Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Logowanie

Wyniki XVIII Turnieju o Puchar JM Rektora SGH

2019-05-14 kategoria: informacja 

​XVIII Turniej o Puchar JM Rektora SGH już za nami. Do rywalizacji przystąpiło 26 osób. Turniej rozgrywany był w dwóch kategoriach: Mężczyźni Elite i Open.

IMG-3468.JPG
fot. Aleksander Partyga
 
1) Kategoria Elite:
W turnieju w tej kategorii udział wzięło 20 zawodników. Bezapelacyjnym zwycięzcą okazał się główny pretendent do tryumfu Patryk Królik. W całym turnieju stracił jednego gema. Drugie miejsce zajął jedyny wykładowca startujący w turnieju- Bartosz Hys. Należą mu się ogromne gratulacje, za wyrównaną walkę. 3 miejsce zajął absolwent naszej Alma Mater- Krzysztof Zgliński. Po drodze po 3 miejsce pokonał wielu bardzo solidnych zawodników, między innymi Cezarego Gajewskiego, Krzysztofa Zbyrasza i Wojtka Załubskiego. Ten ostatni poległ w batalii i ostatecznie uplasował się na czwartym miejscu.  Wojtek zaprezentował się w turnieju bardzo dobrze, pokonując po drodze do najlepszej 4 innego reprezentanta sekcji- Wojtka Bisińskiego. Turniej stał na bardzo wysokim poziomie, wzięło w nim udział kilku tenisistów z przeszłością zawodniczą PZT oraz amatorów grających w najważniejszych tenisowych ligach w Warszawie.
 
IMG-3469.JPG
fot. Aleksander Partyga
 
2) Kategoria Open:
Do tej kategorii zgłosiło się jedynie 6 osób i turniej rozgrywany był w formie grup po 3 osoby. W pierwszej grupie bezapelacyjnym zwycięzcą był Tomasz Otręba, a w drugiej Vladyslav Lemeshevsky. Ta dwójka zmierzyła się również w finale, gdzie Vladislav był znacznie lepszy od rywala i pewnie sięgnął po tytuł. Wielkie gratulacje należą się Hannie Ołbińskiej, która pomimo braku konkurencji w kobiecym turnieju, postanowiła spróbować swoich sił w potyczkach z mężczyznami. Ostatecznie Hanna uplasowała się na 3 miejscu, pokonując po drodze Kacpra Opiołe i Aleksandra Mszycę.
 
Dziękujemy wszystkim za liczne przybycie na turniej i mamy nadzieję do zobaczenia za rok w kolejnej edycji.
 

 

 

 

Archiwum