Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Logowanie

Pokaż swoją firmę w poradniku kariery SGH.

2017-07-04 kategoria: informacja 

Znakomita część działań employer brandingowych rozgrywa się na stronach internetowych firm oraz podczas bezpośredniej obecności firmy na Uczelni. Warto jednak skorzystać z możliwości dotarcia z informacjami o firmie jako atrakcyjnym przyszłym pracodawcy poprzez unikalną publikację przeznaczoną dla studentów SGH – poradnik kariery.

 

Poradnik kariery przygotowywany jest przez Centrum Współpracy z Biznesem wraz z Centrum Kariery i Relacji z Absolwentami i zawiera podstawowe wskazówki dotyczące zarządzania własną karierą. Kierowany jest przede wszystkim do studentów i studentek I roku studiów licencjackich lub magisterskich w SGH. W zamierzeniu ma stanowić kompendium informacji o usługach i możliwościach wsparcia w tym zakresie oferowanych przez Szkołę Główną Handlową w Warszawie, jak również promować pracodawców, którzy chcą docierać ze swoimi działaniami employer brandingowymi oraz informacjami o stażach, praktykach i programach rozwojowych do potencjalnych zainteresowanych.

 

Studenci i studentki SGH są pożądanymi kandydatami/kami na staże i do pracy, a o ich pozyskanie co roku ubiega się kilka tysięcy firm. Reklama w poradniku daje możliwość wyróżnienia się, zaistnienia w świadomości studentów już na wczesnym etapie ich uczelnianej drogi. Firmy zainteresowane możliwością zamieszczenia reklamy w poradniku, zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania szczegółów.  

 

KONTAKT W SPRAWIE PORADNIKA:

 

Justyna Kozera​, menedżerka ds. relacji z firmami, tel. 22 624 96 26.

Archiwum