Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Nawiguj w górę
Logowanie
 

 Dział Obsługi Projektów

 

Dział Obsługi Projektów jest jednostką odpowiedzialną za zapewnienie kompleksowego wsparcia w zakresie przygotowania i realizacji projektów w SGH.

Dział Obsługi Projektów, we współpracy z Działem Księgowości Projektowej, zajmuje się obsługą przedsięwzięć naukowych, badawczych, organizacyjnych i innych, finansowanych przez instytucje i programy krajowe i międzynarodowe, z wyjątkiem programów edukacyjnych współpracy międzynarodowej, badań statutowych i badań młodych naukowców.

 

 Informacje

 

Materiały ze spotkania dotyczącego grantów NCN

​Przekazujemy Państwu materiały ze spotkania, które miało miejsce w dniu 21 lutego 2017 r.

więcej

NOWY KONKURS POWER 2014-2020 - STUDIUJESZ? PRAKTYKUJ!

NCBiR ogłosiło konkurs w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020 na projekty dotyczące realizacji wysokiej jakości programów stażowych dla studentów. Wnioski będą przyjmowane do 7 kwietnia 2017 r.

więcej

Przypominamy o naborze wniosków do NCN i MNiSW

W zwiazku ze zbliżającym się terminem 15 i 22 marca 2017r., zachęcamy do uczestnictwa w konkursach Mobilność plus, Etiuda, Sonatina, Uwertura i Sugi.

więcej

Wyniki konkursów NCN - wrzesień 2016

Znamy już wyniki konkursów, których nabór zakończył się we wrześniu 2016 r.

więcej

Nowy projekt dr hab. Jolanty Perek-Białas dla UNECE

Z przyjemnością informujemy, że zespół pod kierownictwem dr hab. Jolanty Perek-Białas (Kolegium Analiz Ekonomicznych) rozpoczął realizację projektu „Criteria-specific Analysis of the Active Ageing Index (AAI) at National Level in Poland” na zlecenie Europejskiej Komisji Gospodarczej działającej w ramach Organizacji Narodów Zjednoczonych (ang. United Nations Economic Commission for Europe - UNECE). W projekcie będą brać udział także prof. dr hab. Tomasz Panek, dr Jan Zwierzchowski oraz dr Radosław Antczak.

więcej

 
 
 

 Wydarzenia

 
 

 Kierownik jednostki

 
 

 Masz Pytanie?

 
 
Masz pytanie?
Telefon:
E-mail:
Imię i nazwisko:
Nazwa instytucji:
Wpisz kod z obrazka powyżej

Masz pytanie?

Wypełnij formularz dostępny on-line. Kliknij NAPISZ.