Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Nawiguj w górę
Logowanie
logo do druku
 
ADMINISTRACJA SGH
Dział Obsługi Projektów : Dział Obsługi Projektów | Szkoła Główna Handlowa w Warszawie
Dział Obsługi Projektów
 

 Dział Obsługi Projektów

 

Dział Obsługi Projektów jest jednostką odpowiedzialną za zapewnienie kompleksowego wsparcia w zakresie przygotowania i realizacji projektów w SGH.

Dział Obsługi Projektów, we współpracy z Działem Księgowości Projektowej, zajmuje się obsługą przedsięwzięć naukowych, badawczych, organizacyjnych i innych, finansowanych przez instytucje i programy krajowe i międzynarodowe, z wyjątkiem programów edukacyjnych współpracy międzynarodowej, badań statutowych i badań młodych naukowców.

 

 Informacje

 

Naukowcy SGH laureatami kolejnych konkursów NCN

Narodowe Centrum Nauki przyznało dofinasnowanie projektom złożonym w kolejnej edycji swoich flagowych konkursów: Preludium i Opus 15. Łączne dofinansowanie projektów, w których pracownicy SGH są laureatami, wynosi prawie 1,4 mln. zł. Zapraszamy do zapoznania się z informacją o zwycięzkich projektach.

więcej

Instrukcje składania wniosków w konkursach NCN

Informujemy, że na stronie internetowej NCN opublikowane zostały szczegółowe instrukcje sporządzania i składania wniosków w konkursach ogłoszonych 14 września 2018 r. OPUS 16, PRELUDIUM 16 i SONATA 14.

więcej

NCN - Aktualnie otwarte konkursy

Przypominamy o możliwości ubiegania się o dofinansowanie w aktualnie otwartych konkursach ogłoszonych przez Narodowe Centrum Nauki - OPUS 16, PRELUDIUM 16, SONATA 14, BEETHOVEN CLASSIC 3 oraz BEETHOVEN LIFE 1. W zalezności od konkursu o dofinansowanie moga się ubiegać osoby zarówno rozpoczynające karierę naukową, nieposiadające jeszcze stopnia naukowego doktora jak i doświadczeni naukowcy. Osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu z Działem Obsługi Projektów.

więcej

NCN Formularze wniosków dostępne dla aktualnych konkursów

W systemie ZSUN/OSF zostały udostępnione formularze wniosków dla konkursów OPUS 16, PRELUDIUM 16, SONATA 14, BEETHOVEN CLASSIC 3 oraz BEETHOVEN LIFE 1.

więcej

NCN Przyznane dofinansowanie Miniatura 2

Znamy laureata kolejnej edycji konkursu Miniatura.

więcej

 
 
 

 Wydarzenia

 
 

 Kierownik jednostki

 
 

 Masz Pytanie?

 
 
Masz pytanie?
Telefon:
E-mail:
Imię i nazwisko:
Nazwa instytucji:
Wpisz kod z obrazka powyżej

Masz pytanie?

Wypełnij formularz dostępny on-line. Kliknij NAPISZ.