Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Logowanie
 

 Kwalifikacja do programów wymiany: Erasmus+, PIM i umowy bilateralne

 

Centrum Programów Międzynarodowych informuje, że otwarcie kwalifikacji dodatkowej do programów: Erasmus+, PIM i umowy bilateralne na semestr letni 2017/2018 planowane jest na środę 24.05.2017.

Informujemy, że studenci mogą aplikować o miejsca w uczelniach, w których dostępne są miejsca tylko na ich faktycznym poziomie studiów i zgodnie z posiadanymi kompetencjami językowymi.

Prosimy o rozsądny wybór uczelni, ponieważ zamiana kolejności czy preferencji nie będzie potem możliwa na żadnym z etapów kwalifikacji. Radzimy również, aby wykorzystać możliwość wyboru 16 uczelni, ponieważ zwiększa to szansę otrzymania przydziału.

UWAGA – przed dokonaniem wyboru uczelni (oprócz sprawdzenia oferty danej uczelni oraz przeczytania raportów) prosimy zapoznać się z bieżącą informacją dot. bezpieczeństwa w danym kraju korzystając z serwisu Ministerstwa Spraw Zagranicznych


KWALIFIKACJA DODATKOWA DO PROGRAMÓW: ERASMUS+, PIM I UMOWY BILATERALNE NA SEMESTR LETNI 2017/2018 – podstawowe informacje:

W kwalifikacji dodatkowej na sem. letni 2017/2018 będą uzn​awane testy kompetencyjne CNJO zdane nie wcześniej niż w sesji jesiennej 2014 r.   


Dodatkowe informacje:

  • Nabór do programu CEMS MIM odbywa się zgodnie z harmonogramem kwalifikacji do programu; więcej informacji można uzyskać na stronie CEMS SGH.

  • Nabory do programów podwójnego dyplomu odbywają się w terminach innych niż kwalifikacja do programów wymiany; więcej informacji o programach oraz o zasadach i kryteriach kwalifikacji można znaleźć na stronach programów podwójnego dyplomu.

 
 
 

 Kwalifikacja dodatkowa na sem.letni 2017/2018

 
 

 Osoby Kontaktowe

 

Erasmus+
p. Agata KOWALIK
tel. 22 564 98 44
email: outgoing[at]sgh.waw.pl

PIM i umowy bilateralne
p. Nadiya SKYBA
tel. 22 564 97 60
email: bilateral[at]sgh.waw.pl

Godziny konsultacji dla studentów można znaleźć na stronie Kontakt.

Kontakt email z pracownikami CPM powinien się odbywać tylko za pośrednictwem poczty w domenie sgh.waw.pl.

Problemy techniczne z aplikacją należy zgłaszać poprzez system "Rekrutacja" - kontakt z administratorem