Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Logowanie

Program stypendialny NAWA im. gen. W. Andersa

2020-03-05 kategoria: informacja 

​Uprzejmie informujemy, że do 16 marca 2020 r., do godz. 15.00 Narodowa Agencja Wymiany Akademickiej prowadzi nabór wniosków w Programie stypendialnym dla Polonii im. gen. Władysława Andersa – studia I stopnia i studia jednolite magisterskie oraz w Programie stypendialnym dla Polonii im. gen. Władysława Andersa – studia II stopnia.
Zwracamy się z uprzejmą prośbą o rozpowszechnienie wśród Państwa studentów informacji o terminie zakończenia naboru wniosków w Programie stypendialnym dla Polonii im. gen. Władysława Andersa – studia II stopnia. Stypendyści Programu stypendialnego dla Polonii, którzy aktualnie są studentami studiów I stopnia oraz planują rozpocząć studia II stopnia od roku akademickiego 2020/21 ze stypendium Dyrektora NAWA, muszą złożyć wniosek aplikacyjny w aktualnie trwającym naborze na studia II stopnia.
Więcej informacji o programach stypendialnych, regulaminy oraz ogłoszenia o ich uruchomieniu są dostępne na stronie  internetowej NAWA https://nawa.gov.pl/nawa/aktualnosci/kandydaci-na-studia-w-polsce-siegnijcie-po-stypendium-im-gen-andersa. 

W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu z Zespołem ds. Programu Stypendialnego dla Polonii, e-mail: polonia@nawa.gov.pl.

Archiwum