Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Logowanie
 

 Mentoring SGH

 
W Szkole Głównej Handlowej w Warszawie rusza I edycja Programu Mentoringowego. Jego organizatorami są Centrum Kariery i Relacji z Absolwentami oraz Think Tank Samorządu Studentów. Partnerami bieżącej edycji są trzy koła naukowe: SKN Biznesu, SKN Stosunków Międzynarodowych i SKN Finansów i Makroekonomii.
 
Program Mentoringowy skierowany jest do absolwentów SGH, szczególnie tych, którzy ukończyli naszą Alma Mater w ciągu ostatnich 20 lat (mentorzy) oraz studentów ostatniego roku studiów licencjackich i obu lat studiów magisterskich (mentee) – zarówno stacjonarnych, jak i niestacjonarnych. Uczestnicy projektu zostaną podzieleni na cztery grupy, w zależności od swoich doświadczeń i zainteresowań. Każda grupa będzie realizować inną ścieżkę tematyczną. Organizatorzy, przy merytorycznym wsparciu partnerów, opracowali program naukowy, finansowy, dyplomatyczny i biznesowy.
 
Projekt rozpocznie się od wspólnego spotkania mentorów i mentee wszystkich ścieżek. Następnie studenci, podzieleni na ścieżki tematyczne, będą uczestniczyć w kilku warsztatach merytorycznych. Kolejnym etapem będą spotkania w parach mentoringowych. Również dla mentorów organizatorzy przygotowali cykl spotkań. Cały program zostanie zakończony w czerwcu 2018 r. podczas wspólnej uroczystości.
 
Inauguracja programu: poniedziałek 12.03.2018, godz. 18.30, aula VII w budynku G.