Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Nawiguj w górę
Logowanie
 

 Dział Obsługi Projektów

 

Dział Obsługi Projektów jest jednostką odpowiedzialną za zapewnienie kompleksowego wsparcia w zakresie przygotowania i realizacji projektów w SGH.

Dział Obsługi Projektów, we współpracy z Działem Księgowości Projektowej, zajmuje się obsługą przedsięwzięć naukowych, badawczych, organizacyjnych i innych, finansowanych przez instytucje i programy krajowe i międzynarodowe, z wyjątkiem programów edukacyjnych współpracy międzynarodowej, badań statutowych i badań młodych naukowców.

 

 Informacje

 

Warsztaty NCN z przygotowywania wniosków

NCN zaprasza pracowników naukowych na warsztaty poświęcone procesowi przygotowywania wniosków o finansowanie projektów badawczych.

więcej

Dofinansowanie dla projektu ChemMultimodal

Z przyjemnością informujemy, że projekt ChemMultimodal współrealizowany przez Zespół Katedry Logistyki przy Kolegium Nauk o Przedsiębiorstwie otrzymał finansowanie w konkursie programu Interreg CENTRAL EUROPE.

więcej

Nowy konkurs w POWER - makro-innowacje

Ministerstwo Rozwoju ogłosiło w ramach Działania 4.1 Innowacje społeczne PO WER konkurs na makro-innowacje INNOHUMAN w temacie: „Wdrożeniowe prace dyplomowe jako narzędzie ułatwiające absolwentom kierunków z dziedziny nauk humanistycznych i społecznych wejście na rynek pracy”

więcej

Nowy program MNiSW - finansowanie nauki

„DIALOG” - nowy program MNiSW na rzecz rozwijania nauki i tworzenia innowacji

więcej

Nasze Kolegia w czołówce grantów NCN!

Narodowe Centrum Nauki opublikowało zestawienie jednostek naukowych i badawczych biorących udział w konkursach NCN rozstrzygniętych w latach 2013-2015.

więcej

 
 
 

 Wydarzenia

 
 

 Kierownik jednostki

 
 

 Masz Pytanie?

 
 
Masz pytanie?
Telefon:
E-mail:
Imię i nazwisko:
Nazwa instytucji:
Wpisz kod z obrazka powyżej

Masz pytanie?

Wypełnij formularz dostępny on-line. Kliknij NAPISZ.