Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Nawiguj w górę
Logowanie
logo do druku
 
ADMINISTRACJA SGH
Studia niestacjonarne w trybie sobotnio-niedzielnym : Harmonogram sesji st. nst. - tryb sobotnio-niedzielny – Dziekanat Studium Licencjackiego | Szkoła Główna Handlowa w Warszawie
 

 Harmonogram sesji egzaminacyjnej na studiach niestacjonarnych w trybie sobotnio-niedzielnym

 

 

Harmonogram sesji letniej 2016/2017 - I termin​​​​​​​​​​​​ - aktualizacja: 19.06.2017
 
 
Harmonogram sesji let​niej 2016/​2017 - II termin​​​​​​​​ - aktualizacja: 14.09.2017


 

Przedmiot

Prowadzący

Data

Dzień tygodnia

Godzina

Budynek i sala

Numer grupy

UWAGI

110430-0398 Geografia ekonomiczna

Niedziólka Dorota-0398

25.09

Poniedziałek

17:10

G-233

 

 

110440-0208 Historia gospodarcza

Jarosz-Nojszewska Anna-0208

25.09

Poniedziałek

19:00

A-105

100

 

110450-0280 Integracja europejska

Zybała Andrzej-1484

25.09

Poniedziałek

19:00

A-107

10

 

110450-0309 Integracja europejska

Latoszek Ewa-0309

25.09

Poniedziałek

17:10

Aula IV

11

+ NLLP

110460-0164 Makroekonomia I

Gruchelski Marek-0164

23.09

Sobota

11:40

Aula III

10

 

110460-0434 Makroekonomia I

Pacho Wojciech-0434

23.09

Sobota

11:40

Aula IV

11

 

110460-0665 Makroekonomia I

Zawiślińska Izabela-0665

27.09

Środa

19:00

Aula A

12

+ SLLD + NLLP

110470-0342 Makroekonomia II

Malinowski Dariusz-0342

23.09

Sobota

11:40

G-233

10

 

110480-1178 Marketing

Dąbrowski Tomasz-1178

29.09

Piątek

17:00

Instytut Zarządzania Wartością (DS. Grosik)

 

 

110490-0996 Matematyka

Lipiński Piotr-0996

23.09

Sobota

09:50

Aula VI

10

 

110500-0665 Mikroekonomia I

Zawiślińska Izabela-0665

27.09

Środa

19:00

Aula A

10

 

110510-0078 Mikroekonomia II

Czarny Elżbieta-0078

29.09

Piątek

17:10

Aula A

10

 

110510-0164 Mikroekonomia II

Gruchelski Marek-0164

24.09

Niedziela

13:30

Aula IV

11

 

110510-1272 Mikroekonomia II

Pawłowska Małgorzata-1272

24.09

Niedziela

13:30

Aula V

12

 

110520-0475 Nauka o państwie

Pytlik Bogusław-0475

25.09

Poniedziałek

19:00

C-3b

10

 

110520-0665 Nauka o państwie

Osiński Joachim-0426

25.09

Poniedziałek

19:00

C-3a

11

 

110550-0581 Polityka gospodarcza i społeczna

Słobodzian Ludmiła-0581

24.09

Niedziela

11:40

C-1A

10

 

110560-0050 Rachunkowość

Bystrzycka Hanna-0050

24.09

Niedziela

17:10

Aula I

10

 

110560-0287 Rachunkowość

Karwowski Mariusz-0287

24.09

Niedziela

17:10

Aula I

11

 

110560-0441 Rachunkowość

Paszula Małgorzata-0441

24.09

Niedziela

17:10

Aula I

12

 

110580-0299 Statystyka

Kluza Stanisław-0299

24.09

Niedziela

09:00

Aula I

10

 

110580-1185 Statystyka

Wieczorek Maria-1185

24.09

Niedziela

09:00

Aula II

11

 

110590-0043 Zarządzanie (w)

Krejner-Nowecka Anna-0043

24.09

Niedziela

09:50

G-233

10

 

110600-0442 Zarządzanie (k)

