Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Nawiguj w górę
Logowanie
 

 pakiet Microsoft Office dla pracowników

 

officeUruchomiliśmy dla Państwa nową usługę Office 365 Pro Plus umożliwiającą bezpłatny dostęp do najnowszej wersji pakietu Microsoft Office (Word, Excel, PowerPoint, OneNote, Outlook, Lync, Publisher oraz Access) z możliwością instalacji na 5 komputerach PC lub Mac, 5 tabletach z systemem Windows lub tabletach iPad i na 5 smartfonach. 

Ponadto otrzymujecie Państwo przestrzeń dyskową o pojemności 1TB na dysku OneDrive.

Instalacja pakietu Office na urządzeniach PC lub MAC. Instrukcje instalacji na urządzeniach przenośnych znajdziecie Państwo poniżej.
 

 pamiętaj

 
Co 30 dni aplikacja Office będzie sprawdzała, czy masz prawo do darmowego korzystania z pakietu. Jeśli Twój komputer (lub inne urządzenie z zainstalowanym pakietem) nie będzie podłączone do internetu, przypomni Ci o tym odpowiedni komunikat. Brak połączenia z internetem lub brak uprawnień (wynikający np. z zamknięcia konta w SGH) spowoduje przejście aplikacji w tryb ograniczony. Pojawi się komunikat o konieczności odnowienia subskrypcji. Wystarczy wówczas połączyć się z internetem i potwierdzić login i hasło, by odzyskać pełną funkcjonalność pakietu.
 

 PC i MAC

 
 
 

 Urządzenia przenośne

 
 
 

 logowanie

 

Nazwa użytkownika (login@sgh.waw.pl) i hasło jak do poczty pracowniczej SGH.

 

 Pomoc

 

Zespół Wsparcia Rozwiązań Informatycznych

al. Niepodległości 162
pokój 7A, budynek B
tel.: 22 564 64 64
e-mail: dpu@sgh.waw.pl

 

 FAQ

 
 

 Wymagania systemowe

 

​Pakiet Office obsługuje komputery PC i tablety z systemem Windows 7 lub nowszym i komputery Mac z systemem Mac OS X 10.6 lub nowszym. Pakiet Office dla tabletu iPad można zainstalować na tablecie iPad z systemem w wersji 7.0 lub nowszym.  

Składnik​ Wymaganie ​

 

 

 

 

System operacyjny

  • Windows 7,
  • Windows 8,

Wersję 32-bitową pakietu Office można zainstalować w 32- i 64-bitowych systemach operacyjnych.

Pakiet Office w wersji 64-bitowej można zainstalować jedynie w 64-bitowym systemie operacyjnym.

Jeżeli nie posiadasz wymaganego systemu operacyjnego na swoim komputerze domowym, w połowie stycznia Uczelnia umożliwi pobranie jednostanowiskowej wersji systemu Windows 7 lub 8.1. Gdy tylko usługa zostanie uruchomiona otrzymasz informację droga mailową.

Aby uzyskać informacje ułatwiające dokonanie wyboru między 32- a 64-bitową wersją pakietu Office, zobacz Wybór 32-bitowej lub 64-bitowej wersji pakietu Office 2013.

​Komputer i procesor ​Procesor x86 lub 64-bitowy o częstotliwości 1 GHz lub szybszy z zestawem instrukcji SSE2.

 

Pamięć

  • ​1 GB pamięci RAM (wersja 32-bitowa),
  • 2 GB pamięci RAM (wersja 64-bitowa) zalecane do obsługi funkcji graficznych, funkcji wyszukiwania błyskawicznego w programie Outlook i niektórych funkcji zaawansowanych.
Miejsce na dysku  ​3 GB
Rozdzielczość monitora ​min. 1024 x 768
​Przeglądarki  ​Aby uzyskać informacje o przeglądarkach pozwalających na pełne wykorzystanie możliwości pakietu Office, zobacz Obsługiwane przeglądarki w pakiecie Office 2013 i usłudze Office 365 ProPlus


Dodatkowe