Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Nawiguj w górę
Logowanie
logo do druku
 
ADMINISTRACJA SGH
Kontakt : Kontakt – Dział Zamówień Publicznych | Szkoła Główna Handlowa w Warszawie
Dział Zamówień Publicznych - Kontakt
 

 Kontakt

 

Szkoła Główna Handlowa w Warszawie
Dział Zakupów
al. Niepodległości 162
02-554 Warszawa​​

e-mail: dz@sgh.waw.pl

 

 pracownicy

 

mgr inż. Ewa Wojdak
Kierownik
budynek G, pok. 043
e-mail: Ewa.Wojdak@sgh.waw.pl
tel: +48 22 564 9664

Wojciech Nikścin
Zastępca Kierownika
budynek G, pok 043
e-mail: wojciech.nikscin@sgh.waw.pl
tel: +48 22 564 9650


 ​Sylwia Czuluk
specjalista
budynek G, pok. 044 (ma​gazyn)
e-mail: Sylwia.Czuluk@sgh.waw.pl
tel: +48 564 9582

Anna Poruszek
specjalista
budynek G, pok. 044 (magazyn)
e-mail: Anna.Poruszek@sgh.waw.pl
tel: +48 22 564 9582

Witold Sosnowski
specjalista
budynek G, pok. 044 (magazyn)
e-mail: Witold.Sosnowski@sgh.waw.pl
tel: +48 22 564 9582


mgr Ireneusz Szcześniak
starszy specjalista (zamówienia publiczne)
budynek G, pok. 045
e-mail: Ireneusz.Szczesniak@sgh.waw.pl
tel: +48 22 564 9686


 

Bartłomiej Kotecki
referent (zakupy)
budynek G, pok. 043
e-mail: Bartlomiej.Kotecki@sgh.waw.pl
tel: +48 22 564 8645

Patryk Olkowski
pomocniczy pracownik administracji (zakupy)
budynek G, pok. 043
e-mail: Patryk.Olkowski@sgh.waw.pl
tel: +48 22 564 9665

Jacek Powierża
specjalista (zakupy)
budynek G, pok 043
e-mail: Jacek.Powierza@sgh.waw.pl
tel: +48 22 564 9608

Rafał Wawryło
referent (zakupy)
budynek G, pok 043
e-mail: Rafal.Wawrylo@sgh.waw.pl
tel: +48 22 564 9688

Marcin Ziętek
starszy specjalista (zakupy)
budynek G, pok. 043
e-mail: Marcin.Zietek@sgh.waw.pl
tel: +48 22 564 8645