Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Logowanie
 

 odbiór dyplomu

 
​Uczelnia ma 30 dni (liczone od dnia obrony) na przygotowanie dyplomu, natomiast Państwo powinni odebrać go najpóźniej w terminie 3 miesięcy od daty obrony, ponieważ po tym terminie Państwa akta osobowe przekazywane są do Archiwum. 
 
Dyplom można odebrać u swojej asystentki toku w godzinach otwarcia Dziekanatu. W tym celu należy przynieść ze sobą:
  • kartę obiegowa – o ile nie została złożona wcześniej
  • Potwierdzenie wpłaty 60 zł (za dyplom) + 40 zł (za odpis w języku obcym, jeżeli Państwo go zamówili). Wpłaty należy dokonać na indywidualny nr konta widoczny w Wirtualnym Dziekanacie (w tytule przelewu prosimy podać nr albumu) – o ile nie zostało złożone wcześniej
  • Jeżeli jeszcze nie oddali Państwo legitymacji studenckiej, jest to ostateczny termin, aby to zrobić. 
Dyplom należy odebrać osobiście. Wraz z dyplomem ukończenia studiów II stopnia wydawane jest świadectwo dojrzałości jak i dyplom z poprzedniej uczelni. Wydanie dyplomu osobie trzeciej jest możliwe wyłącznie po dostarczeniu przez nią upoważnienia notarialnego lub upoważnienia według poniższego wzoru (upoważnienie zostaje w aktach):
 

 Odbiór dyplomu po ponad 3 miesiącach od terminu obrony

 
​O ile się Państwo obronili i nie odebrali dyplomu, Państwa dyplom powinien nadal u nas być. W zależności od tego, ile czasu upłynęło od Państwa obrony i na jakich studiach Państwo studiowali, w sprawie dyplomu należy kontaktować się z następującymi osobami lub jednostkami:
Absolwenci studiów jednolitych oraz Studium Niestacjonarnego (dawne zaoczne) w SGH w celu odebrania dyplomu powinni dostarczyć do dziekanatu:
  • kartę obiegową
  • Potwierdzenie wpłaty 60 zł za dyplom + 40 zł za odpis w języku obcym – wpłata na konto Szkoły: PEKAO S.A. VIII o/Warszawa, 91 1240 1112 1111 0000 0165 0961 (w tytule przelewu konieczne jest podanie numeru albumu studenta) – o ile nie zostało złożone wcześniej  
Dostarczenie tych dokumentów jest warunkiem wydania dyplomu.  
 
Dyplom wydawany jest jedynie zainteresowanemu studentowi. Wraz z dyplomem ukończenia studiów II stopnia wydawane jest świadectwo dojrzałości jak i dyplom z poprzedniej uczelni, w przypadku studiów jednolitych wraz z dyplomem wydawane jest tylko świadectwo dojrzałości.  
 
Wydanie dyplomu osobie trzeciej jest możliwe wyłącznie po dostarczeniu przez nią upoważnienia notarialnego lub upoważnienia według poniższego wzoru:
 
 
5.jpg

 

 masz pytanie?

 
 
Masz pytanie?
Telefon:
E-mail:
Imię i nazwisko:
Nazwa instytucji:
Wpisz kod z obrazka powyżej

Masz pytanie?

Wypełnij formularz dostępny on-line. Kliknij NAPISZ