Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Nawiguj w górę
Logowanie
logo do druku
 
ADMINISTRACJA SGH
Oficyna Wydawnicza : Oficyna Wydawnicza | Szkoła Główna Handlowa w Warszawie
Oficyna Wydawnicza
 

 Oficyna Wydawnicza

 
 

Oficyna Wydawnicza SGH  proponuje publikacje z zakresu szeroko rozumianej ekonomii, w tym ekonometrii, nauk matematycznych, zarządzania, marketingu, finansów i bankowości czy statystyki, a także nauk humanizujących, jak filozofia, socjologia, prawo i stosunki międzynarodowe.
 
Autorzy wydający tu prace są uznanymi autorytetami środowiska naukowego, dlatego wiedza przekazywana na kartach książek jest tak cenna dla studentów, służąc jednocześnie pogłębieniu wiedzy biznesmenów, polityków i menedżerów różnych szczebli zarządzania​
 

 Informacje

 

25% rabatu dla studentów SGH w październiku w księgarni OW

Zapraszamy studentów SGH do księgarni stacjonarnej Oficyny Wydawniczej (budynek główny, parter) po książki i podręczniki w atrakcyjnych cenach! Na wszystkich czeka 25% rabat. Promocja trwa od 1 do 31 października br.

więcej

Nagroda PTE dla książki dr hab. A. Kuźnar wydanej w OW SGH

Dr hab. Andźelika Kuźnar otrzymała nagrodę Polskiego Towarzystwa Ekonomicznego im. Prof. Edwarda Lipińskiego za książkę pt. „Międzynarodowy handel produktami wiedzy”​ wydaną przez Oficynę Wydawniczą SGH w roku 2017.

więcej

Oficyna Wydawnicza SGH na Warszawskich Targach Książki

Oficyna Wydawnicza SGH zaprasza na Targi Książki Akademickiej i Naukowej ACADEMIA w ramach Warszawskich Targów Książki 2018 na PGE Narodowy w Warszawie, które odbędą się w dniach 17-20 maja br. – zwłaszcza na stoisko 12/BK, na którym zaprezentujemy nasze nowości i zapowiedzi.

więcej

Książka dr hab. A. Kuźnar nominowana w konkursie Economicus

Książka Pani dr hab. Andżeliki Kuźnar pt. „Międzynarodowy handel produktami wiedzy”, wydana przez Oficynę Wydawniczą SGH, znalazła się w dziesiątce najlepszych publikacji nominowanych w kategorii „książka promująca wiedzę ekonomiczną napisana przez polskiego autora” w konkursie Economicus 2018.

więcej

 
 
 

 Wydarzenia

 
 

 Szef jednostki

 
 

 Masz Pytanie?

 
 
Masz pytanie?
Telefon:
E-mail:
Imię i nazwisko:
Nazwa instytucji:
Wpisz kod z obrazka powyżej

Masz pytanie?

Wypełnij formularz dostępny on-line. Kliknij NAPISZ.