Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Logowanie
logo do druku
 
ADMINISTRACJA SGH
Studia w języku angielskim : Harmonogram sesji studiów w języku angielskim – Dziekanat Studium Licencjackiego | Szkoła Główna Handlowa w Warszawie
 

 harmonogram sesji egzaminacyjnej na studiach licencjackich w języku angielskim

 
 
 

Schedule of spring exam session 201​6/2017 - studies in English​​​​​​​ - I​I term - update: 28.09.2017

 

Course

lecturer

Date

Day

time

building and room

grup number

 

110431-1034 Economic Geography

Gurbała Maciej-1034

25.09

Monday

15:20

A-107

10

+ SLLD

110441-0117 Economic history

Dwilewicz Łukasz-0117

25.09

Monday

15:20

A-209

10

+ SLLD

110451-0992 European Integration

Heiduk Gunter-0992

25.09

Monday

15:20

G-232

30

+ SLLD

110461-0669 Macroeconomics I

Znoykowicz-Wierzbicka Małgorzata-0669

25.09

Monday

11:40

G-Assembly Hall B

30

+ SLLD

110461-1186 Macroeconomics I

Magda Iga-1186

26.09

Tuesday

11:40

G-Assembly Hall B

40

+ SLLD

110471-0479 Macroeconomics II

Próchniak Mariusz-0479

25.09

Monday

08:00

G-Assembly Hall No. IV

30

+ SLLD

110481-0035 Marketing

Bombol Małgorzata - 0035

26.09

Tuesday

09:50

C-3b

104

+ SLLD

110491-0122 Mathematics

Kowalska Dorota-1273

27.09

Wednesday

09:50

C-1b

10

+ SLLD

110501-0689 Microeconomics I

Mokrogulski Mateusz-0689

29.09

Friday

09:50

G-Assembly Hall No. III

10

+ SLLD

110511-0164 Microeconomics II

Sternal Bartosz-1316

29.09

Friday

08:00

G-322

30

+ SLLD

110511-0471 Microeconomics II

Prokop Jacek-0471

29.09

Friday

09:50

G-Assembly Hall No. IV

40

+ SLLD

110521-0430 Theory of State

Oniszczuk Jerzy-0430

25.09

Monday

15:20

C-2c

30

+ SLLD

110521-1122 Theory of State

Kozłowski Krzyszof-1122

25.09

Monday

15:20

C-1A

40

+ SLLD

110541-0410 Basic of Law

Nowak-Far Artur-0410

27.09

Wednesday

11:40

G-233

10

+ SLLD

110551-0288 Economic and Social Policy

Kawiński Marcin-0288

29.09

Friday

09:50

G-233

30

+ SLLD

110561-1064 Accounting

Grabowski Rafał-1064

26.09

Tuesday

17:10

G-316

30

+ SLLD

110571-0082 Sociology

Czarzasty Jan-0082

28.09

Thursday

11:40

C-4b

52

+ SLLD

110571-0184 Sociology

Górak-Sosnowska Katarzyna-0184

27.09

Wednesday

11:40

C-2a

61

+ SLLD

110581-1268 Statistics

Strzelecki Paweł-1268

28.09

Thursday

08:00; 10:30

A-113 computer room; C-4d computer room

30

+ SLLD

110591-1275 Management

Roszkowska-Menkes Maria-1275

26.09

Tuesday

11:40

C-5c

11

+ SLLD

110611-0047 International Economics

Budnikowski Adam - 0047

27.09

Wednesday

09:50

C-2c

10

+ SLLD

110621-1252 Philosophy

Rosiak-Zięba Ewa-1252

29.09

Friday

15:00

W-45

30

+ SLLD

110631-0415 Finance

Nikołajczuk Andrzej-0415

27.09

Wednesday

11:40

