Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Nawiguj w górę
Logowanie
 

 Dział Obsługi Projektów

 

Dział Obsługi Projektów jest jednostką odpowiedzialną za zapewnienie kompleksowego wsparcia w zakresie przygotowania i realizacji projektów w SGH.

Dział Obsługi Projektów, we współpracy z Działem Księgowości Projektowej, zajmuje się obsługą przedsięwzięć naukowych, badawczych, organizacyjnych i innych, finansowanych przez instytucje i programy krajowe i międzynarodowe, z wyjątkiem programów edukacyjnych współpracy międzynarodowej, badań statutowych i badań młodych naukowców.

 

 Informacje

 

Warsztaty w SGH - Horyzont 2020

Zapraszamy na warsztaty „Jak przygotować wniosek w programie Horyzont 2020”, które odbędą się 14 grudnia 2016 r., godz. 9:30 – 13:45 w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie, al. Niepodległości 162, budynek główny, sala 152.

więcej

NCN zapowiada nowy konkurs na pojedyncze działania naukowe

Rada Narodowego Centrum Nauki zakończyła prace nad konkursem MINIATURA na pojedyncze działania naukowe służące realizacji badań podstawowych, czyli tzw. małe granty. Ta ważna inicjatywa Narodowego Centrum Nauki ma wesprzeć naukowców, którzy do tej pory nie byli beneficjentami systemu grantowego NCN.

więcej

MNiSW OGŁASZA NABÓR DO VI EDYCJI KONKURSU „DIAMENTOWY GRANT”

Przedmiotem konkursu „DIAMENTOWY GRANT” jest wsparcie wybitnie uzdolnionych studentów lub absolwentów prowadzących pod kierunkiem opiekuna naukowego badania naukowe o wysokim stopniu zaawansowania.

więcej

Wyniki konkursów NCN z czerwca 2016

Informujemy, że 12 projektów SGH zostało zakwalifikowanych do finansowania w ramach konkursów Narodowego Centrum Nauki, do których nabory zakończyły się 15 czerwca 2016 r.

więcej

Trwa nabór do kolejnej edycji konkursów NCN

Narodowe Centrum Nauki uruchomiło Formularze wniosków dla konkursów OPUS 12, PRELUDIUM 12, SONATA 12, POLONEZ 3 i BEETHOVEN 2.

więcej

 
 
 

 Wydarzenia

 
 

 Kierownik jednostki

 
 

 Masz Pytanie?

 
 
Masz pytanie?
Telefon:
E-mail:
Imię i nazwisko:
Nazwa instytucji:
Wpisz kod z obrazka powyżej

Masz pytanie?

Wypełnij formularz dostępny on-line. Kliknij NAPISZ.