Pawlak Zbigniew-0442

25.09

Poniedziałek

17:10

Aula VI

100

+ SLLD

110610-0149 Ekonomia międzynarodowa

Kuźnar Andżelika-0149

27.09

Środa

17:10

C-4a

10

 

110630-0350 Finanse

Marecki Krzyszof-0350

28.09

czwartek

17:10

Aula IV

10

+ SLLD

110630-0428 Finanse

Ostaszewski Janusz-0428

23.09

Sobota

13:30

C-5c

11

 

110630-0482 Finanse

Radomski Bogdan-0482

23.09

Sobota

13:30

Aula IV

12

 

110630-1165 Finanse

Sum Katarzyna-1165

23.09

Sobota

13:30

Aula V

13

 

120110-1503 Badania marketingowe

Trzebiński Wojciech-1503

29.09

Piątek

19:00

G-233

10

+ SLLD + NLLP

120150-0273 Ekonomia matematyczna

Kruszewski Robert-0273

24.09

Niedziela

08:00

G-107

10

 

120180-0016 Finanse międzynarodowe

Bąk Henryk - 0016

23.09

Sobota

11:00

G-316

11

 

120180-1350 Finanse międzynarodowe

Kłos Agnieszka-1350

25.09

Poniedziałek

17:10

Aula IV

10

+ SLLD + NLLP

120189-1152 Finanse międzynarodowe (e-learning)

Waszkiewicz Aneta-1152

27.09

Środa

17:10

C-3a

1

+ SLLD + NLLP

120200-0350 Finanse przedsiębiorstwa

Marecki Krzyszof-0350

28.09

czwartek

17:10

Aula IV

10

 

120210-1350- Finanse publiczne

Kłos Agnieszka-1350

25.09

Poniedziałek

17:10

Aula IV

10

+ SLLD + NLLP

120270-0954 Matematyka finansowa i ubezpieczeniowa

Gutkowska Anna-0954

28.09

czwartek

17:10

Aula VI

10

+ SLLD + NLLP

120290-0489 Metody ekonometryczne

Rocki Marek-0489

25.09

Poniedziałek

17:10

G-316

10

+ SLLD + NLLP

120369-0964 Nauka o przedsiębiorstwie (e-learning)

Żelazko Beata-0964

23.09

Sobota

10:30

M-117

1

 

120490-0430 Prawo pracy

Oniszczuk Jerzy-0430

25.09

Poniedziałek

17:10

C-2a

10

 

120550-0050 Rachunkowość i sprawozdawczość finansowa

Bystrzycka Hanna-0050

29.09

Piątek

19:00

Aula VI

10

+ SLLD + NLLP

120590-0472 Strategie konkurencji

Przybyciński Tomasz-0472

23.09

Sobota

09:50

G-107

10

 

120670-0425 Zachowania organizacyjne

Ornarowicz Urszula-0425

25.09

Poniedziałek

19:00

C-2c

10

 

120700-0601 Zarządzanie projektami

Metelski Witalij-1264

23.09

sobota

17:10

C-1b

10

+ SLLD + NLLP

120710-0043 Zarządzanie zasobami ludzkimi

Krejner-Nowecka Anna-0043

24.09

Niedziela

09:50

G-233

10

 

121000-0122 Algebra

Ekes Maria-0122

23.09

Sobota

13:30

G-233

10

 

121010-0238 Analiza matematyczna

Kłopotowski Jacek-0238

27.09

Środa

17:10

C-1b

10

+ SLLD + NLLP

121030-0660 Bankowość

Zaleska Małgorzata-0660

23.09

Sobota

15:20

Aula VI

10

 

121040-0350 Biznesplan

Marecki Krzyszof-0350

28.09

czwartek

17:10

Aula IV

10

 

121049-0160 Biznesplan (e-learning)

Orzechowski Remigiusz-0160

25.09

Poniedziałek

19:00

C-2a

1

+ SLLD + NLLP

121060-0548 Ekonometria

Syczewska Ewa-0548

28.09

Czwartek

19:00

Aula A

10

 

121060-1490 Ekonometria

Górska Rumiana-1490

28.09

Czwartek

19:00

Aula A

12

 

121060-1491 Ekonometria

Wośko Zuzanna-1491

28.09

Czwartek

19:00

Aula A

11

 

