomski Bogdan-0482

27.09

Wednesday

13:30

C-4a

10

+ SLLA + NLLP

120181-1176 International Finance

Miklaszewicz Sławomir-1176

25.09

Monday

09:50

C-3c

10

+ SLLA + NLLP

120189-1152 Finanse międzynarodowe (e-learning)

Waszkiewicz Aneta-1152

27.09

Wednesday

17:10

C-3a

1

+ NLLP + NLLS

120190-0171 Finanse przedsiębiorstwa

Grzywacz Jacek-0171

27.09

Wednesday

17:10

G-Assembly Hall No. III

12

+ NLLP

120190-0350 Finanse przedsiębiorstwa

Marecki Krzyszof-0350

28.09

Thursday

17:10

G-Assembly Hall No. IV

11

+ NLLP

120190-0428 Finanse przedsiębiorstwa

Ostaszewski Janusz-0428

27.09

Wednesday

11:40

C-3a

10

+ NLLP

120191-0096 Coroprate Finance

Dąbrowski Ireneusz-0096

29.09

Friday

09:50

G-Assembly Hall No. I

10

+ SLLA + NLLP

120191-0345 Corporate Finance

Marciniak Zenon-0345

27.09

Wednesday

13:00

Instytut HZiSE Bud. C, 6 piętro pokój 2

10

+ SLLA + NLLP

120200-0019 Finanse przedsiębiorstwa

Bem Dorota - 0019

27.09

Wednesday

15:20

C-3b

10

+ NLLP

120200-0171 Finanse przedsiębiorstwa

Grzywacz Jacek-0171

27.09

Wednesday

17:10

G-Assembly Hall No. III

10

+ NLLP

120200-0428 Finanse przedsiębiorstwa

Ostaszewski Janusz-0428

27.09

Wednesday

11:40

C-3a

10

+ NLLP

120201-0061 Corporate Finance

Berent Tomasz - 0061

29.09

Friday

08:15

C-2a

10

+ NLLP

120210-0005- Finanse publiczne

Kosycarz Ewa-0005

25.09

Monday

17:10

C-3c

10

+ NLLP

120210-0342 Finanse publiczne

Malinowski Dariusz-0342

25.09

Monday

17:10

C-4c

10

+ NLLP

120210-0802- Finanse publiczne

Chrzanowski Marek-0802

25.09

Monday

17:10

C-1A

10

+ NLLP

120210-1350- Finanse publiczne

Kłos Agnieszka-1350

25.09

Monday

17:10

G-Assembly Hall No. IV

10

+ NLLP + NLLS

120211-0289 Public Finance

Kluza Krzysztof-0289

25.09

Monday

17:30

G-Assembly Hall No. VII

10

+ NLLP

120240-0382 Historia stosunków międzynarodowych

Morawski Wojciech-0382

25.09

Monday

11:40

G-114

10

+ NLLP

120241-0296 History of International Relations

Krukowska Monika-0296

25.09

Monday

11:40

G-223

10

+ NLLP

120250-0152 Informatyka gospodarcza I

Goliński Michał-0152

28.09

Thursday

13:30

G-Assembly Hall No. VII

10

+ NLLP

120250-0411 Informatyka gospodarcza I

Sobczak Andrzej-0411

28.09

Thursday

17:10

C-3a

10

+ NLLP

120270-0346 Matematyka finansowa i ubezpieczeniowa

Marcinkowska-Lewandowska Wanda-0346

28.09

Thursday

17:10

G-223

11

+ NLLP

120270-0459 Matematyka finansowa i ubezpieczeniowa

Podgórska Maria-0459

28.09

Thursday

15:20

G-Assembly Hall No. V

10

+ NLLP

120270-0954 Matematyka finansowa i ubezpieczeniowa

Gutkowska Anna-0954

28.09

Thursday

17:10

G-Assembly Hall No. VI

12

+ NLLP + NLLS

120290-0489 Metody ekonometryczne

Rocki Marek-0489

25.09

Monday

17:10

G-316

10

+ NLLP + NLLS

120291-1179 Econometric Methods

Owczarczuk Marcin-1179

27.09

Wednesday

08:00

A-107

10

+ SLLA + NLLP

120360-0469 Nauka o przedsiębiorstwie

Poznańska Krystyna-0469

26.09

Tuesday

15:20

G-136 (katedra)

10

+ NLLP

120369-0964 Nauka o przedsiębiorstwie (e-learning)

