Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Logowanie

Erasmus+ KA103 – nabór na wyjazdy pracowników

2018-10-19 kategoria: Erasmus Pracownicy Współpraca międzynarodowa informacja 

​22 października Centrum Programów Międzynarodowych otwiera nabory na wyjazdy w celach dydaktycznych (STA) i szkoleniowych (STT) w ramach programu Erasmus+ KA103 [mobilności z krajami programu]. 

Z wyjazdów dydaktycznych typu STA (tzw. Teaching Assignments) mogą korzystać nauczyciele akademiccy. Prowadzone przez nich zajęcia muszą być zawsze integralną częścią aktualnego programu nauczania goszczącej uczelni.

Wyjazdy szkoleniowe STT (tzw. Staff Training) zapewniają wsparcie w zakresie doskonalenia zawodowego pracowników dydaktycznych i pracowników administracji w formie szkoleń zagranicznych (z wyłączeniem konferencji) i praktycznego doświadczenia edukacyjnego w partnerskiej instytucji szkolnictwa wyższego za granicą.

Na stronie CPM znajdą Państwo odnośniki do właściwych rodzajów mobilności w ramach obu programów.

Osoby zainteresowane proszone są o zapoznanie się z regulaminem naboru i zasadami realizacji wyjazdów oraz o wypełnienie właściwych dokumentów.

Aplikacje powinny być składane w wyznaczonych w regulaminach terminach do Centrum Programów Międzynarodowych. Osobą kontaktową jest p. Katarzyna Torchalska-Kasiak [pok. 14, bud. A; godziny obsługi interesantów: poniedziałki, wtorki, środy, czwartki, piątki od 8.00 – 12.00 i od 13.30 – 16.00].

Archiwum