Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Logowanie

Studentki SGH z prestiżowymi nagrodami!

2018-10-31 kategoria: informacja 

​25 października 2018 roku (czwartek) w Teatrze Śląskim im. Stanisława Wyspiańskiego w Katowicach odbyła się ogólnopolska Gala Sportu Akademickiego 2018. Podczas Gali podsumowano sukcesy sportowe i organizacyjne Akademickiego Związku Sportowego i doceniono najbardziej zasłużonych w minionym roku akademickim.

Z ogromną radością informujemy, że wśród nagrodzonych znalazły się dwie studentki Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Podczas uroczystości Anna Maliszewska odebrała nagrodę za zajęcie II miejsca na Akademickich Mistrzostwach Świata w Pięcioboju Nowoczesnym. Dodajmy, że medal Ani był historycznym pierwszym medalem dla Polski w tej dyscyplinie!  
Drugą z wyróżnionych studentek była Magdalena Bryk. Nasza studentka  znalazła się w elitarnym gronie pięciu laureatów, którym Zarząd Główny Akademickiego Związku Sportowego przyznał nagrodę im. Eugeniusza Pietrasika. Wyróżnienie to otrzymują młodzi działacze AZS za działalność na rzecz promowania i rozwoju sportu w środowisku akademickim oraz upowszechnianie kultury fizycznej.
 
Magda i Ania.jpg
fot. Michał Walusza
 
Więcej informacji na temat samej nagrody można znaleźć na stronie AZS: http://pietrasik.azs.pl/
 
Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

Archiwum