Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Nawiguj w górę
Logowanie
 

 Dział Obsługi Projektów

 

Dział Obsługi Projektów jest jednostką odpowiedzialną za zapewnienie kompleksowego wsparcia w zakresie przygotowania i realizacji projektów w SGH.

Dział Obsługi Projektów, we współpracy z Działem Księgowości Projektowej, zajmuje się obsługą przedsięwzięć naukowych, badawczych, organizacyjnych i innych, finansowanych przez instytucje i programy krajowe i międzynarodowe, z wyjątkiem programów edukacyjnych współpracy międzynarodowej, badań statutowych i badań młodych naukowców.

 

 Informacje

 

Nowy konkurs HERA Uses of the Past

Narodowe Centrum Nauki wraz z konsorcjum HERA zaprasza do udziału w konkursie na międzynarodowe projekty badawcze pt. Uses of the Past.

więcej

Nowe konkursy NCN

Narodowe Centrum Nauki prowadzi nabór na konkursy: SYMFONIA 3 – na międzydziedzinowe projekty badawcze, ETIUDA 3 – na stypendia doktorskie oraz FUGA 4 – na staże krajowe po uzyskaniu stopnia naukowego doktora. Termin składania wniosków w ww. konkursach to 16 marca 2015 r.

więcej

Projekt dr Ewy Gałeckiej-Burdziak dofinansowany przez CERGE

Projekt DSALMM Data spatial aggregation in labour market matching dr Ewy Gałeckiej-Burdziak adiunkta w Katedrze Ekonomii I (Kolegium Analiz Ekonomicznych) jest jednym z kilkunastu projektów, które otrzymały dofinansowanie z Center for Economic Research and Graduate Education - Economics Institute (CERGE-EI). Serdecznie gratulujemy !

więcej

31 projektów złożonych przez pracowników SGH do NCN

Pracownicy SGH złożyli 31 wniosków w konkursach OPUS 8, PRELUDIUM 8, SONATA 8, BEETHOVEN, do których nabór prowadziło Narodowe Centrum Nauki.

więcej

Gratulujemy zdobywcom grantów NCN

Pięć zespołów badawczych ze Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie uzyskało finansowanie dla swoich projektów w ostatnich konkursach Narodowego Centrum Nauki.

więcej

 
 
 

 Wydarzenia

 

Brak wydarzeń

Więcej

 

 Kierownik jednostki

 
 

 Masz Pytanie?

 
 
Masz pytanie?
Telefon:
E-mail:
Imię i nazwisko:
Nazwa instytucji:
Wpisz kod z obrazka powyżej

Masz pytanie?

Wypełnij formularz dostępny on-line. Kliknij NAPISZ.