Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Logowanie
 

 REKRUTACJA

 

KWATEROWANIE NA ROK AKADEMICKI 2017/18:

  • Kwaterowanie do akademików SGH na rok akademicki 2017/18 rozpoczyna się 23 września i trwa do 6 października włącznie. W tym czasie należy się zakwaterować i podpisać umowę, żeby nie stracić przydzielonego miejsca.
  • Administracja w trakcie kwaterowania pracuje w godzinach: 23 i 24 września 10:00 - 14:00, w pozostałe dn​i: poniedziałek - piątek 8:00 - 15:00.
  • W celu zakwaterowania do akademika należy przedłożyć:

    • dokument tożsamości np. dowód osobisty, paszport,
    • legitymację studencką lub doktorancką,
    • aktualne zdjęcie w formacie legitymacyjnym. 

Uwaga: Zmienia się wysokość kaucji. Od momentu podpisania umowy mieszkaniec ma 7 dni na wpłatę kaucji w wysokości 550 zł na konto indywidualne, otrzymane podczas zakwaterowania w administracji.


W przypadku osób nieletnich, w celu podpisania umowy na zamieszkanie w Domu Studenta SGH koniecznie jest wyrażenie przez rodzica lub opiekuna prawnego podpisanie zgody (do pobrania tutaj​).


Osoby, których pokrewieństwo budzi wątpliwości (np. inne nazwisko) są proszone o dostarczenie przetłumaczonych na język polski, dokumentów potwierdzających pokrewieństwo lub dokumentów potwierdzających status opiekuna prawnego. Każdy student kwaterujący się do akademika ma obowiązek zapoznać się z następującymi dokumentami:
 
 
 

 DOKUMENTY

 
 

 Kontakt

 
W przypadku pytań dotyczących kwaterowania prosimy o kontakt pod nr 22 564 66 30 lub na adres: spm@sgh.waw.pl

W przypadku pytań dotyczących wniosków o miejsce w Domu Studenta  prosimy o kontakt pod nr 22 564 66 17 lub na adres: spm@sgh.waw.pl​