Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Logowanie

Programy Globalne Santander w USA

2019-06-19 kategoria: informacja Santander Bank Polska w maju zakończył nabór studentów do międzynarodowych projektów stypendialnych Santander-Yale International Experience Summer Program, Georgetown Summer Workshop-Social Innovation and Financial Inclusion in the Digital Age oraz TrepCamp Entrepreneurial Simulator 2019. Do udziału w inicjatywie mogli aplikować studenci uczelni, uczestniczących w programie Santander Universidades w tym również studenci SGH.

Zainteresowanie było ogromne, wpłynęło dziesiątki tysięcy aplikacji z całego świata!

Kandydaci z Polski zaprezentowali bardzo wysoki poziom, aż 11 osób znalazło się na liście laureatów w tym 4 osoby właśnie z SGH - serdecznie gratulujemy.

  • Georgetown Summer Workshop-Social Innovation and Financial Inclusion in the Digital Age - 1 osoba
  • TrepCamp Entrepreneurial Simulator 2019 (Dolina Krzemowa, Nowy Jork, San Diego) - 3 osoby

Głównym założeniem Santander Universidades jest wspieranie młodych ludzi na całym świecie i tworzenie dla nich przestrzeni do jeszcze lepszego rozwoju wiedzy, umiejętności i kompetencji zawodowych. Dlatego tym bardziej cieszymy się, że dzięki naszemu programowi polscy studenci będą mieli szanse uczyć się i poznawać ciekawych ludzi z całego świata. Konkurencja była duża, dlatego cieszymy się z sukcesu studentów z Polski - Wojciech Leśniewski, dyrektor Santander Universidades w Polsce.

Stypendia Santander to jedno z działań w ramach projektu Santander Universidades, który jest jednym z głównych filarów działalności społecznej Grupy Santander. Wsparcie edukacji, zrównoważona gospodarka czy przeciwdziałanie nierówności płci, są trwale wpisane w strategię banku i stanowią ważną, integralną część realizacji agendy Responsible Banking w Santander Bank Polska. 

Archiwum