C-1A

30

+ SLLD

110631-0482 Finance

Radomski Bogdan-0482

27.09

Wednesday

11:40

C-4a

40

+ SLLD

110631-1165 Finance

Sum Katarzyna-1165

27.09

Wednesday

15:20

C-1A

50

+ SLLD

120031-0345 Economic and  Financial Analysis

Marciniak Zenon-0345

27.09

Wednesday

13:00

Instytut HZiSE Bud. C, 6 piętro pokój 2

11

+ SLLD + NLLP

120031-1009 Economic and Financial Analysis

Gospodarowicz Marcin-1009

26.09

Tuesday

17:10

G-230

10

+ SLLD + NLLP

120111-1503 Marketing Research

Trzebiński Wojciech-1503

29.09

Friday

19:00

G-233

10

+ SLLD + NLLP

120111-1791 Marketing Research

Zaborek Piotr-1791

25.09

Monday

14:00

G-236

10

+ SLLD + NLLP

120141-0239 Deterministc Models of Operations Research

Klimkowska Joanna-0239

28.09

Thursday

10:00

C-1b

10

+ SLLD + NLLP

120181-0482 International Finance

Radomski Bogdan-0482

27.09

Wednesday

13:30

C-4a

10

+ SLLD + NLLP

120181-1176 International Finance

Miklaszewicz Sławomir-1176

25.09

Monday

09:50

C-3c

10

+ SLLD + NLLP

120191-0096 Coroprate Finance

Dąbrowski Ireneusz-0096

29.09

Friday

09:50

G-Assembly Hall No. I

10

+ SLLD + NLLP

120191-0345 Corporate Finance

Marciniak Zenon-0345

27.09

Wednesday

13:00

Instytut HZiSE Bud. C, 6 piętro pokój 2

10

+ SLLD + NLLP

120291-1179 Econometric Methods

Owczarczuk Marcin-1179

27.09

Wednesday

08:00

A-107

10

+ SLLD + NLLP

120371-0309 International Organizations

Latoszek Ewa-0309

28.09

Thursday

13:30

G-Assembly Hall B

10

+ SLLD + NLLP

120471-0203 International Private Law

Janik Andrzej-0203

27.09

Wednesday

17:10

G-230

10

+ SLLD + NLLP

120521-0243 Analysis and Design of Information Systems I

Kobyliński Andrzej-0243

27.09

Wednesday

15:20

G-116 computer room

10

+ SLLD + NLLP

120551-0287 Accounting and Financial Reporting

Karwowski Mariusz-0287

26.09

Tuesday

19:00

G-Assembly Hall B

10

+ SLLD + NLLP

120591-0314 Competitive Strategies

Leśniak-Łebkowska Grażyna-0314

26.09

Tuesday

11:40

C-4a

10

+ SLLD + NLLP

120671-0007 Organisational Behavior

Aniszewska-Banaś  Grażyna - 0007

27.09

Wednesday

09:50

C-3b

10

+ SLLD + NLLP

120681-0971 Quality Management

Bartoszczuk Paweł-0971

26.09

Tuesday

17:10

A-117

10

+ SLLD + NLLP

120701-0314 Project Management

Leśniak-Łebkowska Grażyna-0314

26.09

Tuesday

11:40

C-4a

10

+ SLLD + NLLP

120711-1057 Human Resources Management

Fryczyńska Marzena-1057

27.09

Wednesday

09:50

G-114

10

+ SLLD + NLLP

120861-0037 International Competitiveness

Bossak Jan - 0037

27.09

Wednesday

09:50

G-231

10

+ SLLD + NLLP

120881-0024 International Financial Settlements

Bień Andrzej - 0024

28.09

Thursday

15:20

G-230

10

+ SLLD + NLLP

120891-1237 World Economy

Nyga-Łukaszewska Honorata (Schwabe Michał-1237)

