Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Nawiguj w górę
Logowanie
 

 Dział Nauki

 
​Dział Nauki jest jednostką odpowiedzialną za sprawy związane z analizą działalności naukowej prowadzonej przez jednostki podstawowe uczelni, przygotowaniem i koordynacją informacji i sprawozdawczości z działalności naukowej.
 

 Informacje

 

Przewodnik po nowym systemie nauki i szkolnictwa wyższego

W związku z wejściem w życie ustawy – Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce - MNiSW przygotowało przewodnik po nowym systemie nauki i szkolnictwa wyższego. Zagadnienia związane z Konstytucją dla Nauki zostały w Poradniku podzielone na osiem obszarów tematycznych: 1. Ustrój uczelni i sprawy organizacyjne 2. Sprawy pracownicze 3. Procedury awansu naukowego 4. Szkoły doktorskie i sprawy doktorantów 5. Sprawy studenckie, stypendia i kredyty studenckie 6. Prowadzenie studiów i innych form kształcenia 7. Finansowanie uczelni 8. Nadzór nad uczelniami.

więcej

Zmiana zasad wprowadzania numeru ORCID w PBN i POL-on

W związku z koniecznością przetwarzania w systemach centralnych (POL-on i PBN) zautoryzowanych (potwierdzonych przez właściciela) numerów ORCID informujemy, że ich gromadzenie będzie się odbywało wyłącznie poprzez indywidualne konta użytkowników w systemie PBN. Dla dotychczas wprowadzonych, bezpośrednio do systemu POL-on, numerów ORCID wymagane będzie ich autoryzowanie przez właściciela w systemie PBN.

więcej

Materiały MNiSW w sparawie wykazów czasopism i wydawnictw

Wykazy punktowanych czasopism i wydawnictw monografii stanowią bardzo ważny element systemu oceny działalności naukowej badaczy. Ponizej prezentujemy materiały przygotowane przez Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego dotyczące sporządzenia nowych wykazów.

więcej

Konstytucja dla nauki- materiały szkoleniowe MNiSW

Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego przygotowało szeroki program wsparcia dla uczelni we wdrażaniu nowej ustawy m.in. organizując spotkania informacyjne na temat wdrażania Ustawy. Zapraszamy do zapoznania sie z materiałami ze szkoleń dotyczących ewaluacji.

więcej

Komunikat MNiSW - pierwsza wersja nowego wykazu wydawnictw

Oficyna wydawnicza SGH na wykazie wydawnictw publikujących recenzowane monografie naukowe​.

więcej

 
 
 

 Wydarzenia

 
 

 Kierownik jednostki

 
 

 Masz Pytanie?

 
 
Masz pytanie?
Telefon:
E-mail:
Imię i nazwisko:
Nazwa instytucji:
Wpisz kod z obrazka powyżej

Masz pytanie?

Wypełnij formularz dostępny on-line. Kliknij NAPISZ.