Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Nawiguj w górę
Logowanie
logo do druku
 
ADMINISTRACJA SGH
Dział Obsługi Projektów : Dział Obsługi Projektów | Szkoła Główna Handlowa w Warszawie
Dział Obsługi Projektów
 

 Dział Obsługi Projektów

 

Dział Obsługi Projektów jest jednostką odpowiedzialną za zapewnienie kompleksowego wsparcia w zakresie przygotowania i realizacji projektów w SGH.

Dział Obsługi Projektów, we współpracy z Działem Księgowości Projektowej, zajmuje się obsługą przedsięwzięć naukowych, badawczych, organizacyjnych i innych, finansowanych przez instytucje i programy krajowe i międzynarodowe, z wyjątkiem programów edukacyjnych współpracy międzynarodowej, badań statutowych i badań młodych naukowców.

 

 Informacje

 

Preludium i Opus 17 NCN - Naukowcy SGH ponownie laureatami

Serdecznie gratulujemy laureatom siedemnastej edycji konkursu OPUS na projekty badawcze, skierowane do wszystkich badaczy i konkursu PRELUDIUM na projekty realizowane przez badaczy, którzy jeszcze nie posiadają stopnia naukowego doktora. Naukowcy SGH pozyskali dofinasnowanie dla swoich projektów w łącznej kwocie ponad 1 mln zł.

więcej

Wyniki konkursu beethoven classic 3

Znamy laureatów kolejnej edycji konkursu Beethoven Classic.

więcej

NCN Miniatura 3 - Kolejna tura laureatów

Narodowe Centrum Nauki ogłosiło laureatów kolejnej tury konkursu Miniatura 3.

więcej

NCN -Zapowiedź konkursów

W grudniu 2019 r. NCN zapowiada otwarcie dwóch konkursów międzynarodowych: CHIST-ERA oraz z ramienia Sieci JPI Urban Europe, do której należy NCN, konkurs wpisujący się w tematykę: Urban accessibility and connectivity.

więcej

Dostosowanie uczelni do zmian w związku z Ustawą 2.0

W dniu 12 września 2019 r. na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie odbyła się konferencja podsumowująca wyniki projektu „Ścieżki dostosowania uczelni ekonomicznych do zmian w systemie nauki i szkolnictwa wyższego” finansowanego przez Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego, w którym SGH pełniło rolę Partnera. Głównym celem konferencji było upowszechnienie wiedzy na temat znaczenia reformy nauki i szkolnictwa wyższego w Polsce z punktu widzenia uczelni ekonomicznych oraz zaprezentowanie doświadczeń z wdrożeń dobrych praktyk w tym zakresie możliwych do realizacji.

więcej

 
 
 

 Wydarzenia

 
 

 Kierownik jednostki

 
 

 Masz Pytanie?

 
 
Masz pytanie?
Telefon:
E-mail:
Imię i nazwisko:
Nazwa instytucji:
Wpisz kod z obrazka powyżej
Dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Główną Handlową w Warszawie w celu udzielenia odpowiedzi na Pani/Pana pytanie. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych osobowych jest dostępnych tutaj

Masz pytanie?

Wypełnij formularz dostępny on-line. Kliknij NAPISZ.