Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Nawiguj w górę
Logowanie

Rada Klubu Partnerów SGH_7 marca 2019

2019-03-11 cwzb kategoria: informacja spotkanie 

W miniony czwartek już poraz szósty zebrała się Rada Klubu Partnerów SGH. To ważne wydarzenie na mapie współpracy naszych Partnerów z Uczelnią pozwala przedstawicielom firm członkowskich na spotkanie i przedyskutowanie strategicznych obszarów współpracy z całym gronem Rektorskim oraz Kanclerzem Uczelni. 

Na obecnym spotkaniu przy 100% frekwencji członków klubu poruszona była m.in. kwestia wyboru reprezentanta do Rady Uczelni. Reprezentant ten, ma być głosem otoczenia biznesowego a tym samym i Klubu Partnerów SGH i zostanie wybrany w demokratycznym głosowaniu na kolejnym spotkaniu Rady Klubu Partnerów SGH (30 maja).
Następnie pochylono się nad tematen współpracy Uczelni i firm z KP SGH w kontekście tegorocznego Forum Ekonomicznego w Krynicy oraz takimi inicjatywami jak Forum Kobiet SGH oraz Żagle Biznesu.

To tylko przykładowe płaszczyzny na których współpraca z naszymi Partnerami jest możliwa. Pozostajemy otwarci na nowe pomysły i obszary współpracy oraz nieustannie zachęcamy do dzielenia się z nami Państwa opinią.

Archiwum