Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Nawiguj w górę
Logowanie
 

 Dział Obsługi Projektów

 

Dział Obsługi Projektów jest jednostką odpowiedzialną za zapewnienie kompleksowego wsparcia w zakresie przygotowania i realizacji projektów w SGH.

Dział Obsługi Projektów, we współpracy z Działem Księgowości Projektowej, zajmuje się obsługą przedsięwzięć naukowych, badawczych, organizacyjnych i innych, finansowanych przez instytucje i programy krajowe i międzynarodowe, z wyjątkiem programów edukacyjnych współpracy międzynarodowej, badań statutowych i badań młodych naukowców.

 

 Informacje

 

Nowy konkurs w POWER - makro-innowacje

Ministerstwo Rozwoju ogłosiło w ramach Działania 4.1 Innowacje społeczne PO WER konkurs na makro-innowacje INNOHUMAN w temacie: „Wdrożeniowe prace dyplomowe jako narzędzie ułatwiające absolwentom kierunków z dziedziny nauk humanistycznych i społecznych wejście na rynek pracy”

więcej

Nowy program MNiSW - finansowanie nauki

„DIALOG” - nowy program MNiSW na rzecz rozwijania nauki i tworzenia innowacji

więcej

Nasze Kolegia w czołówce grantów NCN!

Narodowe Centrum Nauki opublikowało zestawienie jednostek naukowych i badawczych biorących udział w konkursach NCN rozstrzygniętych w latach 2013-2015.

więcej

Nabór wniosków na działalność upowszechniająca naukę

MNISW prowadzi nabór wniosków na finansowanie działalności upowszechniającej naukę (DUN). Projekty składane w ramach konkursu DUN mogą dotyczyć: organizacji przedsięwzięć upowszechniających wyniki badań naukowych (np. konferencji), działalności wydawniczej polegającej na podniesieniu poziomu naukowego i poziomu umiędzynarodowienia wydawanych czasopism oraz upowszechnienia nauki przez biblioteki naukowe.

więcej

Trwa nabór do kolejnej edycji konkursów NCN

Narodowe Centrum Nauki ogłosiło nabór do konkursów MAESTRO, HARMONIA, SONATA BIS.

więcej

 
 
 

 Wydarzenia

 
 

 Kierownik jednostki

 
 

 Masz Pytanie?

 
 
Masz pytanie?
Telefon:
E-mail:
Imię i nazwisko:
Nazwa instytucji:
Wpisz kod z obrazka powyżej

Masz pytanie?

Wypełnij formularz dostępny on-line. Kliknij NAPISZ.