Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Nawiguj w górę
Logowanie
 

 Dział Nauki

 
​Dział Nauki jest jednostką odpowiedzialną za sprawy związane z analizą działalności naukowej prowadzonej przez jednostki podstawowe uczelni, przygotowaniem i koordynacją informacji i sprawozdawczości z działalności naukowej.
 

 Informacje

 

System Wspomagania Wyboru Recenzentów

Szanowni Państwo, Zachęcamy Państwa do korzystania z Systemu Wspomagania Wyboru Recenzentów, pragniemy Państwa poinformować, że System znajduje się pod adresem: http://sssr.opi.org.pl

więcej

ZARZĄDZENIE REKTORA NR 59 z dnia 6 listopada 2018 r.

Zarządzenie określa wzory niektórych oświadczeń niezbędnych do przeprowadzania ewaluacji jakości działalności naukowej prowadzonej na podstawie ustawy z dnia 20 lipca 2018 r. – Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce oraz wprowadzania danych do Zintegrowanego Systemu Informacji o Szkolnictwie Wyższym i Nauce POL-on, a także tryb ich składania i jednostki organizacyjne Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, odpowiedzialne za koordynację działań w tym zakresie.

więcej

Dzień Otwartej Nauki w SGH (Open Access Day) - 22.10.2018

22 października w SGH odbędzie się Dzień Open Access czyli Dzień Otwartej Nauki, obchodzony w ramach Międzynarodowego Tygodnia Otwartej Nauki, przypadającego w tym roku między 22 a 28 października. Jest on obchodzony w różnych instytucjach na całym świecie już po raz dziewiąty i ma na celu promocję wśród badaczy otwartego dostępu do publikacji naukowych. Tematem tegorocznej edycji jest „Budowanie rzetelnych podstaw otwartej nauki”.

więcej

Nowe Prawo o szkolnictwie wyższym - 1 października 2018

Konstytucja dla Nauki czyli Nowe Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce jest podstawowym aktem prawnym organizującym cały system szkolnictwa wyższego i nauki w Polsce. Ustawa porządkuje i ujednolica prawo, które dotychczas było przeregulowane i nakładało na uczelnie i naukowców szereg zbędnych obowiązków. Przede wszystkim zmniejszyła się liczba ustaw – z czterech do jednej, a także liczba rozporządzeń – o ponad połowę.

więcej

Nagroda Rektora SGH za najlepszą pracę doktorską w roku 2017

I Konkurs na najlepszą prace doktorską w dyscyplinach ekonomia, finanse, nauki o polityce publicznej oraz nauki o zarządzaniu roztrzygnięty. Poniżej podajemy wyniki konkursu:

więcej

 
 
 

 Wydarzenia

 
 

 Kierownik jednostki

 
 

 Masz Pytanie?

 
 
Masz pytanie?
Telefon:
E-mail:
Imię i nazwisko:
Nazwa instytucji:
Wpisz kod z obrazka powyżej

Masz pytanie?

Wypełnij formularz dostępny on-line. Kliknij NAPISZ.