Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Logowanie
 

 Kontakt

 

Szkoła Główna Handlowa w Warszawie
Dział Organizacji Dydaktyki 
al. Niepodległości 162
budynek G, pok. 37
02-554 Warszawa 

e-mail: dod@sgh.waw.pl

Godziny otwarcia:

7.30-16.00 od poniedziałku do piątku. 

Bogumiła Lubaszewska
kierownik
e-mail: Bogumila.Lubaszewska@sgh.waw.pl
tel: +48 22 564 98 64

  • Ustalanie harmonogramu zajęć,
  • Rejestracja w systemie płatnik,
  • Rozliczanie pensum dydaktycznego.


mgr Małgorzata Hryciuk
zastępca kierownika
e-mail: Malgorzata.Hryciuk@sgh.waw.pl
tel: +48 22 564 94 55

  • Kompleksowa obsługa doktorantów
  • Sporządzanie sprawozdań MNiSW i GUS

 

Edyta Niedziela
specjalista
e-mail: Edyta.Niedziela@sgh.waw.pl
tel: +48 22 564 92 10

  • Ubezpieczenia NFZ
  • Rezerwacja sal
  • Rozliczanie pensum dydaktycznego
  • Sporządzanie sprawozdań do MNiSW i GUS


Agnieszka Piotrowska

samodzielny referent
e-mail: Agnieszka.Komorowska@sgh.waw.pl
tel: +48 22 564 92 10

  • Rezerwacja sal na potrzeby studiów doktoranckich i podyplomowych
  • Rozliczanie pensum dydaktycznego
  • Wystawianie sylabusów dla absolwentów wszystkich rodzajów studiów
  • Sporządzanie sprawozdań do MNiSW i GUS


Magdalena Sochocka

referent
e-mail: Magdalena.Sochocka@sgh.waw.pl
tel: +48 22 564 92 11

  • Rezerwacja sal na potrzeby organizacji studenkich
  • Wystawianie sylabusów dla absolwentów wszystkich rodzajów studiów
  • Sporządzanie sprawozdań do MNiSW i GUS
  • Praktyki studenckie


mgr Marta Łukowska
specjalista
e-mail: Marta.Lukowska@sgh.waw.pl
tel: +48 22 564 98 64

  • Rezerwacja sal na potrzeby organizacji studenkich
  • Wystawianie sylabusów dla absolwentów wszystkich rodzajów studiów
  • Sporządzanie sprawozdań do MNiSW i GUS
  • Praktyki studenckie


mgr Marzena Dobrzyńska

starszy specjalista
e-mail: Marzena.Dobrzynska@sgh.waw.pl
tel: +48 22 564 77 74

  • Kompleksowa obsługa doktorantów
  • Sporządzanie sprawozdań MNiSW i GUS


 
 
 

 Masz Pytanie?

 
 
Masz pytanie?
Telefon:
E-mail:
Imię i nazwisko:
Nazwa instytucji:
Wpisz kod z obrazka powyżej

Masz pytanie?

Wypełnij formularz dostępny on-line. Kliknij NAPISZ.