Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Nawiguj w górę
Logowanie
 

 Dział Obsługi Projektów

 

Dział Obsługi Projektów jest jednostką odpowiedzialną za zapewnienie kompleksowego wsparcia w zakresie przygotowania i realizacji projektów w SGH.

Dział Obsługi Projektów, we współpracy z Działem Księgowości Projektowej, zajmuje się obsługą przedsięwzięć naukowych, badawczych, organizacyjnych i innych, finansowanych przez instytucje i programy krajowe i międzynarodowe, z wyjątkiem programów edukacyjnych współpracy międzynarodowej, badań statutowych i badań młodych naukowców.

 

 Informacje

 

Nowy projekt dr hab. Jolanty Perek-Białas dla UNECE

Z przyjemnością informujemy, że zespół pod kierownictwem dr hab. Jolanty Perek-Białas (Kolegium Analiz Ekonomicznych) rozpoczął realizację projektu „Criteria-specific Analysis of the Active Ageing Index (AAI) at National Level in Poland” na zlecenie Europejskiej Komisji Gospodarczej działającej w ramach Organizacji Narodów Zjednoczonych (ang. United Nations Economic Commission for Europe - UNECE). W projekcie będą brać udział także prof. dr hab. Tomasz Panek, dr Jan Zwierzchowski oraz dr Radosław Antczak.

więcej

First team, powroty, homing

Fundacja na rzecz Nauki Polskiej uruchamia nowe granty na założenie pierwszego zespołu. Granty w wysokości nawet 2 mln zł mogą zdobyć młodzi doktorzy na założenie swojego pierwszego zespołu badawczego. Atrakcyjne finansowanie czeka także na tych, którzy chcą wrócić do nauki np. po urlopie rodzicielskim, albo po pobycie naukowym za granicą.

więcej

NOWY KONKURS POWER 2014-2020 - STUDIA DOKTORANCKIE

NCBiR ogłosiło konkurs w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020 na Interdyscyplinarne Programy Studiów Doktoranckich dotyczące zwiększenia jakości i efektywności kształcenia na studiach doktoranckich. Wnioski będą przyjmowane do 31 marca 2017 r.

więcej

MNiSW ogłasza nabór na V edycję konkursu MOBILNOŚĆ PLUS

Celem programu jest umożliwienie młodym naukowcom udziału w badaniach naukowych prowadzonych w renomowanych zagranicznych ośrodkach naukowych. Program zapewnia finansowanie pobytu uczestnika programu, jego małżonka oraz niepełnoletnich dzieci za granicą oraz podróży między ich miejscem zamieszkania a miejscowością, w której znajduje się zagraniczny ośrodek.

więcej

NCN - Zaproszenie do udziału w konkursie SUGI

Zapraszamy do udziału w konkursie pt. Sustainable Urbanisation Global Initiative (SUGI) Food-Water-Energy Nexus na międzynarodowe projekty badawcze, organizowanym przez europejską sieć JPI Urban Europe oraz światową organizację Belmont Forum.

więcej

 
 
 

 Wydarzenia

 
 

 Kierownik jednostki

 
 

 Masz Pytanie?

 
 
Masz pytanie?
Telefon:
E-mail:
Imię i nazwisko:
Nazwa instytucji:
Wpisz kod z obrazka powyżej

Masz pytanie?

Wypełnij formularz dostępny on-line. Kliknij NAPISZ.