121190-0954 Matematyka finansowa

Gutkowska Anna-0954

28.09

Czwartek

19:00

Aula VI

11

+ SLLD + NLLP

121190-1156 Matematyka finansowa

Orzechowski Arkadiusz-1156

25.09

Poniedziałek

17:10

G-114

10

+ SLLD + NLLP

121260-0366 Ubezpieczenia

Michalski Tomasz-0366

26.09

Wtorek

19:00

G-233

10

+ SLLD + NLLP

121270-0997 Projektowanie badań i metody analizy statystycznej

Grzenda Wioletta-0997

27.09

środa

17:10

C-Aula I

10

 

121280-0238 Rachunek prawdopodobieństwa

Kłopotowski Jacek-0238

27.09

Środa

19:00

C-1b

10

+ SLLD + NLLP

121290-0126 Rynki finansowe

Fierla Andrzej-0126

24.09

Niedziela

16:00

M-112

10

+ SLLD + NLLP

121290-0126 Rynki finansowe

Fierla Andrzej-0126

25.09

Poniedziałek

12:00

M-112

10

+ SLLD + NLLP

121290-0201 Rynki finansowe

Jagiełło Robert-0201

23.09

Sobota

11:40

C-1A

11

 

121290-0294 Rynki finansowe

Koleśnik Jan-0294

28.09

czwartek

17:10

C-2a

12

 

121360-0327 Trening przedsiębiorczości

Laszuk Marek-0327

28.09

czwartek

11:00

M-117

100

+ SLLD + NLLP

121410-1156 Analiza finansowa

Orzechowski Arkadiusz-1156

25.09

Poniedziałek

17:10

G-114

10

+ SLLD + NLLP

121419-1138 Analiza finansowa (e-learning)

Dec Paweł-1138

27.09

Środa

17:10

G-114

1

+ SLLD + NLLP

121430-1255 Wstęp do teorii gier

Folfas Paweł-1255

27.09

Środa

17:10

A-1

10

+ SLLD + NLLP

130220-1009 Europejski system bankowy

Gospodarowicz Marcin-1009

26.09

Wtorek

17:10

G-230

10

+ SLLD + NLLP

130330-0593 Komunikacja marketingowa

Taranko Teresa-0593

24.09

niedziela

15:30

G-107

100

 

130540-0287 Podatki w rachunkowości

Karwowski Mariusz-0287

26.09

Wtorek

19:00

Aula B

10

 

130840-1092 Sieci komputerowe

Raczko Rafał-1092

27.09

Środa

17:10

G-116 komp.

10

+ SLLD + NLLP

130930-0013 Strategie cen i dystrybucji

Baran Radosław - 0013

28.09

czwartek

17:10

G-107

10

+ SLLD + NLLP

130990-0639 Systemy baz danych I

Wódz Danuta-0639

26.09

Wtorek

17:30

Aula B

100

 

131100-0591 Usługi finansowe

Ślązak Emil-0591

23.09

Sobota

15:20

Aula VI

10

 

131140-0442 Wycena nieruchomości

Pawlak Zbigniew-0442

25.09

Poniedziałek

17:10

Aula VI

10

+ SLLD + NLLP

131169-0219 Zarządzanie jakością usług (e-learning)

Kachniewska Magdalena-0219

26.09

Wtorek

17:10

G-233

1

+ SLLD + NLLP

131200-0991 Zarządzanie płynnością finansową przedsiębiorstwa

Adamska Agata-0991

29.09

Piątek

17:00

M-112

10

+ SLLD + NLLP

131430-0123 Ocena projektów inwestycyjnych

Felis Paweł-0123

25.09

Poniedziałek

19:00

Aula I

10

 

131430-1008 Ocena projektów inwestycyjnych

Maśloch Grzegorz-1008

26.09

Wtorek

17:10

G-232

11

+ SLLD + NLLP

131509-0145 Bankowość hipoteczna (e-learning)

Główka Gabriel-0145

27.09

środa

17:10

G-236

1

+ SLLD + NLLP

131520-0377 Kapitały wysokiego ryzyka

Mikołajczyk Olga-0377

26.09

Wtorek

17:10

G-231

10

 

