Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Nawiguj w górę
Logowanie
 

 Klasa akademicka SGH - program patronacki

 
​​
Celem Programu Klasa akademicka SGH jest rozwinięcie współpracy Uczelni z wyróżniającymi się szkołami ponadgimnazjalnymi w Polsce. Udział w Programie stwarza uczniom możliwość stałego kontaktu ze światem akademickim. Program pozwala także poznać ofertę edukacyjną Uczelni i ułatwia dokonanie wyboru ścieżki zawodowej. 

W ramach Programu organizowane są dla uczniów dedykowane zajęcia dydaktyczne prowadzone przez nauczycieli akademickich oraz współpracowników SGH. Zajęcia odbywają się na terenie kampusu Uczelni oraz w siedzibie Szkoły. Program stwarza także możliwość rozwijania współpracy w zakresie tutoringu dla najlepszych uczniów, korzystania z Biblioteki SGH, czy też współpracy ze studenckimi kołami naukowymi. 

 
 
 

 Jak się zgłosić?

 
Szkoły zainteresowane udziałem w programie zapraszamy do wypełnienia formularza znajdującego się w zakładce NABÓR DO PROGRAMU.

Aplikacje należy składać w dniach 20 stycznia - 17 lutego 2017 r. w formie elektronicznej na adres kskoli@sgh.waw.pl​ oraz przesyłając w formie drukowanej (decyduje data stempla pocztowego) na adres: 

Szkoła Główna Handlowa w Warszawie 
Centrum Otwartej Edukacji
Al. Niepodległości 162 
02-554 Warszawa 

UWAGA - WYNIKI NABORU 2017
Wyniku naboru do Programu Klasa akademicka SGH są dostępne w zakładce NABÓR DO PROGRAMU