Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Nawiguj w górę
Logowanie
 

 Dział Obsługi Projektów

 

Dział Obsługi Projektów jest jednostką odpowiedzialną za zapewnienie kompleksowego wsparcia w zakresie przygotowania i realizacji projektów w SGH.

Dział Obsługi Projektów, we współpracy z Działem Księgowości Projektowej, zajmuje się obsługą przedsięwzięć naukowych, badawczych, organizacyjnych i innych, finansowanych przez instytucje i programy krajowe i międzynarodowe, z wyjątkiem programów edukacyjnych współpracy międzynarodowej, badań statutowych i badań młodych naukowców.

 

 Informacje

 

Stypendium Etiuda 3 dla mgr Małgorzaty Karaś

W konkursie na stypendia doktorskie Etiuda 3 Narodowe Centrum Nauki przyznało finansowanie projektowi pn. „Polityka makroostrożnościowa a bańki na rynku nieruchomości” Pani mgr Małgorzaty Karaś.

więcej

Nabór na granty NCN - zaproszenie do kontaktu z DOP

Dział Obsługi Projektów zaprasza do kontaktu wszystkie osoby przygotowujące wnioski o granty badawcze na konkursy Narodowego Centrum Nauki: MAESTRO 7, HARMONIA 7, SONATA BIS 5.

więcej

Dofinansowanie dla projektu dr. Marcina Króla

Projekt pn. “Transport Integration for Prosperity”, w którym SGH jest jednym z partnerów, otrzymał dofinansowanie ze środków Międzynarodowego Funduszu Wyszehradzkiego. Kierownikiem projektu ze strony SGH jest Pan dr Marcin Król.

więcej

33 projekty złożone przez pracowników SGH do NCN

Pracownicy SGH złożyli 33 wniosków w konkursach OPUS 9, PRELUDIUM 9, SONATA 9, do których nabór prowadziło Narodowe Centrum Nauki.

więcej

Nowy konkurs w PO WER - Program Rozwoju Kompetencji

NCBiR ogłosiło w ramach Działania 3.1 Kompetencje w szkolnictwie wyższym PO WER konkurs na projekty w Programie Rozwoju Kompetencji w ramach podnoszenia kompetencji osób uczestniczących w edukacji na poziomie wyższym, odpowiadających potrzebom gospodarki, rynku pracy i społeczeństwa. Termin składania projektów do 22 lipca 2015 r.

więcej

 
 
 

 Wydarzenia

 

Brak wydarzeń

Więcej

 

 Kierownik jednostki

 
 

 Masz Pytanie?

 
 
Masz pytanie?
Telefon:
E-mail:
Imię i nazwisko:
Nazwa instytucji:
Wpisz kod z obrazka powyżej

Masz pytanie?

Wypełnij formularz dostępny on-line. Kliknij NAPISZ.