Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Logowanie

ACCA: rejestracja Accelerate_1_rok_FiR

2019-05-09 kategoria: informacja 

Szanowni Studenci,

ACCA zaprasza studentów I roku  realizujących akredytowane przedmioty ACCA do skorzystania z Programu Accelerate – rejestracji w ACCA z atrakcyjną zniżką opłaty za zwolnienia zwolnieniami i zwolnieniem z pierwszej opłaty rocznej. To oszczędność ponad 800 GBP! 

Program dostępny jest do 31 maja 2019r.

Zarejestrować można się samodzielnie:  

Warunki Programu Accelerate na rok akademicki 2018/2019

  • rejestracja w ACCA podczas studiów – opłata rejestracyjna w wys. 79GBP
  • zwolnienia z egzaminów w ACCA na podstawie zrealizowanych akredytowanych przedmiotów (koszt 10 GBP za każdy  z egzaminów zamiast 76 GBP lub 103 GBP) = ponad 700GBP oszczędności!
  • zwolnienie ze składki rocznej za pierwszy rok (105 GBP) 
  • rejestracja z listem Accelerate (kod Accelerate)
  • potwierdzenie zwolnień w ACCA (przesłanie skanu dyplomu ukończenia studiów wraz z suplementem w jęz. ang. do ACCA) najpóźniej do 31.10.2021r. acceleratesupport@accaglobal.com   
  • Osoby zarejestrowane już w programie Accelerate na stopniu licencjackim powinny pobrać nowy list Accelerate i przesłać go na adres: uczelnie@accapolska.pl z prośbą o przeniesienie na nowy kod – magisterski (po uprzednim rozliczeniu się ze zwolnień na podstawie dyplomu i suplementu studiów licencjackich).

W przypadku pytań prosimy o kontakt mailowy: uczelnie@accapolska.pl ​

Więcej informacji o programie jest na stronie: http://uczelnia.sgh.waw.pl/pl/uczelnia/wspolpraca/acca/Strony/default.aspx​


Archiwum