Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Nawiguj w górę
Logowanie
logo do druku
 
ADMINISTRACJA SGH
Centrum Kariery i Relacji z Absolwentami : Centrum Kariery i Relacji z Absolwentami | Szkoła Główna Handlowa w Warszawie
Centrum Kariery i Relacji z Absolwentami
 

 Centrum Kariery i Relacji z Absolwentami

 
​Centrum Kariery i Relacji z Absolwentami jest jednostką odpowiedzialną za kształtowanie i utrzymywanie relacji z absolwentami SGH. Zajmuje się również wspieraniem rozwoju kariery studentów i absolwentów Szkoły oraz współpracy pomiędzy członkami obu tych grup.
 

 Informacje

 

O pozytywnych skutkach nieoczywistych wyborów

"Jak kabaret pomógł mi w korpo - czyli pozytywne skutki nieoczywistych wyborów." Zapraszamy studentki i studentów na spotkanie z absolwentem Jackiem Hejną, który podzieli się swoimi doświadczeniami z podejmowania oczywistych i nieoczywistych decyzji na drodze zawodowego i osobistego rozwoju.

więcej

Trwa Wielka Zbiórka Książek 2019!

Włączając się do akcji „Wielka Zbiórka Książek 2019” prowadzonej przez Fundację Zaczytani.org, wspieramy tworzenie bibliotek w szpitalach, hospicjach, domach dziecka, domach pomocy, świetlicach wiejskich i środowiskowych i centrach aktywności lokalnej. Do 26 maja do punktu zbiórki w Centrum Kariery i Relacji z Absolwentami można przynosić książki dla dzieci, młodzieży i dorosłych, które chcieliby Państwo przekazać innym.

więcej

VIII Forum Kobiet SGH już 16 maja

Podczas drugiego w ramach cyklu „Po zdrowie” spotkania pt. „Moc ruchu” będziemy rozmawiali o tym, jak dzięki właściwej diecie i odpowiedniemu rodzajowi aktywności fizycznej zapobiegać schorzeniom układu sercowo-naczyniowego, a także jak je diagnozować i leczyć.

więcej

Święto SGH: spacer po kampusie Szkoły dla absolwentów

9 maja, w ramach tegorocznych obchodów Święta SGH, zapraszamy absolwentów na popołudniowy (17:30-20:00) spacer po kampusie Szkoły. Nasz absolwent, Paweł Tanewski, wielki znawca historii SGH (i absolutny mistrz słowa), pokaże Państwu inną uczelnię, niż tę, którą pamiętacie z czasów studiów.

więcej

10 najważniejszych kroków do polskich jednorożców

Zapraszamy na spotkanie z absolwentem SGH, Arturem Banachem, Partnerem w Movens Capital, funduszu VC inwestującym w firmy technologiczne o potencjale międzynarodowym - "10 najważniejszych kroków do polskich jednorożców – perspektywa VC i przedsiębiorcy".

więcej

 
 
 

 Wydarzenia

 
 

 Dyrektor Centrum

 
 

 Masz Pytanie?

 
 
Masz pytanie?
Telefon:
E-mail:
Imię i nazwisko:
Nazwa instytucji:
Wpisz kod z obrazka powyżej
Dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Główną Handlową w Warszawie w celu udzielenia odpowiedzi na Pani/Pana pytanie. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych osobowych jest dostępnych tutaj

Masz pytanie?

Wypełnij formularz dostępny on-line. Kliknij NAPISZ.