Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Nawiguj w górę
Logowanie
 

 „NOC REKINA BIZNESU” W SGH PODCZAS WARSZAWSKIEJ NOCY MUZEÓW 2016

 
W tym roku po raz pierwszy warszawska Noc Muzeów odbędzie się z udziałem SGH. Z tej okazji zaplanowano szereg atrakcji dla zwiedzających gmachy Uczelni. Główną z nich będzie Gra Miejska, podczas której uczestnicy będą mieli okazję poznać różne aspekty ekonomii, biznesu, gospodarki - świetnie się przy tym bawiąc. 

Dla pozostałych zwiedzających przewidziany jest spacer historyczny z przewodnikiem, pamiątkowe zdjęcia, stoiska informacyjne, możliwość zakupu książek i gadżetów oraz wiele innych atrakcji. ​​​

 
 
 
 

 
Zapraszamy w nocy z 14. na 15. maja 2016 r. w godzinach 19:00-1:00. Dla najbardziej wytrwałych Rekinów Biznesu czekają niespodzianki. 
 

 

 
PROGRAM WYDARZENIA: 
 

 
Gra Miejska – zagraj i ZOSTAŃ REKINEM BIZNESU! 
 

 
Od godz. 19:00 zapraszamy do udziału w Grze Miejskiej, której fabuła przedstawia różne sfery życia Rekina Biznesu związane z biznesem, finansami, a także i jego życiem prywatnym (Rekin inwestuje, Rekin negocjuje, Rekin idzie do kina, Rekin zarządza majątkiem, Rekin idzie na bal itp.). Dla zwycięzców czeka Dyplom ukończenia Szkoły Rekina Biznesu oraz spotkanie z prawdziwym biznesowym VIP-em! 
 

 

 
Spacer z historią w tle 
 

 
Dla uczestników niebiorących udziału w Grze Miejskiej, zaplanowano spacer z przewodnikiem po gmachach SGH, co 15-30 min w zależności od ilości zwiedzających.
Start już o 19:00! 
 

 

 
Stoisko informacyjne – zapoznaj się z ofertą SGH 
 

 
Czynne od 19:00 stoisko informacyjne pomoże zapoznać się z obszerną ofertą SGH – dla najmłodszych, trochę starszych i tych najstarszych. Na wszelkie pytania dotyczące studiów/kursów/szkoleń chętnie odpowiemy. Czynna będzie także księgarnia Oficyny Wydawniczej, gdzie będzie można nabyć unikalne gadżety i publikacje. 
 

 

 
Bal Rekina w restauracji HADES 
 

 
Czynna cały wieczór restauracja, pomieści zarówno uczestników Gry Miejskiej uczących się kroków tanga, samby czy cha chy, jak i smakoszy prawdziwych rekinów oraz tych marzących o kawie i przekąsce. 
 

 

 
Atrakcje dla najmłodszych 
 

 
Balony, słodkości, pamiątkowe zdjęcia – to wszystko w trakcie całego wieczoru!
 
 
 

 Wolontariat

 
​Jeśli chcesz pomóc przy organizacji "Nocy Rekina Biznesu" w SGH, serdecznie zapraszamy! Zostań wolontariuszem i zdobądź dodatkowe punkty za działalność studencką.

Wyślij zgłoszenie na adres: promocja@sgh.waw.pl.

 

 Kontakt

 
Jeśli mają Państwo dodatkowe pytania, zachęcamy do kontaktu:

Szkoła Główna Handlowa w Warszawie 
Dział Rozwoju Edukacji
pokój 467/budynek G 

Karolina Skolimowska 
e-mail: kskoli@sgh.waw.pl​​​
tel.: 22 564 9725