Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Logowanie
 

 Opłaty

 

Na które konto mam wpłacać opłatę za czesne?
Wszelkie opłaty prosimy kierować na numer konta widoczny w Wirtualnym Dziekanacie. Jest to indywidualny numer konta
(prosimy nie wpłacać rat za czesne na konto REKRUTACYJNE! a absolwentów SGH uczulamy o sprawdzenie, czy widoczny w WD numer konta jest numerem DSM czy dotychczasowym DSL)

Czy konto z Wirtualnego Dziekanatu z działu opłaty to moje indywidualne konto, na które mam dokonać wpłaty?
Konto widoczne w Wirtualnym Dziekanacie jest kontem osobistym każdego studenta i służy do regulowania wszelkich opłat, jakie pojawią się w trakcie jego studiów.


Obroniłem się. Na jaki numer konta mam wpłacić opłatę za dyplom? w WD numer już nie jest widoczny?
Opłata za dyplom jest kierowana na indywidualny numer konta. Prosimy o skontaktowanie się z opiekunką toku, która dotychczas prowadziła Pana w Dziekanacie. Przygotuje dla Pana wydruk lub wiadomość mailową z  indywidualnym numerem konta.

Czy mogę rozłożyć płatność za czesne na raty?

Tak. W Wirtualnym Dziekanacie jest dostępne eelektroniczne podanie o rozłożenie czesnego na raty. Jeśli chcą Państwo uiszczać opłaty w systemie ratalnym konieczne jest złożenie elektronicznego podania do swojej opiekunki toku najpóźniej do 28 września.

Chcę płacić w ratach, czy muszę to zgłaszać?

Tak. Płatność w ratach po zsumowaniu daje nieco wyższą kwotę czesnego niż płatność jednorazowa. Dlatego też nie możemy Państwu narzucać formy płatności. Zgłoszenie jest istotne z punktu widzenia powstawania ewentualnych odsetek karnych za nieuregulowanie należności. Do czasu otrzymania od Państwa wniosku o rozłożenie płatności na raty przyjmujemy, że zgodnie z obowiązującą tabelą opłat należność za semestr z Państwa strony wynosi - 3200 zł.

Czy muszę zgłaszać płacenie w ratach co semestr? Czy wystarczy zrobić to raz na początku studiów?

Jeśli decydują się Państwo uiszczać opłatę za czesne w systemie ratalnym, takie podanie należy złożyć na każdy rozpoczynający się semestr Państwa studiów. Płatność w ratach po zsumowaniu daje nieco wyższą kwotę czesnego niż płatność jednorazowa. Dlatego też nie możemy Państwu narzucać formy płatności bez Państwa wniosku.

Chciałabym otrzymać fakturę za wpłaty za czesne, jak mogę ją uzyskać?
Aby otrzymać fakturę za wpłaty czesnego,należy zgłosić taką potrzebę w formie e-maila do swojej opiekunki toku. Jeśli płatnikiem jest student wystarczy samo zgłoszenie elektroniczne. W sytuacji, gdzie płatnikiem jest firma opłacająca studia danego studenta, niezbędne jest złożenie pisma od firmy, która o taki dokument wnioskuje.