Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Logowanie
 

 Deklaracje semestralne

 

Deklaracje semestralne, czyli system wyborów przedmiotów, to jedna z najważniejszych spraw administracyjnych, jakie muszą Państwo opanować. Od sprawnego i terminowego składania deklaracji semestralnych zależy bowiem, czy zapiszą się Państwo na wybrane przedmioty. Przypominamy, że w SGH obowiązują wyłącznie zapisy przez Wirtualny Dziekanat.  

Aby ułatwić Państwu korzystanie z systemu deklaracji semestralnych w Wirtualnym Dziekanacie przygotowaliśmy dla Państwa: 

  • Instrukcę techniczną – jak należy zapisywać się na zajęcia (jest to przykład, prosimy nie kierować się linkami w tym pliku)
  • Instrukcję merytoryczną – na co należy się zapisać (część przedmiotów w I semestrze jest obowiązkowa)   

Dokładne godziny otwarcia systemu są podane w Harmonogramie deklaracji.  

Informacje dotyczące loginów oraz haseł do Wirtualnego Dziekanatu otrzymają Państwo na adresy mailowe podane przez Państwa w formularzu rekrutacyjnym. 

DODATKOWY TERMIN SKŁADANIA DEKLARACJI

  • 3.10 (wtorek, godz. 10:00) - 9.10 (poniedziałek, godz. 10:00) - I semestr (studia stacjonarne, niestacjonarne popołudniowe, niestacjonarne sobotnio-niedzielne)
  • 5.10 (czwartek, godz. 10:00) - 9.10 (poniedziałek, godz. 10:00) - II, III, IV semestr (studia stacjonarne, niestacjonarne popołudniowe, niestacjonarne sobotnio-niedzielne) 

Wszystkich studentów, którzy do tej pory nie zadeklarowali przedmiotów na semestr zimowy 2017/2018 prosimy o złożenie deklaracji przez WD w tym terminie. Jest to termin ostateczny! Będzie możliwość  wypisania się z przedmiotów i zapisania się na przedmioty w miarę wolnych miejsc, a ponad limit (od czwartku 5.10.17 r.) za zgodą wykładowcy. Należy upewnić się, czy wykładowca wyraził zgodę.  
Prosimy o sprawdzenie, czy nie nastąpiły zmiany w harmonogramie zajęć.