Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Nawiguj w górę
Logowanie
logo do druku
 
ADMINISTRACJA SGH
Centrum Kariery i Relacji z Absolwentami : Centrum Kariery i Relacji z Absolwentami | Szkoła Główna Handlowa w Warszawie
Centrum Kariery i Relacji z Absolwentami
 

 Centrum Kariery i Relacji z Absolwentami

 
​Centrum Kariery i Relacji z Absolwentami jest jednostką odpowiedzialną za kształtowanie i utrzymywanie relacji z absolwentami SGH. Zajmuje się również wspieraniem rozwoju kariery studentów i absolwentów Szkoły oraz współpracy pomiędzy członkami obu tych grup.
 

 Informacje

 

e-doradztwo: elektroniczny kanał usług doradców zawodowych

Usługa w e-kanale, tak jak wszystkie aktywności doradców zawodowych SGH, przeznaczona jest dla studentów i absolwentów Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Jest ona bezpłatna. W ramach e-doradztwa będzie można skorzystać z czatu (Skype) z doradcą zawodowym oraz przedyskutować wszelkie kwestie około-zawodowe podczas rozmowy via Skype.

więcej

Rekrutacja i selekcja bez tajemnic - warsztaty

19 kwietnia zapraszamy studentów i absolwentów na warsztaty z doradcą zawodowym SGH.

więcej

How to break into Finance - designing your career path

17 kwietnia zapraszamy na warsztaty i konsultacje z doktorantką SGH, posiadającą wieloletnie doświadczenie w pracy na amerykańskim rynku finansowym.

więcej

Zapraszamy do udziału w akcji "Uwolnij książkę ekonomiczną"

Ideą projektu jest dzielenie się publikacjami o tematyce ekonomicznej. Zachęcamy serdecznie wszystkich studentów, absolwentów oraz pracowników do przyłączenia się do naszej akcji!

więcej

I edycja Programu Mentoringowego SGH

12 marca odbyła się inauguracja I edycji Programu Mentoringowego SGH. W wydarzeniu udział wzięli uczestnicy projektu – mentorzy i studenci oraz przedstawiciele władz uczelni i organizatorzy. 62 absolwentów SGH, którzy odnieśli sukces w pracy zawodowej zostało mentorami studentów Szkoły, wyłonionych w toczącym się w ostatnich tygodniach procesie rekrutacyjnym.

więcej

 
 
 

 Wydarzenia

 
 

 Dyrektor Centrum

 
 

 Masz Pytanie?

 
 
Masz pytanie?
Telefon:
E-mail:
Imię i nazwisko:
Nazwa instytucji:
Wpisz kod z obrazka powyżej

Masz pytanie?

Wypełnij formularz dostępny on-line. Kliknij NAPISZ.