Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Nawiguj w górę
Logowanie
 

 Gazeta SGH

 

​Powołując pismo uczelniane redakcja Gazety kierowała się trzema celami: ożywieniem przepływu informacji w szkole, zintegrowaniem różnych środowisk uczelnianych (studentów, pracowników naukowo-dydaktycznych, administracji), promocją uczelni. I dzisiaj cele te nie straciły nic ze swojej aktualności. „Gazeta SGH” stała się głównym źródłem informacji o tym, co w szkole się dzieje, jakie następują zmiany, jakie podejmuje się decyzje, jakie problemy są dyskutowane. Jest kroniką ważniejszych wydarzeń i kontrowersji dotyczących nie tylko uczelni, ale i krajowego systemu edukacji.

Gazeta jest także forum dyskusyjnym prezentującym problemy pracowników i studentów uczelni. Przedstawiane w niej poglądy i opinie nie są oficjalnymi poglądami całego środowiska akademickiego, lecz jedynie publikujących na jej łamach autorów. Gazeta na równi traktuje wszystkie środowiska uczelniane prowadząc odpowiednią dystrybucję. Pismo uczelniane dociera również do kilkudziesięciu redakcji gazet akademickich w Polsce. Jest więc czytana przez czytelników z innych uczelni. Autorem artykułu w „Gazecie SGH” może być każdy, kogo interesuje zakres poruszanych w niej problemów i każdy, kto chciałby wypowiedzieć się na temat spraw interesujących środowisko akademickie uczelni.

„Gazeta SGH” jest miesięcznikiem. Ukazuje się od 1 maja 1993 roku, obecnie w nakładzie 2000 egzemplarzy.

 

Szanowni Państwo,
3 lipca dowiedzieliśmy się, że nasza praca w redakcji Gazety SGH dobiegła końca. Ponieważ nie było nam dane pożegnać się z Czytelnikami na łamach Gazety, dlatego tą drogą chcielibyśmy podziękować wszystkim sympatykom, autorom i „kibicom” Gazety za zaangażowanie, za współtworzenie z nami forum dyskusji i kroniki uczelni.
Z poważaniem,
Barbara Minkiewicz i Jacek Wójcik

 
 
 

 Archiwum

 
 

 Masz Pytanie?

 
 
Masz pytanie?
Telefon:
E-mail:
Imię i nazwisko:
Nazwa instytucji:
Wpisz kod z obrazka powyżej

Masz pytanie?

Wypełnij formularz dostępny on-line. Kliknij NAPISZ.