Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Logowanie
 

 Mentoring SGH

 
Baner-na-strone-6_7.11.18.jpg

 

 O programie

 
​Program Mentoringowy SGH jest inicjatywą łączącą studentów i absolwentów SGH. Ma on za zadanie wspieranie rozwoju utalentowanych studentów oraz pomoc w świadomym planowaniu i realizowaniu drogi zawodowej. Dzieje się to dzięki budowaniu relacji z absolwentami SGH (mentorami), którzy dzieląc się swoją wiedzą i doświadczeniem towarzyszą studentom (mentees) w procesie rozwoju.

18 grudnia 2018 r. ruszyła II edycja Programu Mentoringowego SGH, która potrwa do czerwca 2019 r.

Więcej o inauguracji tutaj.
 

 Formuła Programu

 
​W trakcie trwającego klika miesięcy programu studenci (mentee) odbywają szereg indywidualnych spotkań ze swoimi mentorami – absolwentami SGH, podczas których otrzymują wsparcie oraz wymieniają się wiedzą, poglądami i doświadczeniem. Czas, miejsce i sama formuła spotkań – spotkanie w firmie, lunch, spędzenie jednego dnia z mentorem w miejscu pracy (job-shadowing) – są dostosowywane każdorazowo do potrzeb uczestników programu. Nieodłącznym elementem programu są szkolenia i warsztaty tematyczne zarówno dla mentorów, jak i mentee. Dodatkowo w ramach rozpoczęcia i zakończenia programu organizowana jest wspólna uroczystość dla wszystkich uczestników i organizatorów programu.
 

 Organizatorzy

 
Organizatorami Programu Monitoringowego SGH są Szkoła Główna Handlowa w Warszawie oraz Samorząd Studentów SGH we współpracy ze środowiskiem Uczelnianych Organizacji Studenckich.

Jednostkami realizującymi Program są: Centrum Kariery i Relacji z Absolwentami oraz Think Tank Samorządu Studentów SGH.

 
 
 

 Kontakt

 
​KONTAKT DLA MENTORÓW:

Centrum Kariery i Relacji z Absolwentami

mentoring@sgh.waw.pl
(22) 564 94 72

KONTAKT DLA MENTEES:

 

 dokumenty