Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Nawiguj w górę
Logowanie
logo do druku
 
ADMINISTRACJA SGH
Centrum Kariery i Relacji z Absolwentami : Centrum Kariery i Relacji z Absolwentami | Szkoła Główna Handlowa w Warszawie
Centrum Kariery i Relacji z Absolwentami
 

 Centrum Kariery i Relacji z Absolwentami

 
​Centrum Kariery i Relacji z Absolwentami jest jednostką odpowiedzialną za kształtowanie i utrzymywanie relacji z absolwentami SGH. Zajmuje się również wspieraniem rozwoju kariery studentów i absolwentów Szkoły oraz współpracy pomiędzy członkami obu tych grup.
 

 Informacje

 

Zapraszamy na kolejne warsztaty dla Absolwentów SGH

26 lutego zapraszamy na warsztaty "Krótko, zwięźle i ciekawie – czyli jak mówić, by zaintrygować i porwać publiczność". Spotkanie poprowadzi Kinga Strzelecka, doradca kariery, trener biznesu, ekspert w dziedzinie świadomego budowania ścieżki kariery oraz profesjonalnego wizerunku biznesowego.

więcej

Spotkanie z b. ambasadorem RP w Iraku i Arabii Saudyjskiej

Stowarzyszenie Absolwentów Wydziału Handlu Zagranicznego SGPiS/SGH „Korporacja HZ” wraz z SKN-em Spraw Zagranicznych zapraszają na spotkanie z ambasadorem Krzysztofem Płomińskim. Odbędzie się ono 13 lutego 2019 r. o godz. 19.00 w Auli B SGH, Al. Niepodległości 162. Polecane jest szczególnie studentom SGH zainteresowanym karierą w dyplomacji. Podczas spotkania będzie miała miejsce prezentacja książki "Arabia Incognita. Raport polskiego ambasadora".

więcej

Warsztaty dla absolwentów SGH

Nowy rok to doskonały czas na stawianie sobie nowych lub modyfikację starych celów oraz zaplanowanie ich realizacji. Czym się zainspirować, jak dobrze cele zaplanować i jak skutecznie je zrealizować – o tym można się będzie przekonać 22 stycznia br. podczas spotkania warsztatowego „3xZ=SUKCES”, organizowanego w ramach działalności Klubu Absolwentów SGH.

więcej

Ruszyła II edycja Programu Mentoringowego SGH

67 par mentorskich złożonych ze studentów (mentees) i absolwentów (mentorzy) Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie uczestniczy w II edycji Programu Mentoringowego SGH, który uroczyście zainaugurowano podczas wspólnego spotkania 18 grudnia.

więcej

Digital Transformation - a practitioner’s view

Career and Alumni Centre together with Centre for Corporate Relations of SGH Warsaw School of Economics are pleased to invite to the meeting “Digital transformation – a practitioner’s view”. Our guest speaker will be SGH Alumnus Sonia Wędrychowicz- Horbatowska, Managing Director, Head of Technology Transformation for JPMorgan Chase.

więcej

 
 
 

 Wydarzenia

 
 

 Dyrektor Centrum

 
 

 Masz Pytanie?

 
 
Masz pytanie?
Telefon:
E-mail:
Imię i nazwisko:
Nazwa instytucji:
Wpisz kod z obrazka powyżej

Masz pytanie?

Wypełnij formularz dostępny on-line. Kliknij NAPISZ.