Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Nawiguj w górę
Logowanie
 

 Dział Nauki

 
​Dział Nauki jest jednostką odpowiedzialną za sprawy związane z analizą działalności naukowej prowadzonej przez jednostki podstawowe uczelni, przygotowaniem i koordynacją informacji i sprawozdawczości z działalności naukowej.
 

 Informacje

 

Nagrody Rektora dla nauczycieli akademickich

W związku ze zbliżającym się Dniem Edukacji Narodowej, 22 października br. o godz. 13:30 w Klubie Jajko odbędzie się uroczyste wręczenie dyplomów z okazji przynania nagród Rektora dla nauczycieli akademickich za rok 2018. Wszyskich nagrodzonych serdecznie zapraszamy.

więcej

Konkurs dla Studenckich Kół Naukowych - II edycja

Prorektor Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie ogłasza II edycję konkursu dla Studenckich Kół Naukowych działających w SGH

więcej

Międzyuczelniane Granty Badawcze SGH-UEW - START 30 września

Międzyuczelniane Granty Badawcze SGH-UEW – od 30 września br. rusza NOWY PROGRAM na badania naukowe. Szkoła Główna Handlowa w Warszawie oraz Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu organizują konkurs na dofinansowanie badań w ramach międzyuczelnianych grantów dla swoich pracowników badawczych i badawczo-dydaktycznych.

więcej

XXIII Festiwal Nauki w SGH 23-27 września 2019

W dniach 23-27 września zapraszamy na Festiwal Nauki do SGH. Program Festiwalu Nauki podzielony jest na dwie części: lekcje festiwalowe i spotkania klubowe. Wszystkie wydarzenia odbywać się będą w głównej siedzibie uczelni, przy al. Niepodległości 162. Na pierwsze zajęcia zapraszamy już 23 września.

więcej

Program START - edycja 2020

Informujemy o naborze wniosków do kolejnej edycji Programu "START" ogłoszonym przez Fundację Nauki Polskiej. "START" to roczne stypendia dla wybitnych młodych uczonych na początku kariery naukowej posiadających udokumentowane osiągnięcia w swojej dziedzinie badań. Nabór wniosków do konkursu START 2020 zostanie uruchomiony w drugiej połowie września br. i zakończy się 31 października br.

więcej

 
 
 

 Wydarzenia

 
 

 Kierownik jednostki

 
 

 Masz Pytanie?

 
 
Masz pytanie?
Telefon:
E-mail:
Imię i nazwisko:
Nazwa instytucji:
Wpisz kod z obrazka powyżej
Dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Główną Handlową w Warszawie w celu udzielenia odpowiedzi na Pani/Pana pytanie. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych osobowych jest dostępnych tutaj

Masz pytanie?

Wypełnij formularz dostępny on-line. Kliknij NAPISZ.