Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Nawiguj w górę
Logowanie
logo do druku
 
ADMINISTRACJA SGH
Dział Obsługi Projektów : Dział Obsługi Projektów | Szkoła Główna Handlowa w Warszawie
Dział Obsługi Projektów
 

 Dział Obsługi Projektów

 

Dział Obsługi Projektów jest jednostką odpowiedzialną za zapewnienie kompleksowego wsparcia w zakresie przygotowania i realizacji projektów w SGH.

Dział Obsługi Projektów, we współpracy z Działem Księgowości Projektowej, zajmuje się obsługą przedsięwzięć naukowych, badawczych, organizacyjnych i innych, finansowanych przez instytucje i programy krajowe i międzynarodowe, z wyjątkiem programów edukacyjnych współpracy międzynarodowej, badań statutowych i badań młodych naukowców.

 

 Informacje

 

NCN i NCBiR - Konkurs TANGO 3 otwarty

Rusza kolejny konkurs TANGO. Na dofinansowanie mogą liczyć projekty, dzięki którym zwiększy się stopień praktycznego wykorzystania wyników badań podstawowych. Wspólna inicjatywa Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Narodowego Centrum Nauki ma na celu wzmocnienie współpracy jednostek naukowych i przedsiębiorców. Dzięki temu wprowadzenie na rynek nowych technologii, produktów czy usługi powinno być łatwiejsze.

więcej

Termin naboru wnisków do OPUS i PRELUDIUM 15 dobiega końca

Narodowe Centrum Nauki 15 marca ogłosiło nabór do konkursów OPUS 15 i PRELUDIUM 15. W ramach pierwszego z nich naukowcy mogą ubiegać się o finansowanie projektów badawczych. W drugim swoją szansę na kierowanie projektem badawczym mają osoby rozpoczynające karierę naukową nieposiadające stopnia naukowego doktora. Do zdobycia jest 330 mln zł.

więcej

NOWY KONKURS POWER – TRZECIA MISJA UCZELNI

NCBiR ogłosiło konkurs na projekty dotyczące opracowania programów kształcenia i realizacji działań dydaktycznych, kursów, szkoleń dla niestandardowych odbiorców szkolnictwa wyższego w ramach Działania 3.1 Kompetencje w szkolnictwie wyższym Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020. Wnioski będą przyjmowane do 26 czerwca 2018 r.

więcej

NOWY KONKURS POWER – ZINTEGROWANE PROGRAMY UCZELNI

NCBiR ogłosiło konkurs na projekty na Zintegrowane Programy Uczelni w ramach Działania (Ścieżka I) 3.5 Kompleksowe programy szkół wyższych Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020. Wnioski będą przyjmowane do 5 października 2018 r.

więcej

NCN - formularze wniosków OPUS 15 i PRELUDIUM 15 dostępne

Informujemy, że formularze wniosków możliwe są już do wygenerowania w systemie OSF (Obsługa Strumieni Finansowania).

więcej

 
 
 

 Wydarzenia

 
 

 Kierownik jednostki

 
 

 Masz Pytanie?

 
 
Masz pytanie?
Telefon:
E-mail:
Imię i nazwisko:
Nazwa instytucji:
Wpisz kod z obrazka powyżej

Masz pytanie?

Wypełnij formularz dostępny on-line. Kliknij NAPISZ.