Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Nawiguj w górę
Logowanie
 

 Dział Obsługi Projektów

 

Dział Obsługi Projektów jest jednostką odpowiedzialną za zapewnienie kompleksowego wsparcia w zakresie przygotowania i realizacji projektów w SGH.

Dział Obsługi Projektów, we współpracy z Działem Księgowości Projektowej, zajmuje się obsługą przedsięwzięć naukowych, badawczych, organizacyjnych i innych, finansowanych przez instytucje i programy krajowe i międzynarodowe, z wyjątkiem programów edukacyjnych współpracy międzynarodowej, badań statutowych i badań młodych naukowców.

 

 Informacje

 

„Granty na granty” - kolejna edycja programu

Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego prowadzi nabór wniosków w ramach programu "Granty na granty”. O dofinansowanie mogą ubiegać się instytucje składające projekt m.in. do programu HORYZONT 2020 i pełniące rolę koordynatora konsorcjum.

więcej

Dofinansowanie projektu dr. hab. K. Kozłowskiego, prof. SGH

Projekt pn. „Zbliżenie, Pojednanie, Zjednoczenie w Stosunkach Międzynarodowych – Polsko-Niemieckie Doświadczenia a Podzielona Korea” otrzymał dofinansowanie ze środków Funduszu Współpracy Polsko-Niemieckiej. Kierownikiem projektu jest dr hab. Krzysztof Kozłowski, prof. SGH.

więcej

Działalność upowszechniająca naukę - nowy nabór wniosków

Zapraszamy do składania wniosków o dofinasowanie do MNiSW w ramach Działalności Upowszechniającej Naukę (DUN). Termin składania aplikacji mija 30 września 2015 r.

więcej

Stypendium Etiuda 3 dla mgr Małgorzaty Karaś

W konkursie na stypendia doktorskie Etiuda 3 Narodowe Centrum Nauki przyznało finansowanie projektowi pn. „Polityka makroostrożnościowa a bańki na rynku nieruchomości” Pani mgr Małgorzaty Karaś.

więcej

Nabór na granty NCN - zaproszenie do kontaktu z DOP

Dział Obsługi Projektów zaprasza do kontaktu wszystkie osoby przygotowujące wnioski o granty badawcze na konkursy Narodowego Centrum Nauki: MAESTRO 7, HARMONIA 7, SONATA BIS 5.

więcej

 
 
 

 Wydarzenia

 

Brak wydarzeń

Więcej

 

 Kierownik jednostki

 
 

 Masz Pytanie?

 
 
Masz pytanie?
Telefon:
E-mail:
Imię i nazwisko:
Nazwa instytucji:
Wpisz kod z obrazka powyżej

Masz pytanie?

Wypełnij formularz dostępny on-line. Kliknij NAPISZ.