Żelazko Beata-0964

26.09

Tuesday

17:10

M-117

1

+ NLLP

120370-0309 Organizacje międzynarodowe

Latoszek Ewa-0309

28.09

Thursday

13:30

G-Assembly Hall B

10

+ NLLP

120371-0309 International Organizations

Latoszek Ewa-0309

28.09

Thursday

13:30

G-Assembly Hall B

10

+ SLLA + NLLP

120420-0382 Polityka zagraniczna Polski

Morawski Wojciech-0382

25.09

Monday

11:40

G-114

10

+ NLLP

120470-0410  Prawo międzynarodowe prywatne

Nowak-Far Artur-0410

27.09

Wednesday

11:40

G-233

10

+ NLLP

120471-0203 International Private Law

Janik Andrzej-0203

27.09

Wednesday

17:10

G-230

10

+ SLLA + NLLP

120520-0243 Projektowanie systemów informatycznych I

Kobyliński Andrzej-0243

28.09

Thursday

15:20

G-116 computer room

10

+ NLLP

120521-0243 Analysis and Design of Information Systems I

Kobyliński Andrzej-0243

28.09

Thursday

15:20

G-116 computer room

10

+ SLLA + NLLP

120550-0050 Rachunkowość i sprawozdawczość finansowa

Bystrzycka Hanna-0050

29.09

Friday

19:00

G-Assembly Hall No. VI

10

+ NLLP + NLLS

120551-0287 Accounting and Financial Reporting

Karwowski Mariusz-0287

26.09

Tuesday

19:00

G-Assembly Hall B

10

+ SLLA + NLLP

120560-0050 Rachunkowość finansowa

Bystrzycka Hanna-0050

29.09

Friday

17:10

G-Assembly Hall No. VI

10

+ NLLP

120560-0211 Rachunkowość finansowa

Łazarowicz Edyta-0211

28.09

Thursday

11:40

C-4a

11

+ NLLP

120560-0287 Rachunkowość finansowa

Karwowski Mariusz-0287

26.09

Tuesday

19:00

G-Assembly Hall B

10

+ NLLP

120560-0295 Rachunkowość finansowa

Klimczak Katarzyna-0295

29.09

Friday

15:20

G-Assembly Hall No. II

12

+ NLLP

120560-1206 Rachunkowość finansowa

Giedroyć Magdalena-1206

29.09

Friday

13:30

C-3b

13

+ NLLP

120590-0472 Strategie konkurencji

Przybyciński Tomasz-0472

28.09

Thursday

15:20

G-110

10

+ NLLP

120591-0314 Competitive Strategies

Leśniak-Łebkowska Grażyna-0314

26.09

Tuesday

11:40

C-4a

10

+ SLLA + NLLP

120670-1124 Zachowania organizacyjne

Winch Sławomir-1124

27.09

Wednesday

19:00

A-107

10

+ NLLP

120671-0007 Organisational Behavior

Aniszewska-Banaś  Grażyna - 0007

27.09

Wednesday

09:50

C-3b

10

+ SLLA + NLLP

120680-0370 Zarządzanie jakością

Miller Piotr-0370

29.09

Friday

09:50

C-3c

10

+ NLLP

120680-0666 Zarządzanie jakością

Zbierzchowska Anna-0666

28.09

Thursday

12:00

M-328

10

+ NLLP

120681-0971 Quality Management

Bartoszczuk Paweł-0971

26.09

Tuesday

17:10

A-117

10

+ SLLA + NLLP

120700-0034 Zarządzanie projektami

Bojewska Barbara - 0034

25.09

Monday

17:10

A-210

10

+ NLLP

120700-0601 Zarządzanie projektami

Metelski Witalij-1264

23.09

Saturday

17:10

C-1b

10

+ NLLP + NLLS

120701-0314 Project Management

Leśniak-Łebkowska Grażyna-0314

26.09

Tuesday

11:40

C-4a

10

+ SLLA + NLLP

120710-0378 Zarządzanie zasobami ludzkimi

Molenda Marcin-0378

27.09

Wednesday

17:00

G-156

10

+ NLLP

120710-0442 Zarządzanie zasobami ludzkimi

Pawlak Zbigniew-0442

25.09

Monday

17:10

G-Assembly Hall No. VI

10

+ NLLP

120711-1057 Human Resources Management

Fryczyńska Marzena-1057

27.09

Wednesday

09:50

G-114

10

+ SLLA + NLLP

120830-0175 Gospodarka regionalna i lokalna

