Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Nawiguj w górę
Logowanie
 

 Aktualności

 

Dziękujemy za zeszłotygodniowe spotkania

W zeszłym tygodniu gościliśmy przedstawicieli Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu, Politechniki Częstochowskiej, Uniwersytetu Medycznego w Lublinie oraz Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

Więcej

Kolejne spotkanie informacyjne już za nami

Dzisiaj gościliśmy w SGH przedstawicieli Centrum Medycznego Kształcenia Podyplomowego, Politechniki Krakowskiej, Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach oraz Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku.

Więcej

Uniwersytet Warszawski potwierdza chęć współpracy!

Z-ca kanclerza ds. informatycznych Uniwersytetu Warszawskiego w oficjalnym liście potwierdził chęć współpracy z SGH przy tworzeniu Centrum Kompetencyjnego EZD EDU

Więcej

Spotkanie przedstawicieli szkół wyższych

Spotkanie przedstawicieli szkół wyższych zdecydowanych na przystąpienie do projektu odbędzie się 20 kwietnia br.

Więcej

Spotkania informacyjno-demonstracyjne EZD

Zapraszamy na spotkania informacyjno-demontracyjne.

Więcej

 

 Centrum kompetencyjne EZD EDU

 
​W związku z rosnącym zainteresowaniem szkół wyższych systemem Elektronicznego Zarządzania Dokumentacją (EZD), którego autorem jest Podlaski Urząd Wojewódzki w Białymstoku, pragniemy poinformować, iż Szkoła Głowna Handlowa w Warszawie uruchomiła, w porozumieniu z ww. urzędem, Centrum Kompetencyjne dla szkół wyższych w zakresie wdrażania i rozwoju tego rozwiązania.
 
Centrum będzie prowadziło działalność o charakterze non profit, a kierunki rozwoju EZD określane będą na zasadach partnerskich.

 

Stwórzmy RAZEM nowy wymiar szkolnictwa!


 

 Zakres działalności

 

Zakres działalności Centrum Kompetencyjnego EZD EDU obejmie:

  • prace wdrożeniowe,
  • konsultacje,
  • prace rozwojowe
  • bieżące wsparcie użytkowników i administratorów,
  • usługi hostingowe (dostępne dla zainteresowanych).
 

 EZD w SGH

 
​System EZD PUW został uruchomiony w SGH w czerwcu 2015 roku i jest podstawowym systemem obiegu dokumentów w Uczelni. SGH jest pierwszą uczelnią w Polsce, która wdrożyła wspomniane rozwiązanie w wersji produkcyjnej. W związku z tym czujemy się zobowiązani, aby podzielić się wiedzą i zdobytym doświadczeniem z innymi uczelniami i instytucjami, które będą zainteresowane tym narzędziem. Co więcej, jako jedyni poza PUW posiadamy dostęp do kodu źródłowego EZD, który został nam udostępniony w celu realizacji prac o charakterze projektowo-programistycznym w zakresie rozwoju i rozbudowy systemu dla edukacji. Planujemy rozszerzenie systemu o nowe moduły tak, aby możliwie najtrafniej odpowiadał potrzebom szkół wyższych. Więcej...
 
 
 

 EZD PUW

 
 

 Kontakt

 
​ezd.edu@sgh.waw.pl


+ 48 22 564 9801
+ 48 22 564 9802