Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Nawiguj w górę
Logowanie
 

 Dział Obsługi Projektów

 

Dział Obsługi Projektów jest jednostką odpowiedzialną za zapewnienie kompleksowego wsparcia w zakresie przygotowania i realizacji projektów w SGH.

Dział Obsługi Projektów, we współpracy z Działem Księgowości Projektowej, zajmuje się obsługą przedsięwzięć naukowych, badawczych, organizacyjnych i innych, finansowanych przez instytucje i programy krajowe i międzynarodowe, z wyjątkiem programów edukacyjnych współpracy międzynarodowej, badań statutowych i badań młodych naukowców.

 

 Informacje

 

Nabór wniosków do konkursu DUN

MNiSW prowadzi nabór wniosków na finansowanie działalności upowszechniającej naukę (DUN).

więcej

Zapowiedź nowych konkursów międzynarodowych

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do udziału w konkursach międzynarodowych z zakresu nauk humanistycznych i społecznych, które zostaną ogłoszone w sierpniu tego roku. Wnioski nadsyłane na konkurs będą oceniane przez międzynarodowe panele ekspertów.

więcej

Dioscuri: polsko-niemiecka recepta na doskonałość naukową

Centra Doskonałości Naukowej mają zostać utworzone przez wyróżniających się uczonych, wyłonionych w serii międzynarodowych konkursów.

więcej

DAINA: konkurs na polsko-litewskie projekty badawcze

NCN zapowiada nowy konkurs na polsko-litewskie projekty badawcze realizowane przez zespoły polsko-litewskie we wszystkich dyscyplinach naukowych. Ogłoszenie konkursu planowane jest na dzień 15 września br.

więcej

Nowy nabór wniosków NCN

Ogłoszono konkursy SONATA 13, SONATA BIS 7, MAESTRO 9 oraz HARMONIA 9. Naukowcy ze stopniem doktora oraz najbardziej doświadczeni badacze mogą starać się o 270 mln złotych na projekty naukowe, tworzenie zespołów badawczych oraz współpracę międzynarodową w ramach konkursów Narodowego Centrum Nauki.

więcej

 
 
 

 Wydarzenia

 
 

 Kierownik jednostki

 
 

 Masz Pytanie?

 
 
Masz pytanie?
Telefon:
E-mail:
Imię i nazwisko:
Nazwa instytucji:
Wpisz kod z obrazka powyżej

Masz pytanie?

Wypełnij formularz dostępny on-line. Kliknij NAPISZ.