Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Logowanie

Konferencja "Twoja kariera - kierunek Polska!"

2019-06-13 kategoria: konferencja 

Fundacja GPW wraz z PKN ORLEN partnerem strategicznym w ramach IV edycji Programu "Go4Poland - Wybierz Polskę" zaprasza na Konferencję "Twoja kariera - kierunek Polska!", która odbędzie się 27 czerwca 2019 r. w Warszawie, w siedzibie Giełdy Papierów Wartościowych, przy ul. Książęcej 4.

W programie Konferencji:
  • inspirujące panele dyskusyjne
  • wystąpienia ekspertów
  • networking z przedstawicielami świata biznesu, polityki i nauki
  • możliwość nawiązania kontaktów z najzdolniejszymi studentami wchodzącymi na rynek pracy
Program Konferencji: LINK DO PROGRAMU
Rejestracja na Konferencję: LINK DO REJESTRACJI
Wydarzeniu towarzyszyć będą również Targi Kariery, podczas których na stoiskach największych polskich firm i instytucji studenci będą mieli okazję zapoznać się z ofertą krajowego rynku pracy.
 
Chcemy, by Konferencja i Targi Kariery były przestrzenią dla firm i instytucji poszukujących skutecznych rozwiązań w zakresie pozyskiwania wartościowych pracowników.

Wydarzenie kierujemy do Polaków studiujących za granicą, studentów z Polski korzystających z Programu Erasmus, ale też wszystkich studentów z polskich uczelni, którym zależy na rozwoju kariery po studiach.
Udział w Konferencji jest bezpłatny, jednak liczba miejsc ograniczona. Warto zarejestrować się już dziś LINK DO REJESTRACJI
 
Więcej informacji o Programie "Go4Poland - Wybierz Polskę", Partnerach tegorocznej edycji, ofertach staży dla studentów a także możliwościach współpracy znajduje się na portalu Go4Poland.
 
 Twoja kariera konferencja.jpg

Archiwum