Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Nawiguj w górę
Logowanie
 

 Dział Obsługi Projektów

 

Dział Obsługi Projektów jest jednostką odpowiedzialną za zapewnienie kompleksowego wsparcia w zakresie przygotowania i realizacji projektów w SGH.

Dział Obsługi Projektów, we współpracy z Działem Księgowości Projektowej, zajmuje się obsługą przedsięwzięć naukowych, badawczych, organizacyjnych i innych, finansowanych przez instytucje i programy krajowe i międzynarodowe, z wyjątkiem programów edukacyjnych współpracy międzynarodowej, badań statutowych i badań młodych naukowców.

 

 Informacje

 

Zaproszenie na konferencję dot. programu Horyzont 2020

W imieniu Pani Minister prof. dr hab Leny Kolarskiej - Bobińskiej zapraszamy na konferencję dot. Programu Ramowego Horyzont 2020. Konferencja odbędzie się 29 października 2014r., w dawnej Bibliotece Uniwerstetu Warszawskiego na kampusie głównym.

więcej

Konkurs NCN na polsko-niemieckie projekty badawcze

​Narodowe Centrum Nauki prowadzi nabór w konkursie BEETHOVEN na polsko-niemieckie projekty badawcze z zakresu nauk humanistycznych, społecznych i o sztuce. Termin złożenia wniosków upływa 15 grudnia br.

więcej

30 projektów złożonych przez pracowników SGH do NCN

Pracownicy SGH złożyli 30 wniosków w konkursach OPUS 7, PRELUDIUM 7, SONATA 7, do których nabór prowadziło Narodowe Centrum Nauki.

więcej

Konkurs na Działania Upowszechniające Naukę

Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego prowadzi nabór wniosków na Działalność Upowszechniającą Naukę.

więcej

Granty na granty

Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego ogłosiło nabór wniosków w ramach programu "Granty na granty”. O dofinansowanie mogą ubiegać się instytucje składające projekt m.in. do programu HORYZONT 2020 i pełniące rolę koordynatora konsorcjum.

więcej

 
 
 

 Wydarzenia

 

Brak wydarzeń

Więcej

 

 Kierownik jednostki

 
 

 Masz Pytanie?

 
 
Masz pytanie?
Telefon:
E-mail:
Imię i nazwisko:
Nazwa instytucji:
Wpisz kod z obrazka powyżej

Masz pytanie?

Wypełnij formularz dostępny on-line. Kliknij NAPISZ.