Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Nawiguj w górę
Logowanie
 

 Lista szkół partnerskich

 
Lista szkół ponadgimnazjalnych współpracujących z SGH w ramach Programu Klasa akademicka SGH od 2016 r.


  1. I Liceum Ogólnokształcące im. A. Mickiewicza w Białymstoku
  2. Liceum Ogólnokształcące Nr XII im. B. Chrobrego we Wrocławiu
  3. III Liceum Ogólnokształcące im. Bohaterów Westerplatte w Gdańsku 
  4. III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP w Gdyni 
  5. I Społeczne Liceum Ogólnokształcące im. Unii Europejskiej w Zamościu 
  6. VI Liceum Ogólnokształcące im. J.J. Śniadeckich w Bydgoszczy 
  7. III Liceum Ogólnokształcące im. M. Kopernika w Kaliszu 
  8. Liceum Ogólnokształcące im. B. Prusa w Skierniewicach 
  9. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Radzyniu Podlaskim 
  10. I Liceum Ogólnokształcące im. M. Skłodowskiej-Curie w Sokołowie Podlaskim 
  11. II Liceum Ogólnokształcące im. K.K. Baczyńskiego w Koninie 
  12. Zespół Szkół Zawodowych im. S. Staszica w Lidzbarku Warmińskim 
  13. Społeczne Liceum Ogólnokształcące Nr 5 w Milanówku 
  14. III Liceum Ogólnokształcące im. Wojska Polskiego w Ostrowie Wielkopolskim 1
  15. XVIII Liceum Ogólnokształcące im. J. Zamoyskiego w Warszawie 
  16. Liceum Ogólnokształcące im. W. Broniewskiego w Krzepicach 
  17. 2 Społeczne Liceum Ogólnokształcące im. P. Jasienicy w Warszawie 
  18. XXXI Liceum Ogólnokształcące im. L. Zamenhofa w Łodzi 
  19. II Liceum Ogólnokształcące im. Hetmana J. Zamoyskiego w Lublinie 
  20. Publiczne Liceum Ogólnokształcące Nr II im. M. Konopnickiej w Opolu 
  21. XVII Liceum Ogólnokształcące im. M. Konopnickiej w Warszawie 
  22. Zespół Szkół Ogólnokształcących im. S. Żeromskiego w Iławie 
  23. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Sulejówku 
  24. II Liceum Ogólnokształcące im. A. Mickiewicza w Raciborzu 
  25. II Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Lesznie 
  26. I Liceum Ogólnokształcące im. M. Kopernika w Lubinie 
  27. I Liceum Ogólnokształcące im. Króla K. Wielkiego w Olkuszu 
  28. V Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła II w Toruniu 
  29. II Liceum Ogólnokształcące im. P. Firleja w Lubartowie 
  30. Liceum Ogólnokształcące im. ONZ w Biłgoraju 
  31. I Liceum Ogólnokształcące im. Wł. Jagiełły w Krasnymstawie 
  32. LVIII Liceum Ogólnokształcące im. K.K. Baczyńskiego w Warszawie 
  33. I Liceum Ogólnokształcące im. S. Staszica w Lublinie 
  34. Liceum Ogólnokształcące im. gen. M. Zaruskiego w Węgorzewie 
  35. Salezjański Zespół Szkół Publicznych "Don Bosko" w Świętochłowicach 
  36. I Liceum Ogólnokształcące im. T. Kościuszki w Łomży 
  37. II Liceum Ogólnokształcące im. księżnej Anny z Sapiehów Jabłonowskiej w Białymstoku
  38. I Katolickie Liceum Ogólnokształcące im. Świętej Rodziny w Siedlcach 
  39. VI Liceum Ogólnokształcące im. T. Reytana w Warszawie 
  40. I Liceum Ogólnokształcące im. J. Słowackiego w Przemyślu 
  41. I Liceum Ogólnokształcące im. M. Konopnickiej w Suwałkach 
  42. Gimnazjum i Liceum Ogólnokształcące im. Polskiej Macierzy Szkolnej w Mińsku Mazowieckim
  43. XLIV Liceum Ogólnokształcące im. A. Dobiszewskiego w Warszawie 
  44. II Liceum Ogólnokształcące im. gen. G. Orlicza-Dreszera w Chełmie 
  45. II Liceum Ogólnokształcące im. H. Malczewskiej w Zawierciu