Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Logowanie
logo do druku
 
ADMINISTRACJA SGH
Dla studentów I semestru : Deklaracje semestralne
Dziekanat Studium Magisterskiego - Dla studentów I semestru
 

 Deklaracje semestralne

 

Deklaracje semestralne, czyli system wyborów przedmiotów, to jedna z najważniejszych spraw administracyjnych, jakie muszą Państwo opanować. Od sprawnego i terminowego składania deklaracji semestralnych zależy bowiem, czy zapiszą się Państwo na wybrane przedmioty. Przypominamy, że w SGH obowiązują wyłącznie zapisy przez Wirtualny Dziekanat.  

Aby ułatwić Państwu korzystanie z systemu deklaracji semestralnych w Wirtualnym Dziekanacie przygotowaliśmy dla Państwa: 

  • Instrukcję techniczną – jak należy zapisywać się na zajęcia (jest to przykład, prosimy nie kierować się linkami w tym pliku)
  • instrukcję merytoryczną - instrukcja na rok akademicki 2019/20 wkrótce
    (informacja dla studentów studiów niestacjonarnych popołudniowych oraz sobotnio-niedzielnych) – na co należy się zapisać (część przedmiotów w I semestrze jest obowiązkowa)
  • instrukcję merytoryczną - instrukcja na rok akademicki 2019/20 wkrótce
    (informacja dla studentów studiów stacjonarnych) – na co należy się zapisać (część przedmiotów w I semestrze jest obowiązkowa) 
  • Konwersatorium z ekonomii – szczegółowe informacje na rok akademicki 2019/20 wkrótce

Dokładne godziny otwarcia systemu są podane w Harmonogramie deklaracji.  

Informacje dotyczące loginów oraz haseł do Wirtualnego Dziekanatu otrzymają Państwo na adresy mailowe podane przez Państwa w formularzu rekrutacyjnym.