Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Logowanie

„Trained in GermanY” wirtualne targi kariery 25 stycznia

2018-01-19 kategoria: informacja inne 

W imieniu organizatorów Alumniportal Deutschland  chcielibyśmy serdecznie zaprosić do udziału w bezpłatnych wirtualnych targach kariery „Trained in GermanY”, które odbędą się 25 stycznia (czwartek) br. w godzinach 13.00-17.00. Tragi przeznaczone są dla osób szukających pracy w niemieckich i międzynarodowych firmach i instytucjach, które mają swoją siedzibę w Polsce.

Wirtualne targi są organizowane w Polsce po raz pierwszy. Ponad dwudziestu pracodawców (niemieckich i międzynarodowych) będzie do dyspozycji „zwiedzających”. Oferty pracy, Live-Chat z pracownikami HR, wykłady na żywo z ekspertami na temat pracy i kariery, wirtualne stoiska pracodawców – to wszystko czeka na zwiedzających.

Udział w targach jest darmowy!

Zgłoszenia poprzez poniższy link:
http://bit.ly/2ETWmAF (jęz. angielski)
http://bit.ly/2ETdfeX (jęz. niemiecki)

Link na wydarzenie na FB: https://www.facebook.com/events/2076961712536958/

Osoba kontaktowa: Koordynator w Polsce, Karol Gliszczyński;

Tel.: +48 607036611
E-Mail: k.gliszczynski@alumniportal-deutschland.org 
www.alumniportal-deutschland.org

Alumniportal Deutschland (www.alumniportal-deutschland.org) to serwis społecznościowy, który wspiera wymianę wiedzy nt. niemieckich przedsiębiorców, organizacji, szkół wyższych oraz zagranicznych absolwentów niemieckich szkół wyższych (alumnusów).  Portal jest inicjatywą fundacji Alexander von Humboldt, DAAD, Instytutu Goethego oraz Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ).

Flyer-TiG-Polen-Motiv-2.pdfFlyer-TiG-Polen-Motiv-2.pdf

Archiwum