Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Nawiguj w górę
Logowanie
 

 Dział Nauki

 
​Dział Nauki jest jednostką odpowiedzialną za sprawy związane z analizą działalności naukowej prowadzonej przez jednostki podstawowe uczelni, przygotowaniem i koordynacją informacji i sprawozdawczości z działalności naukowej.
 

 Informacje

 

Ogłoszenie o rekrutacji do Programu "Młody naukowiec SGH"

Prorektor ds. nauki i zarządzania dr hab. Piotr Wachowiak, prof. SGH w dniu 6 czerwca br. ogłosił harmonogram rekrutacji do programu "Młody Naukowiec SGH"

więcej

Nowe uprawnienia dla SGH do nadawania stopnia dr i dr hab.

Centralna Komisja do spraw Stopni i Tytułów ogłosiła komunikat dotyczący przyporządkowania uprawnień do nowej klasyfikacji dziedzin i dyscyplin.

więcej

Wyniki konkursu MNiSW "Wsparcie dla czasopism naukowych"

Minister Nauki i Szkolnictwa Wyższego ustalił listę projektów zakwalifikowanych do finansowania w ramach programu „Wsparcie dla czasopism naukowych”

więcej

Ewaluacja wg. ustawy 2.0 - przewodnik po systemie ewaluacji

Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego przygotowało kompletny i zaktualizowany przewodnik po systemie ewaluacji jakości działalności naukowej. Znajduje się w nim szczegółowy opis kryteriów oceny, zasady przydzielania punktacji za publikacje, a także wzory pozwalające obliczyć sloty, czyli jednostkowy udział autora w publikacji. Przewodnik uwzględnia najnowszy stan prawny – po publikacji rozporządzenia w sprawie ewaluacji.

więcej

Przewodnik po nowym systemie nauki i szkolnictwa wyższego

W związku z wejściem w życie ustawy – Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce - MNiSW przygotowało przewodnik po nowym systemie nauki i szkolnictwa wyższego. Zagadnienia związane z Konstytucją dla Nauki zostały w Poradniku podzielone na osiem obszarów tematycznych: 1. Ustrój uczelni i sprawy organizacyjne 2. Sprawy pracownicze 3. Procedury awansu naukowego 4. Szkoły doktorskie i sprawy doktorantów 5. Sprawy studenckie, stypendia i kredyty studenckie 6. Prowadzenie studiów i innych form kształcenia 7. Finansowanie uczelni 8. Nadzór nad uczelniami.

więcej

 
 
 

 Wydarzenia

 
 

 Kierownik jednostki

 
 

 Masz Pytanie?

 
 
Masz pytanie?
Telefon:
E-mail:
Imię i nazwisko:
Nazwa instytucji:
Wpisz kod z obrazka powyżej
Dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Główną Handlową w Warszawie w celu udzielenia odpowiedzi na Pani/Pana pytanie. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych osobowych jest dostępnych tutaj

Masz pytanie?

Wypełnij formularz dostępny on-line. Kliknij NAPISZ.