Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Logowanie
logo do druku
 
ADMINISTRACJA SGH
Dział Zarządzania Nieruchomościami :
Dział Zarządzania Nieruchomościami

Rozpoczęcie procedury zbierania wniosków parkingowych

2019-06-25 kategoria: informacja 

Szanowni Państwo,

 

Uprzejmie informujemy, iż na mocy Zarządzenia nr 8 z dnia 28 sierpnia 2018 r. Dział Zarządzania Nieruchomościami rozpoczyna procedurę zbierania  wniosków  dotyczącą przyznawania oraz korzystania z miejsc parkingowych znajdujących się na terenie Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. 

 

Sposób wnioskowania analogicznie jak w roku ubiegłym (w przypadku pracowników - wyłącznie poprzez EZD) potrwa do 10 września 2019 r.

 

Dla przypomnienia - zgodnie z  procedurą osoby zatrudnione w SGH na podstawie umów o pracę składają wniosek wyłącznie w wersji elektronicznej poprzez system EZD. Wzór wniosku o przyznanie miejsca parkingowego na rok akademicki 2019/2020 jest  dostępny w systemie EZD w zakładce: „Nowy” pod nazwą „Wniosek parkingowy” oraz na stronie internetowej Działu Zarządzania Nieruchomościami w zakładce „Dokumenty do pobrania”, gdzie znajdą Państwo również instrukcję składania wniosków parkingowych.

 

W razie dodatkowych pytań zapraszam do kontaktu bezpośrednio z Działem Zarządzania Nieruchomościami – tel. 22 564 78 29 lub e-mail: parkingi@sgh.waw.pl.​

Archiwum