131530-0123 Podatkowe i niepodatkowe obciążenia przedsiębiorst

Felis Paweł-0123

25.09

Poniedziałek

19:00

Aula I

10

 

131540-0442 Metody wyceny przedsiębiorstw

Pawlak Zbigniew-0442

25.09

Poniedziałek

17:10

Aula VI

10

+ SLLD + NLLP

131669-0044 Rynek nieruchomości (e-learning)

Bryx Marek - 0044

26.09

Wtorek

18:15

A-9

1

+ SLLD + NLLP

132020-0091 Bankowość detaliczna

Mikołajczyk Marcin-0091

23.09

Sobota

09:50

G-233

10

 

132020-0294 Bankowość detaliczna

Koleśnik Jan-0294

28.09

czwartek

18:05

C-2a

11

 

132030-0058 Bankowość inwestycyjna

Borowski Krzysztof-0058

25.09

Poniedziałek

19:00

G-232

11

+ SLLD + NLLP

132040-0624 Bankowość korporacyjna

Wiatr Maciej S.-0624

26.09

Wtorek

17:10

G-236

10

+ SLLD + NLLP

132110-0472 Etyka w biznesie

Przybyciński Tomasz-0472

23.09

Sobota

11:40

G-107

10

 

132119-0068 Etyka w biznesie (e-learning)

Chmielecka Ewa - 0068

24.09

Niedziela

11:40

C-Aula II

1

+ SLLD + NLLP

132150-0058 Finanse behawioralne

Borowski Krzysztof-0058

25.09

Poniedziałek

19:00

G-232

10

 

132249-0971 Lokalizacja działalności gospodarczej (e-learning)

Bartoszczuk Paweł-0971

26.09

Wtorek

17:10

A-117

1

+ SLLD + NLLP

132360-0968 Podstawy rachunku kosztów

Baran Wioletta-0968

23.09

Sobota

09:50

G-236

10

 

132400-0203 Prawo bankowe

Janik Andrzej-0203

27.09

Środa

17:10

G-230

10

 

132500-0123 System podatkowy w Polsce

Felis Paweł-0123

25.09

Poniedziałek

19:00

Aula I

10

 

132500-0348 System podatkowy w Polsce

Marczakowska-Proczka Joanna-0348

26.09

Wtorek

19:00

G-232

11

+ SLLD + NLLP

136049-1031 Prawo dla pośredników nieruch.(e-learning)

Godlewska Małgorzata

29.09

Piątek

19:00

G-110

1

+ SLLD + NLLP

136059-0557 Rationality and Moral Choice (e-learning)

Bołtuć Piotr - 0557

27.09

Środa

19:00

szczegóły dostępne na platformie www.e-sgh.pl​ 

1

+ SLLD + NLLP

136069-0048 Techniki reklamy (e-learning)

Budzyński Wojciech - 0048

29.09

Piątek

08:00

M-12 (katedra)

1

+ SLLD + NLLP

136220-0378 Geografia turystyki

Molenda Marcin-0378

27.09

środa

17:00

G-156

10

 

136350-0270 Reklama. Socjotechnika oddziaływania

Kozłowska Anna-0270

24.09

Niedziela

09:50

G-236

100

 

136590-0616 Trening negocjacyjny

Wachowiak Piotr-0616

27.09

środa

17:00

Zakład Zarządzania w Gosp.(DS. Grosik, ul. Madalińskiego 31/33)

100

+ SLLD + NLLP

136990-0664 Historia PRL

Zawistowski Andrzej-0664

25.09

Poniedziałek

19:00

G-233

10

+ SLLD + NLLP

137910-0388 Wspieranie procesu zarządzania SAS Visual Analytics

Małkowska Renata-0388

29.09

Piątek

17:10

C-5d komp.

10

+ SLLD + NLLP

137939-0004 Responsible Management (e-learning)

Aluchna Maria - 0004

26.09

Wtorek

19:00

G-223

1

+ SLLD + NLLP

222240-0665 Integracja walutowa

Zawiślińska Izabela-0665

27.09

Środa

19:00

Aula A

10

+ SLLD + NLLP