Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Nawiguj w górę
Logowanie
logo do druku
 
ADMINISTRACJA SGH
Centrum Kariery i Relacji z Absolwentami : Centrum Kariery i Relacji z Absolwentami | Szkoła Główna Handlowa w Warszawie
Centrum Kariery i Relacji z Absolwentami
 

 Centrum Kariery i Relacji z Absolwentami

 
​Centrum Kariery i Relacji z Absolwentami jest jednostką odpowiedzialną za kształtowanie i utrzymywanie relacji z absolwentami SGH. Zajmuje się również wspieraniem rozwoju kariery studentów i absolwentów Szkoły oraz współpracy pomiędzy członkami obu tych grup.
 

 Informacje

 

I edycja Programu Mentoringowego SGH

12 marca odbyła się inauguracja I edycji Programu Mentoringowego SGH. W wydarzeniu udział wzięli uczestnicy projektu – mentorzy i studenci oraz przedstawiciele władz uczelni i organizatorzy. 62 absolwentów SGH, którzy odnieśli sukces w pracy zawodowej zostało mentorami studentów Szkoły, wyłonionych w toczącym się w ostatnich tygodniach procesie rekrutacyjnym.

więcej

"Tydzień z doradcami z firm partnerskich" - trwają zapisy

W dniach 12–16 marca w ramach trzeciej już edycji "Tygodnia z doradcami – partnerzy SGH doradzają" doradcy i rekruterzy z firm Klubu Partnerów SGH będą służyć studentom i absolwentom konsultacjami w zakresie kariery.

więcej

Mentoring SGH - rusza 1 edycja

Program Mentoringowy SGH jest nową, unikatową inicjatywą tworzoną przez samą Uczelnię (Centrum Kariery i Relacji z Absolwentami) w ścisłej współpracy z Think Tankiem Samorządu Studentów oraz wyróżniającymi się Organizacjami Studenckimi.

więcej

SGH Career HUB / ХАБ карьеры SGH / HUB Kariery SGH

For students from abroad, especially those outside of the EU, it is quite a challenge to complete the necessary procedures regarding employment or establishing one’s own business activity. This is why the Career and Alumni Centre has initiated a project aimed at helping students in this respect.

więcej

Zapraszamy na Dni Kariery® - 25 oraz 26 października

25 oraz 26 października w Auli Spadochronowej w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie odbędzie się 25 edycja Dni Kariery® - największych studenckich targów pracy, praktyk i staży, organizowanych przez studentów dla studentów i absolwentów.

więcej

 
 
 

 Wydarzenia

 
 

 Dyrektor Centrum

 
 

 Masz Pytanie?

 
 
Masz pytanie?
Telefon:
E-mail:
Imię i nazwisko:
Nazwa instytucji:
Wpisz kod z obrazka powyżej

Masz pytanie?

Wypełnij formularz dostępny on-line. Kliknij NAPISZ.