29.09

Friday

15:20

G-151

10

+ SLLD + NLLP

120911-0917 Demography

Tymicki Krzysztof-0917

28.09

Thursday

13:30

G-316

10

+ SLLD + NLLP

120921-0014 International Marketing

Baranowska-Prokop Ewa - 0014

27.09

Wednesday

09:50

G-232

10

+ SLLD + NLLP

120931-1060 International Business Transactions

Danik Lidia-1060

29.09

Friday

09:50

C-2a

10

+ SLLD + NLLP

121021-0239 Operations Research

Klimkowska Joanna-0239

28.09

Thursday

10:00

C-1b

10

+ SLLD + NLLP

121041-0649 Business Plan

Wieloch Maciej-0649

25.09

Monday

09:50

C-4c

10

+ SLLD + NLLP

121061-0647 Econometrics

Witkowski Bartosz-0647

25.09

Monday

09:50

G-115

10

+ SLLD + NLLP

121151-0233 European Union Internal Market

Kawecka-Wyrzykowska Elżbieta-0233

27.09

Wednesday

11:40

A-8

10

+ SLLD + NLLP

121211-0709 International Cultural Relations

Kasprzak Rafał-0709

26.09

Tuesday

09:50

C-3b

10

+ SLLD + NLLP

121221-0296 International Relations

Krukowska Monika-0296

25.09

Monday

11:40

G-223

10

+ SLLD + NLLP

121361-0511 Entrepreneurship Training

Sasin Robert-0511

28.09

Thursday

13:30

G-231

10

+ SLLD + NLLP

121401-0325 Management in International Business

Lewandowska Małgorzata-0325

29.09

Friday

09:50

C-2a

10

+ SLLD + NLLP

121451-0301 Global Marketing

Kowalik Izabela-0301

29.09

Friday

13:30

G-224

100

+ SLLD + NLLP

121461-0713 International Trade Law

Targański Bartosz-0713

27.09

Wednesday

08:30

C-1A

10

+ SLLD + NLLP

121471-1032 Dimensions of Competitiveness

Kowalski Arkadiusz -1032

26.09

Tuesday

13:30

A-316

10

+ SLLD

121481-1498 Internationalization of the Firm

Napiórkowski Tomasz - 1498

27.09

Wednesday

09:50

G-224

10

+ SLLD + NLLP

121491-1349 Multinational Firms in the World Economy

Kuźnar Andżelika

27.09

Wednesday

17:10

C-4a

10

+ SLLD + NLLP

121501-1282 Capital Market

Konopczak Michał-1282

28.09

Thursday

09:50

G-232

10

+ SLLD + NLLP

121511-0084 Sustainable Development

Cygler Maciej-0084

27.09

Wednesday

17:10

G-232

10

+ SLLD + NLLP

121521-0636 Business Cycle Analysis and Foreign Market Research

Wojtkowska-Łodej Grażyna-0636

27.09

Wednesday

11:40

G-224

10

+ SLLD + NLLP

121541-1230 International Project Management

Sońta-Drączkowska Ewa-1230

26.09

Tuesday

09:50

G-225

10

+ SLLD + NLLP

130401-1030 Services Marketing

Johann Maria-1030

26.09

Tuesday

19:00

M-128

10

+ SLLD + NLLP

130411-1006 Mathematical models of risk and their applications

Delong Łukasz-1006

29.09

Friday

08:00

G-114

10

+ SLLD + NLLP

130941-1190 Product and Brand Strategies

Miśkiewicz Tomasz-1190

27.09

Wednesday

09:50

G-110

10

+ SLLD + NLLP

130991-0639 Database Systems I

Wódz Danuta-0639

26.09

Tuesday

17:30

G-Assembly Hall B

100

+ SLLD + NLLP

131001-0506 Operating Systems

Rubach Paweł-0506

27.09

Wednesday

11:40

G-116 computer room

10

+ SLLD + NLLP

131201-1134 Corporate Financial Liquidity Management

Lipiec Jacek-1134

27.09

Wednesday

15:20

G-316

10

+ SLLD + NLLP

131211-0699 Risk Management in Integrated Management Systems

Radło Mariusz J.-0699

28.09

Thursday

11:40

G-236

10

+ SLLD + NLLP

131711-1108 Polish Firms on Internal EU Market

Szczech-Pietkiewicz Ewelina-1108

28.09

Thursday

11:40

G-225

10

+ SLLD + NLLP

132071-0022 Business in Central and Eastern Europe

Bieć Maria-0022

26.09

Tuesday

12:00

G-228 (Katedra)

10

+ SLLD + NLLP

132071-1137 Business in Central and Eastern Europe

Ciesielska-Maciągowska Dorota-1137

29.09

Friday

08:00

G-225

10

+ SLLD + NLLP

132111-0387 Ethics in Business

Myśliwiec Grzegorz-0387

25.09

Monday

13:30

G-114

10

+ SLLD + NLLP

132131-0992 European Economics

Heiduk Gunter-0992

25.09

Monday

15:20

G-232

10

+ SLLD + NLLP

132421-0713 Law of Marketing in the European Union

Targański Bartosz-0713

27.09

Wednesday

08:30

C-1A

10

+ SLLD + NLLP

132741-0632 Auditing and Controlling in International Corporati

Wiliński Witold--0632

27.09

Wednesday

09:50

G-225

10

+ SLLD + NLLP

132751-0633 International Business Transactions and Logistics O

Danik Lidia-1060

29.09

Friday

09:50

C-2a

10

+ SLLD + NLLP

132761-0572 Foreign Expansion Project

Sikora Tomasz-0572

29.09

Friday

08:00

G-223

100

+ SLLD + NLLP

136171-0591 E-banking

Ślązak Emil-0591

26.09

Tuesday

09:50

G-Assembly Hall No. IV

10

+ SLLD + NLLP

137121-1122 Terrorism and Organized Crime

Kozłowski Krzyszof-1122

25.09

Monday

13:30

C-1A

10

+ SLLD + NLLP

137301-1177 Project Feasibility Study

Wolański Michał-1177

26.09

Tuesday

13:30

G-224

10

+ SLLD + NLLP

137611-1122 China's  Energy Geopolitics

Kozłowski Krzyszof-1122

25.09

Monday

13:30

C-1A

10

+ SLLD + NLLP

222271-0622 Transnational Corporations

Weresa Marzenna A.-0622

28.09

Thursday

15:20

G-114

10

+ SLLD + NLLP

222271-0963 Transnational Corporations

Chilimoniuk-Przeździecka Eliza - 0963

27.09

Wednesday

17:10

C-4a

10

+ SLLD + NLLP

222451-0006 Poland in the European Union

Ambroziak Adam-0006

29.09

Friday

17:00

M-2

10

+ SLLD + NLLP