Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Logowanie

Forum Dziekanatów w SGH

2017-10-19 kategoria: konferencja warsztat spotkanie 

​Forum Dziekanatów jest inicjatywą Dziekanatu Studium Magisterskiego SGH. 5 grudnia na naszą uczelnię przyjadą kierownicy i pracownicy dziekanatów uczelni wyższych z całej Polski, aby posłuchać i porozmawiać o funkcjonowaniu dziekanatów, a także powymieniać się doświadczeniami w zakresie obsługi studenta.

Celem tej inicjatywy jest zatem wymiana wiedzy i doświadczeń pomiędzy pracownikami dziekanatów, wspieranie się i wzajemna pomoc w trudnych zagadnieniach (np. prawnych) oraz wymiana doświadczeń w zakresie organizacji pracy, a w szczególności szukanie dróg do ułatwienia i usprawnienia pracy dziekanatów.

5 grudnia zaczynamy od sesji plenarnej poświęconej kluczowym zagadnieniom związanym ze szkolnictwem wyższym i obsługą studentów. Następnie uczestnicy Forum będą pracować z moderatorami w grupach nad konkretnym wycinkiem dziekanatowej rzeczywistości. Przewidzieliśmy cztery bloki tematyczne:
•    Obieg dokumentacji
•    Procedury związane z pracą magisterską
•    Kumulacja zadań
•    Rozwiązania informatyczne

Następnie znowu spotykamy się na sesji plenarnej, aby omówić efekty prac grupowych. Forum kończymy spotkaniem integracyjnym zorganizowanym w SGH.

Zakładamy, że w czasie konferencji nawiązane zostaną relacje, które przekują się na dobry początek współpracy, dyskusji i wymiany wiedzy na internetowym forum.

Sukcesywnie będziemy zamieszczać informacje dotyczące Forum na stronie http://dziekanaty.pl, a już teraz zapraszamy!

Archiwum