Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Nawiguj w górę
Logowanie
logo do druku
 
ADMINISTRACJA SGH
Dział Obsługi Projektów : Dział Obsługi Projektów | Szkoła Główna Handlowa w Warszawie
Dział Obsługi Projektów
 

 Dział Obsługi Projektów

 

Dział Obsługi Projektów jest jednostką odpowiedzialną za zapewnienie kompleksowego wsparcia w zakresie przygotowania i realizacji projektów w SGH.

Dział Obsługi Projektów, we współpracy z Działem Księgowości Projektowej, zajmuje się obsługą przedsięwzięć naukowych, badawczych, organizacyjnych i innych, finansowanych przez instytucje i programy krajowe i międzynarodowe, z wyjątkiem programów edukacyjnych współpracy międzynarodowej, badań statutowych i badań młodych naukowców.

 

 Informacje

 

50 mln zł więcej na konkursy NCN będące aktualnie w ocenie

Posiedzenie Rady NCN w dniach 3-4 lipca 2019 r. - NCN przeznaczy 50 mln więcej na konkursy OPUS 17 i PRELUDIUM 17, których nabór zakończył się z dniem 17 czerwca, a planowane rozstrzygniecie przypada na 17 wrzesnia 2019 r.

więcej

NCN - otwarcie pięciu konkursów, dwie nowości

NCN ogłasza pięć konkursów, w tym dwa nowe– GRIEG i IdeaLab ­– finansowane ze środków pochodzących z funduszy norweskich oraz funduszy EOG. Poza tym ruszyły konkursy: MAESTRO 11, SONATA BIS 9 i UWERTURA 4. Łącznie naukowcy mogą pozyskać 161 mln zł oraz niemal 42 mln euro na badania podstawowe.

więcej

Zakończenie naboru do konkursu Dialog MNiSW

Zakończenie naboru wniosków do programu „DIALOG”

więcej

KONKURS NA WYBÓR PARTNERA DO PROJEKTU POWER

Szkoła Główna Handlowa w Warszawie ogłasza konkurs na wybór partnera w celu wspólnego przygotowania i realizacji projektu „Reskilling w ochronie zdrowia” w ramach konkursu POWER

więcej

NCN - Naukowcy SGH laureatami kolejnych konkursów

NCN ogłosiło laureatów kolejnej edycji konkursów OPUS, PRELUDIUM i SONATA, pośród których znalazło się 8 naukowców planujących realizację swoich projektów w Kolegiach SGH na kwotę ponad 2,3 mln zł.

więcej

 
 
 

 Wydarzenia

 
 

 Kierownik jednostki

 
 

 Masz Pytanie?

 
 
Masz pytanie?
Telefon:
E-mail:
Imię i nazwisko:
Nazwa instytucji:
Wpisz kod z obrazka powyżej
Dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Główną Handlową w Warszawie w celu udzielenia odpowiedzi na Pani/Pana pytanie. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych osobowych jest dostępnych tutaj

Masz pytanie?

Wypełnij formularz dostępny on-line. Kliknij NAPISZ.