Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Nawiguj w górę
Logowanie
 

 Dział Obsługi Projektów

 

Dział Obsługi Projektów jest jednostką odpowiedzialną za zapewnienie kompleksowego wsparcia w zakresie przygotowania i realizacji projektów w SGH.

Dział Obsługi Projektów, we współpracy z Działem Księgowości Projektowej, zajmuje się obsługą przedsięwzięć naukowych, badawczych, organizacyjnych i innych, finansowanych przez instytucje i programy krajowe i międzynarodowe, z wyjątkiem programów edukacyjnych współpracy międzynarodowej, badań statutowych i badań młodych naukowców.

 

 Informacje

 

Horyzont 2020 - programy pracy 2016-2017

Komisja Europejska opublikowała wstępne wersje niektórych Programów Pracy w Programie Horyzont 2020 dla konkursów w latach 2016-2017.

więcej

Nabór na granty NCN - zaproszenie do kontaktu z DOP

Dział Obsługi Projektów zaprasza do kontaktu wszystkie osoby przygotowujące wnioski o granty badawcze na konkursy Narodowego Centrum Nauki: OPUS 10, PRELUDIUM 10, SONATA 10.

więcej

DOFINANSOWNIE PUBLIKACJI POD RED. DR. JACKA ZIOBROWSKIEGO

MNiSW przyznało środki finansowe na realizację zadania z zakresu działalności upowszechniającej naukę na wydanie publikacji pt. „Kierkegaard i komunikacja pośrednia / Kierkegaard und die indirekte Mitteilung” pod redakcją naukową dr. Jacka Ziobrowskiego z Kolegium Ekonomiczno-Społecznego.

więcej

NOWY KONKURS W PO WER - KOMPETENCJE W SZKOLNICTWIE WYŻSZYM

NCBiR ogłosiło konkurs na projekty w programie Studiujesz? Praktykuj! dotyczące realizacji wysokiej jakości programów stażowych w ramach podnoszenia kompetencji osób uczestniczących w edukacji na poziomie wyższym, odpowiadających potrzebom gospodarki, rynku pracy i społeczeństwa. Wnioski będą przyjmowane do 14 października 2015 r.

więcej

ERC starting grants - bezpłatne konsultacje KPK

W imieniu Krajowego Punktu Kontaktowego Programów Badawczych UE zapraszamy na indywidualne, bezpłatne konsultacje prowadzone przez KPK, dotyczące ERC Starting Grants.

więcej

 
 
 

 Wydarzenia

 

Brak wydarzeń

Więcej

 

 Kierownik jednostki

 
 

 Masz Pytanie?

 
 
Masz pytanie?
Telefon:
E-mail:
Imię i nazwisko:
Nazwa instytucji:
Wpisz kod z obrazka powyżej

Masz pytanie?

Wypełnij formularz dostępny on-line. Kliknij NAPISZ.