Goleń Marek Jakub-0175

29.09

Friday

09:50

G-231

10

+ NLLP

120860-0132 Międzynarodowa konkurencyjność gospodarki

Falkowski Krzysztof-0132

26.09

Tuesday

15:20

G-233

10

+ NLLP

120861-0037 International Competitiveness

Bossak Jan - 0037

27.09

Wednesday

09:50

G-231

10

+ SLLA + NLLP

120880-0024 Rozliczenia międzynarodowe

Bień Andrzej - 0024

28.09

Thursday

15:20

G-230

10

+ NLLP

120881-0024 International Financial Settlements

Bień Andrzej - 0024

28.09

Thursday

15:20

G-230

10

+ SLLA + NLLP

120890-0132 Gospodarka światowa

Falkowski Krzysztof-0132

26.09

Tuesday

15:20

G-233

10

+ NLLP

120890-0603 Gospodarka światowa

Trzcińska Barbara-0603

26.09

Tuesday

15:20

A-210

10

+ NLLP

120891-1237 World Economy

Nyga-Łukaszewska Honorata (Schwabe Michał-1237)

29.09

Friday

15:20

G-151

10

+ SLLA + NLLP

120910-0262 Demografia

Kotowska Irena E.-0262

28.09

Thursday

09:50

G-316

10

+ NLLP

120910-0641 Demografia

Wróblewska Wiktoria-0641

28.09

Thursday

13:30

G-107

10

+ NLLP

120910-0923 Demografia

Abramowska-Kmon Anita-0923

28.09

Thursday

09:50

G-110

11

+ NLLP

120911-0917 Demography

Tymicki Krzysztof-0917

28.09

Thursday

13:30

G-316

10

+ SLLA + NLLP

120920-0662 Marketing międzynarodowy

Zarzycka Anna M.-0662

27.09

Wednesday

11:40

G-231

10

+ NLLP

120920-1136 Marketing międzynarodowy

Sagan Mariusz-1136

26.09

Tuesday

13:30

C-3b

10

+ NLLP

120921-0014 International Marketing

Baranowska-Prokop Ewa - 0014

27.09

Wednesday

09:50

G-232

10

+ SLLA + NLLP

120930-0110 Międzynarodowe transakcje gospodarcze

Dudzik Teresa M.-0110

26.09

Tuesday

13:30

C-1A

10

+ NLLP

120931-1060 International Business Transactions

Danik Lidia-1060

29.09

Friday

09:50

C-2a

10

+ SLLA + NLLP

121000-0102 Algebra

Dorosiewicz Sławomir-0102

25.09

Monday

11:40

A-1

10

+ NLLP

121000-0122 Algebra

Ekes Maria-0122

25.09

Monday

11:40

C-1A

10

+ NLLP

121000-0740 Algebra

Winnicka Justyna-0740

25.09

Monday

11:40

C-2a

11

+ NLLP

121010-0238 Analiza matematyczna

Kłopotowski Jacek-0238

27.09

Wednesday

17:10

C-1b

10

+ NLLP + NLLS

121010-0741 Analiza matematyczna

Pawelec Łukasz-0741

26.09

Tuesday

09:50

C-2c

12

+ NLLP

121020-0239 Badania operacyjne

Klimkowska Joanna-0239

28.09

Thursday

10:00

C-1b

10

+ NLLP

121021-0239 Operations Research

Klimkowska Joanna-0239

28.09

Thursday

10:00

C-1b

10

+ SLLA + NLLP

121030-0195 Bankowość

Iwanicz-Drozdowska Małgorzata-0195

27.09

Wednesday

09:15

M-308

10

+ NLLP

121030-0660 Bankowość

Zaleska Małgorzata-0660

26.09

Tuesday

09:50

G-Assembly Hall No. IV

11

+ NLLP

121030-1226 Bankowość

Szelągowska Anna-1226

26.09

Tuesday

09:50

C-2a

13

+ NLLP

121031-0195 Banking

Iwanicz-Drozdowska Małgorzata-0195

27.09

Wednesday

09:15

M-308

10

+ NLLP

121040-0442 Biznesplan

Pawlak Zbigniew-0442

25.09

Monday

17:10

G-Assembly Hall No. VI

10

+ NLLP

121040-0490 Biznesplan

Rogowski Waldemar-0490

25.09

Monday

15:20

C-1b

10

+ NLLP

121041-0649 Business Plan

Wieloch Maciej-0649

25.09

Monday

09:50

C-4c

10

+ SLLA + NLLP

121049-0160 Biznesplan (e-learning)

