Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Nawiguj w górę
Logowanie
logo do druku
 
ADMINISTRACJA SGH
Dział Obsługi Projektów : Dział Obsługi Projektów | Szkoła Główna Handlowa w Warszawie
Dział Obsługi Projektów
 

 Dział Obsługi Projektów

 

Dział Obsługi Projektów jest jednostką odpowiedzialną za zapewnienie kompleksowego wsparcia w zakresie przygotowania i realizacji projektów w SGH.

Dział Obsługi Projektów, we współpracy z Działem Księgowości Projektowej, zajmuje się obsługą przedsięwzięć naukowych, badawczych, organizacyjnych i innych, finansowanych przez instytucje i programy krajowe i międzynarodowe, z wyjątkiem programów edukacyjnych współpracy międzynarodowej, badań statutowych i badań młodych naukowców.

 

 Informacje

 

Znamy już laureatkę konkursu Sonata BIS 8 NCN

Serdecznie gratulujemy Pani dr Ewie Gałeckiej-Burdziak z Kolegium Analiz Ekonomicznych, której projekt "Bezrobocie rejestrowane jako nie-tradycyjna ścieżka dezaktywizacji zawodowej osób starszych. Analiza z wykorzystaniem danych wzdłużnych o wielokrotnych zdarzeniach " otrzymał dofinasnowanie w kwocie 710 820 zł.

więcej

Konkurs POWER na szkolenia dla Ministerstwa Sprawiedliwości

Ministerstwo Sprawiedliwości ogłasza konkurs nr POWR.02.17.00-IP.04-00-001/19 pn. „Szkolenia z obszaru zarządzania projektami i e-kompetencji dla pracowników Ministerstwa Sprawiedliwości i Prokuratury Krajowej”. Wnioski przyjmowane będą od 28 lutego do 22 marca 2019 r.

więcej

NAWA - Polskie Powroty i wizyty zagranicznych naukowców

Narodowa Agencja Wymiany Akademickiej prowadzi nabory w Programie Polskie Powroty, skierowanym do polskich naukowców pracujących zagranicą oraz w Programie im. Ulama, skierowanym do zagranicznych naukowców, chcących odbyć wizyty w polskich jednostkach.

więcej

Instrukcje składania wniosków w aktualnych konkursach NCN

Informujemy, że w sekcji Instrukcje przygotowania wniosków dostępne są szczegółowe instrukcje sporządzania i składania wniosków w konkursach ogłoszonych przez NCN 14 grudnia 2018 r.: ETIUDA 7, SONATINA 3 i UWERTURA 3.

więcej

25 wnosków zożonych w kolejnej edycji konkursów NCN

Naukowcy SGH po raz kolejny startują w konkursach Narodowego Centrum Nauki o dofinansowanie swoich projektów z zakresu badań podstawowych.

więcej

 
 
 

 Wydarzenia

 
 

 Kierownik jednostki

 
 

 Masz Pytanie?

 
 
Masz pytanie?
Telefon:
E-mail:
Imię i nazwisko:
Nazwa instytucji:
Wpisz kod z obrazka powyżej

Masz pytanie?

Wypełnij formularz dostępny on-line. Kliknij NAPISZ.