Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Nawiguj w górę
Logowanie
logo do druku
 
ADMINISTRACJA SGH
Centrum Kariery i Relacji z Absolwentami : Centrum Kariery i Relacji z Absolwentami | Szkoła Główna Handlowa w Warszawie
Centrum Kariery i Relacji z Absolwentami
 

 Centrum Kariery i Relacji z Absolwentami

 
​Centrum Kariery i Relacji z Absolwentami jest jednostką odpowiedzialną za kształtowanie i utrzymywanie relacji z absolwentami SGH. Zajmuje się również wspieraniem rozwoju kariery studentów i absolwentów Szkoły oraz współpracy pomiędzy członkami obu tych grup.
 

 Informacje

 

Nowy grafik konsultacji z doradcami zawodowymi

Już od września nasi doradcy zawodowi będą do Waszej dyspozycji! Zapraszamy na indywidualne konsultacje oraz na testy psychologiczne.

więcej

18 listopada 2017 r. - uroczystość ukończenia studiów w SGH

Tegorocznych absolwentów studiów licencjackich i magisterskich (tych, którzy obronili lub obronią pracę w okresie 1.10.2016 - 30.09.2017) zapraszamy na uroczystość ukończenia studiów - sobota 18 listopada br.

więcej

Pożyczki dla studentów studiów magisterskich za granicą

System pożyczek programu Erasmus+ umożliwia studentom zdobycie środków na podjęcie i ukończenie studiów drugiego stopnia (magisterskich) za granicą. Banki i agencje udzielają studentom pożyczek na korzystniejszych warunkach.

więcej

Program Erasmus+ dla absolwentów

Przypominamy, że w programie Erasmus+ na zagraniczną praktykę lub staż mogą wyjeżdżać również absolwenci wyższych uczelni (licencjaci, magistrowie i doktorzy) – w ciągu jednego roku od ukończenia studiów. Długość pobytu za granicą wliczana jest do łącznego czasu trwania mobilności na tym poziomie studiów, na którym student został zakwalifikowany na wyjazd. Rekrutacja odbywa się na ostatnim roku nauki.

więcej

Zapraszamy na warsztaty z firmą L’Oréal.

31 maja zapraszamy studentów 3-5 roku kierunków finansowych oraz MIESI - jeden z uczestników może zdobyć roczny staż w dziale kontrollingu L’Oréal!

więcej

 
 
 

 Wydarzenia

 
 

 Dyrektor Centrum

 
 

 Masz Pytanie?

 
 
Masz pytanie?
Telefon:
E-mail:
Imię i nazwisko:
Nazwa instytucji:
Wpisz kod z obrazka powyżej

Masz pytanie?

Wypełnij formularz dostępny on-line. Kliknij NAPISZ.