Orzechowski Remigiusz-0160

25.09

Monday

19:00

C-2a

1

+ NLLP + NLLS

121060-0260 Ekonometria

Kotłowski Jacek-0260

28.09

Thursday

19:00

A-Assembly Hall A

11

+ NLLP

121060-0283 Ekonometria

Kuszewski Tomasz-0283

28.09

Thursday

19:00

A-Assembly Hall A

10

+ NLLP

121060-1285 Ekonometria

Gradzewicz Michał-1285

28.09

Thursday

19:00

A-Assembly Hall A

12

+ NLLP

121060-1305 Ekonometria

Mućk Jakub-1305

28.09

Thursday

19:00

A-Assembly Hall A

13

+ NLLP

121061-0647 Econometrics

Witkowski Bartosz-0647

25.09

Monday

09:50

G-115

10

+ SLLA + NLLP

121070-1281 Ekonomia behawioralna

Karbowski Adam-1281

29.09

Friday

13:30

G-225

10

+ NLLP

121080-0119 Ekonomia trzeciego sektora

Dzierżek Lidia-0119

25.09

Monday

11:40

G-232

10

+ NLLP

121090-0154 Ekonomia zdrowia

Góra Marek-0154

27.09

Wednesday

13:30

G-233

10

+ NLLP

121150-0006 Rynek wewnętrzny Unii Europejskiej

Ambroziak Adam-0006

29.09

Friday

17:00

M-2

10

+ NLLP

121150-0309 Rynek wewnętrzny Unii Europejskiej

Latoszek Ewa-0309

28.09

Thursday

13:30

G-Assembly Hall B

10

+ NLLP

121151-0233 European Union Internal Market

Kawecka-Wyrzykowska Elżbieta-0233

27.09

Wednesday

11:40

A-8

10

+ SLLA + NLLP

121190-0459 Matematyka finansowa

Podgórska Maria-0459

28.09

Thursday

15:20

G-Assembly Hall No. V

10

+ NLLP

121190-0954 Matematyka finansowa

Gutkowska Anna-0954

28.09

Thursday

19:00

G-Assembly Hall No. VI

11

+ NLLP + NLLS

121190-1156 Matematyka finansowa

Orzechowski Arkadiusz-1156

25.09

Monday

17:10

G-114

14

+ NLLP + NLLS

121211-0709 International Cultural Relations

Kasprzak Rafał-0709

26.09

Tuesday

09:50

C-3b

10

+ SLLA + NLLP

121221-0296 International Relations

Krukowska Monika-0296

25.09

Monday

11:40

G-223

10

+ SLLA + NLLP

121260-0288 Ubezpieczenia

Kawiński Marcin-0288

29.09

Friday

09:50

G-233

10

+ NLLP

121260-0366 Ubezpieczenia

Michalski Tomasz-0366

26.09

Tuesday

19:00

G-233

11

+ NLLP + NLLS

121260-0432 Ubezpieczenia

Rutecka-Góra Joanna-0432

29.09

Friday

13:30

C-4b

10

+ NLLP

121260-0567 Ubezpieczenia

Szumlicz Tadeusz-0567

28.09

Thursday

14:00

W-35 (katedra)

