Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Nawiguj w górę
Logowanie
 

 Podstawowa opieka medyczna w przychodniach MSWiA

 

SGH współpracuje z Centralnym Szpitalem Klinicznym MSWiA w Warszawie w celu zapewnienia studentom i pracownikom SGH wygodnego dostępu do podstawowej opieki zdrowotnej (POZ). Studenci i pracownicy SGH, a także ich rodziny, zyskują możliwość korzystania ze wszystkich świadczeń udzielanych w ramach kontraktu z Narodowym Funduszem Zdrowia, czyli w ramach powszechnego ubezpieczenia bez dodatkowych opłat – w tym skierowania na badania diagnostyczne zgodnie z zakresem POZ, skierowania do lekarza specjalisty, skierowania do hospitalizacji.

Świadczenia podstawowej opieki zdrowotnej (POZ) udzielane są na terenie Polikliniki CSK MSWiA przy ul. Sandomierskiej 5/7 w Warszawie (nieopodal budynku M SGH, pomiędzy ul. Narbutta a ul. Melsztyńską). Ponadto w poliklinice przy ul. Sandomierskiej przyjmują specjaliści z zakresu:

 • chirurgii
 • kardiologii
 • dermatologii
 • neurologii
 • okulistyki
 • endokrynologii
 • laryngologii
 • urologii

Poliklinika posiada pracownie diagnostyczne: EKG, RTG i USG, gabinet zabiegowy z punktem szczepień oraz punkt pobrań z zakresu badań analityki lekarskiej. Podstawowe badania laboratoryjne będą wykonywane dwa razy w tygodniu w godzinach porannych.

Świadczenia specjalistyczne realizowane są również w przyklinicznych poradniach w CSK MSWiA przy Wołoskiej. Świadczenia z zakresu specjalistycznej opieki medycznej udzielane będą we wszystkich punktach należących do CSK MSWiA:

 1. Przychodnia Medycyny Rodzinnej CSK MSWiA w Warszawie przy ul. Wołoskiej 137
 2. Podstawowa Opieka Zdrowotna Filia Podstawowej Opieki Zdrowotnej na ul. Wołoskiej 137, ul. Frascati 2  Warszawa
 3. Przychodnia Zdrowia Psychicznego ul. Wołoska 137 w Warszawie
 4. Przychodnia dla Dzieci i Młodzieży ul. Wołoska 137 w Warszawie
 5. Poliklinika przy ul. Sandomierskiej 5/7 w Warszawie
 6. Poliklinika w Siedlcach ul. Starowiejska 66
 7. Poliklinika w Radomiu ul. Orląt Lwowskich 5
 8. Poliklinika w Ciechanowie ul. Mickiewicza 8
 9. Poliklinika w Płocku, ul. Sportowa 2

Zgodnie z umową między SGH a CSK MSWiA, pacjent zapisany do lekarza POZ przy ul. Sandomierskiej będzie podlegał kompleksowej opiece w systemie szpitala i zyska dostęp do pełnego pakietu usług medycznych.

Lekarz pierwszego kontaktu będzie przyjmować pacjentów w gabinecie przy ul. Sandomierskiej 5/7. Rejestracja do lekarza odbywać się będzie za pośrednictwem dedykowanego SGH numeru telefonu: 22 849 44 11. Oprócz rejestracji telefonicznej można rejestrować się także osobiście.

Druki deklaracji wyboru lekarza pierwszego kontaktu, które można wykorzystać do wyboru lekarza POZ przy ul. Sandomierskiej 5/7 dostępne są:

 • w Poliklinice przy ul. Sandomierskiej 5/7,
 • na stronie www.cskmswia.pl,
 • dla pracowników deklaracje będą dostępne także w Dziale Socjalnym  (pok. 61 B, bud. G), a niezależnie od tego pracownicy mogą deklarację samodzielnie pobrać i wydrukować ze strony; tam też znajduje się wzór prawidłowo wypełnionej deklaracji,
 • dla studentów druki dostępne będą w Dziale Obsługi Studentów;
 • studenci i pracownicy SGH chcący korzystać z oferty CSK MSWiA – wypełnioną deklarację składają przy pierwszej rejestracji w Poliklinice przy ul. Sandomierskiej 5/7; pacjenci mogą liczyć na pomoc personelu Polikliniki w wypełnieniu deklaracji wyboru lekarza POZ, zarówno podczas zapisu na pierwszą wizytę, jak i w rozmowie telefonicznej z rejestracją.

  WAŻNE: przy rejestracji należy mieć ze sobą dokument tożsamości. Przy zgłoszeniu proszę powiedzieć, że jesteście Państwo studentem/pracownikiem SGH.

Oferta opieki zdrowotnej CSK MSWiA jest dobrowolna. Nie wymaga rezygnacji z dodatkowej odpłatnej opieki medycznej (Lux Med).

Więcej informacji na temat oferty CSK MSWiA na stronie: www.cskmswia.pl

 
 
 

 Kontakt

 
Dział Socjalny

al. Niepodległości 162
02-554 Warszawa

budynek G, pok. 61 B
e-mail: ds (w domenie sgh.waw.pl)
tel: +48 22 564 9635
 

 Masz pytanie?

 
 
Masz pytanie?
Telefon:
E-mail:
Imię i nazwisko:
Nazwa instytucji:
Wpisz kod z obrazka powyżej

Masz pytanie?

Wypełnij formularz dostępny on-line. Kliknij NAPISZ.