Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Nawiguj w górę
Logowanie
logo do druku
 
ADMINISTRACJA SGH
Dział Obsługi Projektów : Dział Obsługi Projektów | Szkoła Główna Handlowa w Warszawie
Dział Obsługi Projektów
 

 Dział Obsługi Projektów

 

Dział Obsługi Projektów jest jednostką odpowiedzialną za zapewnienie kompleksowego wsparcia w zakresie przygotowania i realizacji projektów w SGH.

Dział Obsługi Projektów, we współpracy z Działem Księgowości Projektowej, zajmuje się obsługą przedsięwzięć naukowych, badawczych, organizacyjnych i innych, finansowanych przez instytucje i programy krajowe i międzynarodowe, z wyjątkiem programów edukacyjnych współpracy międzynarodowej, badań statutowych i badań młodych naukowców.

 

 Informacje

 

Dni NCN w Łodzi 15-16 maja

Podczas Dni NCN nakowcy planujacy aplikować do konkursów ogłaszanych przez NCN beda mogli wziąć udział w warsztatach pt. „Jak przygotować dobry projekt?”. Szkolenie jest skierowane do uczonych posiadających co najmniej stopień doktora, którzy nie mają jeszcze grantu NCN, a chcieliby ubiegać się o finansowanie projektu badawczego.

więcej

NBP dofinansuje kolejne projekty SGH

Znamy już projekty, które w tym roku otrzymały wsparcie Narodowego Banku Polskiego!

więcej

NCN - PRELUDIUM, OPUS oraz nowy MOZART

Konkursy OPUS 17 i PRELUDIUM 17 w nowej odsłonie oraz debiut we współpracy z Austrią, czyli konkurs MOZART. Narodowe Centrum Nauki ogłosiło konkursy na projekty badawcze w ramach badań podstawowych OPUS 17 i PRELUDIUM 17 w odświeżonej formule oraz nowy międzynarodowy konkurs MOZART, realizowany we współpracy z agencją Austrian Science Fund (FWF). Łącznie do zdobycia jest 335,5 mln zł.

więcej

Znamy już laureatkę konkursu Sonata BIS 8 NCN

Serdecznie gratulujemy Pani dr Ewie Gałeckiej-Burdziak z Kolegium Analiz Ekonomicznych, której projekt "Bezrobocie rejestrowane jako nie-tradycyjna ścieżka dezaktywizacji zawodowej osób starszych. Analiza z wykorzystaniem danych wzdłużnych o wielokrotnych zdarzeniach " otrzymał dofinasnowanie w kwocie 710 820 zł.

więcej

NAWA - Polskie Powroty i wizyty zagranicznych naukowców

Narodowa Agencja Wymiany Akademickiej prowadzi nabory w Programie Polskie Powroty, skierowanym do polskich naukowców pracujących zagranicą oraz w Programie im. Ulama, skierowanym do zagranicznych naukowców, chcących odbyć wizyty w polskich jednostkach.

więcej

 
 
 

 Wydarzenia

 
 

 Kierownik jednostki

 
 

 Masz Pytanie?

 
 
Masz pytanie?
Telefon:
E-mail:
Imię i nazwisko:
Nazwa instytucji:
Wpisz kod z obrazka powyżej

Masz pytanie?

Wypełnij formularz dostępny on-line. Kliknij NAPISZ.