14

+ NLLP

121260-0653 Ubezpieczenia

Więckowska Barbara-0653

29.09

Friday

09:50

G-225

12

+ NLLP

121261-0288 Insurance

Kawiński Marcin-0288

29.09

Friday

09:50

G-233

10

+ NLLP

121270-0997 Projektowanie badań i metody analizy statystycznej

Grzenda Wioletta-0997

27.09

Wednesday

15:20

C-Assembly Hall No. I

10

+ NLLP

121280-0059 Rachunek prawdopodobieństwa

Boratyńska Agata - 0059

28.09

Thursday

11:40

G-233

10

+ NLLP

121280-0238 Rachunek prawdopodobieństwa

Kłopotowski Jacek-0238

27.09

Wednesday

19:00

C-1b

10

+ NLLP + NLLS

121280-1116 Rachunek prawdopodobieństwa

Bryk Artur-1116

25.09

Monday

08:00

G-110

11

+ NLLP

121290-0126 Rynki finansowe

Fierla Andrzej-0126

24.09

Sunday

16:00

M-112

10

+ NLLP + NLLS

121290-0126 Rynki finansowe

Fierla Andrzej-0126

25.09

Monday

12:00

M-112

10

+ NLLP + NLLS

121290-0450 Rynki finansowe

Kulpaka Paweł-0450

25.09

Monday

13:30

C-4b

10

+ NLLP

121290-0519 Rynki finansowe

Sławiński Andrzej-0519

25.09

Monday

11:40

G-Assembly Hall No. VI

11

+ NLLP

121290-0991 Rynki finansowe

Adamska Agata-0991

29.09

Friday

17:00

M-112

14

+ NLLP

121291-1249 Financial Markets

Staszkiewicz Piotr-1249

24.09

Sunday

09:00

C-3d computer room

10

+ NLLP

121310-0137 Socjologia ekonomiczna

Gardawski Juliusz-0137

29.09

Friday

11:40

G-231

10

+ NLLP

121360-0327 Trening przedsiębiorczości

Laszuk Marek-0327

28.09

Thursday

11:00

M-117

100 + 101 + 102 + 103

+ NLLP + NLLS

121361-0511 Entrepreneurship Training

Sasin Robert-0511

28.09

Thursday

13:30

G-231

10

+ SLLA + NLLP

121400-1257 Zarządzanie w biznesie międzynarodowym

Mierzejewska Wioletta-1257

25.09

Monday

13:30

G-230

10

+ NLLP

121401-0325 Management in International Business

Lewandowska Małgorzata-0325

29.09

Friday

09:50

C-2a

10

+ SLLA + NLLP

121410-0019 Analiza finansowa

Bem Dorota - 0019

27.09

Wednesday

15:20

C-3b

15

+ NLLP

121410-0065 Analiza finansowa

Cenkier Agnieszka - 0065

27.09

Wednesday

14:15

M-309

12

+ NLLP

121410-0357 Analiza finansowa

Mączyńska-Ziemacka  Elżbieta-0357

29.09

Friday

11:40

M-115

13

+ NLLP

121410-0718 Analiza finansowa

Mosiejko Leszek-0718

29.09

Friday

11:40

C-2c

11

+ NLLP

121410-1156 Analiza finansowa

Orzechowski Arkadiusz-1156

25.09

Monday

17:10

G-114

10

+ NLLP + NLLS

121419-1138 Analiza finansowa (e-learning)

