Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Nawiguj w górę
Logowanie
 

 Dział Obsługi Projektów

 

Dział Obsługi Projektów jest jednostką odpowiedzialną za zapewnienie kompleksowego wsparcia w zakresie przygotowania i realizacji projektów w SGH.

Dział Obsługi Projektów, we współpracy z Działem Księgowości Projektowej, zajmuje się obsługą przedsięwzięć naukowych, badawczych, organizacyjnych i innych, finansowanych przez instytucje i programy krajowe i międzynarodowe, z wyjątkiem programów edukacyjnych współpracy międzynarodowej, badań statutowych i badań młodych naukowców.

 

 Informacje

 

Warsztat Marie Skłodowska-Curie Action Individual Fellowship

18 czerwca 2015 r. w Warszawie odbędzie się warsztat poświęciony przygotowywaniu wniosków aplikacyjnych na konkurs Marie Skłodowska-Curie INDIVIDUAL FELLOWSHIPS.

więcej

11 wniosków złożonych przez SGH w programie Mobilność Plus

W ramach IV edycji programu Mobilność Plus młodzi naukowcy z SGH (pracownicy naukowo-dydaktyczni i studenci studiów doktoranckich) złożyli 11 wniosków.

więcej

„Granty na granty” - kolejna edycja programu

Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego ogłosiło nabór wniosków w ramach programu "Granty na granty”. O dofinansowanie mogą ubiegać się instytucje składające projekt m.in. do programu HORYZONT 2020 i pełniące rolę koordynatora konsorcjum.

więcej

Konkurs ERC dla doświadczonych naukowców – konsultacje

W imieniu Krajowego Punktu Kontaktowego Programów Badawczych UE zapraszamy na indywidualne konsultacje wszystkie osoby zaintersowane składaniem wniosków na konkurs ERC Advanced Grants.

więcej

Nabór na granty NCN - zaproszenie do kontaktu z DOP

Dział Obsługi Projektów zaprasza do kontaktu wszystkie osoby przygotowujące wnioski o granty badawcze na konkursy Narodowego Centrum Nauki: OPUS 9, PRELUDIUM 9, SONATA 9.

więcej

 
 
 

 Wydarzenia

 

Brak wydarzeń

Więcej

 

 Kierownik jednostki

 
 

 Masz Pytanie?

 
 
Masz pytanie?
Telefon:
E-mail:
Imię i nazwisko:
Nazwa instytucji:
Wpisz kod z obrazka powyżej

Masz pytanie?

Wypełnij formularz dostępny on-line. Kliknij NAPISZ.