Dec Paweł-1138

27.09

Wednesday

17:10

G-114

1

+ NLLP + NLLS

121430-0740 Wstęp do teorii gier

Winnicka Justyna-0740

25.09

Monday

13:30

C-2a

10

+ NLLP

121430-1255 Wstęp do teorii gier

Folfas Paweł-1255

27.09

Wednesday

17:10

A-1

11

+ NLLP + NLLS

121431-0471 Introduction to Game Theory

Prokop Jacek-0471

29.09

Friday

09:50

G-Assembly Hall No. IV

10

+ NLLP

121431-1139 Introduction to Game Theory

Pońsko Paweł-1139

29.09

Friday

11:40

G-224

10

+ NLLP

121451-0301 Global Marketing

Kowalik Izabela-0301

29.09

Friday

13:30

G-224

100

+ SLLA + NLLP

121461-0713 International Trade Law

Targański Bartosz-0713

27.09

Wednesday

08:30

C-1A

10

+ SLLA + NLLP

121471-1032 Dimensions of Competitiveness

Kowalski Arkadiusz -1032

26.09

Tuesday

13:30

A-316

10

+ SLLA

121481-1498 Internationalization of the Firm

Napiórkowski Tomasz - 1498

27.09

Wednesday

09:50

G-224

10

+ SLLA + NLLP

121491-1349 Multinational Firms in the World Economy

Kuźnar Andżelika

27.09

Wednesday

17:10

C-4a

10

+ SLLA + NLLP

121501-1282 Capital Market

Konopczak Michał-1282

28.09

Thursday

09:50

G-232

10

+ SLLA + NLLP

121511-0084 Sustainable Development

Cygler Maciej-0084

27.09

Wednesday

17:10

G-232

10

+ SLLA + NLLP

121521-0636 Business Cycle Analysis and Foreign Market Research

Wojtkowska-Łodej Grażyna-0636

27.09

Wednesday

11:40

G-224

10

+ SLLA + NLLP

121541-1230 International Project Management

Sońta-Drączkowska Ewa-1230

26.09

Tuesday

09:50

G-225

10

+ SLLA + NLLP

130130-0470 Budżet Unii Europejskiej

Proczek Magdalena-0470

28.09

Thursday

13:30

G-Assembly Hall B

10

+ NLLP

130220-1009 Europejski system bankowy

Gospodarowicz Marcin-1009

26.09

Tuesday

17:10

G-230

10

+ NLLP + NLLS

130300-0375 Dyplomacja XX wieku

Modrzejewska-Leśniewska Joanna-0375

27.09

Wednesday

13:30

G-230

10

+ NLLP

130330-0593 Komunikacja marketingowa

Taranko Teresa-0593

28.09

Thursday

10:00

G-114

100

+ NLLP

130400-0095 Marketing usług

Dąbrowska Anna-0095

26.09

Tuesday

11:40

G-225

10

+ NLLP

130401-1030 Services Marketing

Johann Maria-1030

26.09

Tuesday

19:00

M-128

10

+ SLLA + NLLP

130410-0027 Matematyczne modele ryzyka i ich zastosowania

Bijak Wojciech - 0027

28.09

Thursday

17:10

G-232

10

+ NLLP

130411-1006 Mathematical models of risk and their applications

Delong Łukasz-1006

29.09

Friday

08:00

G-114

10

+ SLLA + NLLP

130450-0283 Modelowanie ekonometryczne w mikroekonomii

Kuszewski Tomasz-0283

26.09

Tuesday

15:20

C-2c

10

+ NLLP

130500-1135 Obrót nieruchomościami

Sobiech-Grabka Katarzyna-1135

26.09

Tuesday

09:50

G-233

10

+ NLLP

130540-0287 Podatki w rachunkowości

Karwowski Mariusz-0287

26.09

Tuesday

19:00

G-Assembly Hall B

10

+ NLLP

130550-1173 Podstawy budownictwa

Stankowska Anna - 1173

28.09

Thursday

09:50

G-224

10

+ NLLP

130660-0628 Prawo podatkowe

Wierzbicki Jarosław-0628

27.09

Wednesday

11:40

G-114

10

+ NLLP

130670-0628 Prawo ubezpieczeniowe

Wierzbicki Jarosław-0628

27.09

Wednesday

11:40

G-114

10

+ NLLP

130700-0435 Produkty ubezpieczeniowe

Pajewska-Kwaśny Renata-0435

26.09

Tuesday

11:40

G-114

10

+ NLLP

130710-0506 Programowanie komputerów

Nojszewski Dariusz-0404

27.09

Wednesday

11:00

W-60 computer room

100 + 101

+ NLLP

130720-0387 Protokół dyplomatyczny

Myśliwiec Grzegorz-0387

25.09

Monday

13:30

G-114

10

+ NLLP

130840-1092 Sieci komputerowe

Raczko Rafał-1092

27.09

Wednesday

17:10

G-116 computer room

10 + 11

+ NLLP + NLLS

130930-0013 Strategie cen i dystrybucji

Baran Radosław - 0013

28.09

Thursday

17:10

G-107

100

+ NLLP + NLLS

130930-0662 Strategie cen i dystrybucji

Zarzycka Anna M.-0662

27.09

Wednesday

11:40

G-231

10

+ NLLP

130940-0593 Strategie produktu i marki

Taranko Teresa-0593

28.09

Thursday

10:00

G-114

100

+ NLLP

130941-1190 Product and Brand Strategies

Miśkiewicz Tomasz-1190

27.09

Wednesday

09:50

G-110

10

+ SLLA + NLLP

130990-0639 Systemy baz danych I

Ogonowski Piotr-1589

25.09

Monday

14:00

G-116 computer room

100

+ NLLP

130990-0639 Systemy baz danych I

Ogonowski Piotr-1589

25.09

Monday

15:10

G-116 computer room

101

+ NLLP

130990-0639 Systemy baz danych I

Ogonowski Piotr-1589

25.09

Monday

16:20

G-116 computer room

102

+ NLLP

130990-0639 Systemy baz danych I

Ogonowski Piotr-1589

25.09

Monday

17:30

G-116 computer room

103

+ NLLP

130991-0639 Database Systems I

Wódz Danuta-0639

26.09

Tuesday

17:30

G-Assembly Hall B

100

+ SLLA + NLLP

131000-0491 Systemy operacyjne

Rokicka-Broniatowska Anna-0491

27.09

Wednesday

09:50

G-116 computer room

100 + 101

+ NLLP

131001-0506 Operating Systems

Rubach Paweł-0506

27.09

Wednesday

11:40

G-116 computer room